2

@Rastafarnianin Myślę, że kibic Realu jednak woli wygrać, ale ok.

0

@Gosciuu Nie może mieć charakteru jak cielę na niedzielę

0

@czosnekfcb Kończ to pakowanie, jednak zostajesz

0

@pauletaa Zamiast gonić za kimś, pozwól, żeby ktoś gonił za Tobą

1

@AmigoBlancos Każda by chciała tego Karola i do różańca i rock&rolla

0

@shinthps mi się kurna wifi skończyło

0

A jak dzisiaj sobie czytałam biografię Pique z 2014 roku i zdanie po zdaniu było o wartościach klubu to robiłam wielkie XD

1

@Kgorecki2500 Nie dzięki, mam swoje

0

@Rust_Cohle o dididi

0

@Encore Na polsacie, przyjacielu

2

Uwielbiam Shreka

0

@against_modern_football Nic mnie już nie zdziwi

0

@mm_ Nie sądzę, aby nie być sądzona.

0

@jacobFCB Zazdrość ludzka nie zna granic.

0

@Lola120 W szkole nas tym katowali

0

@MesQueUnClub96 *z rzędu, Misiu

0

@NaFazieHitman Nie, bo mam okazję go widzieć z perspektywy mieszkańca mojego miasta i to buc

0

@clyde Nie mówmy co by było gdyby, kochana, póki nie wiemy, jak będzie teraz ;)

0

@Robert1603 Nie wiem

0

@Katalonbar Wg niego nie, bo nie czuje się facetem. W praktyce tak właśnie będzie ich odbierać społeczeństwo.

6

@kamilop Apetyczni

0

@DonMatteo901 Mi wtyknęli kartkę w drzwi

1

@IronSanHybrid kalendarzyk to średniowiecze, tylko naprotechnologia

1

@puyol_presidend5 Hashimoto, alergia wziewna i pokarmowa, AZS

0

@A4ron A testów/szczepień na wjeździe nie chcą...

2

@agaFCB Ścigają się kto będzie pierwszy. Pamiętam, że któregoś roku Zetka puściła Last Christmas już w lipcu.

1

@tomek8756 Oj tak byku, +100

0

@NaFazieHitman Nie, bo masz oddać co Boskie Bogu (cześć, chwałę), a co cesarskie to cesarzowi.

0

@marcin62 Rozumieć to może i rozumieją, tylko i tak robią swoje xd

0

@PolskiBarcelonista10 To u mnie trochę odwrotnie. Przyszły 18stki, jakoś tej Barçy było w moim życiu mniej. Aczkolwiek teraz chyba znowu zaczyna się to odwracać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?