July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Janas11224 A co najlepsze i wiem to z własnego doświadczenia: studenci ze Wschodu potem nie dają rady i jest duży odstrzał bądź też sami rezygnują. Tymczasem ktoś inny by się dostał i raczej kontynuował naukę.
0
@dmcteam Dalej za Barçą. Oczywiście przykro by mi było, że sprawa tak się potoczyła, ale życie jest jakie jest. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i zarówno Leo jak i Antoś zostaną.
2
Po co ma ułatwiać, czyli godzić się na obniżkę pensji skoro ma trójkę dzieci do wykarmienia i każdy grosz się liczy?
3
@Lola120 Może trzeba zmienić gabinet... bo pieniądze to jedno, ale chodzi też o zęby
0
Te dodatkowe eurosporty są w cyfrowym polsacie?
0
@Firestone To złe moce tego stroju, mówię Ci
1
W tych strojach wyglądamy jak beniaminki
12
@Lub567 Po to żeby 165729365010 osób przypomniało sobie o tobie tego dnia i napisało Ci "życzliwe i szczere" życzenia na fb
0
@Bobo25 Pytanie kto co ma na myśli przez pełen makijaż, bo tyle co ja się maluję dla innych nie jest nawet jego połową
0
Panie Prezesie, zainwestuj pan w rozmiar większą koszulę
3
@dzefrej234 Bez sensu. Sousa jeszcze tak naprawdę nie zdążył nic zrobić. No chyba, że sam ma dosyć zabawy z frajerami, to wtedy rozumiem.
0
@Nano22 Victor Ibarbo
0
@Rust_Cohle Bez problemu. Ciepło jest, kisić to można ogórki a nie stopy.
0
@Borneo Przecież nie powiedziałam, że tak. Ogółem wymowę polskich polityków wyjaśnia prof. Witebski w III serii Rancza i ja się z nim w 100% zgadzam.
1
@K1nGM3ss1 To Ci współczuję, bo nienawidzę jak ktoś ma wszelakie wady wymowy, w tym jak sepleni
0
@Homeopata8989 Z braku laku to i LGP dobre
1
@AntekGriezmann Samemu Stefanowi szkoda tylko kombinezonu...
2
@paweldunajecfcb Sprawdzić wyniki po II turze
1
@AntekGriezmann Do twarzy mu w tym. Ten kolor podkreśla jego dziewczęcą urodę. Co by nie mówić chłopak buzię ma delikatną.
1
@AmigoBlancos Yes, no, yes, yes, no, yes, no, yeah, yeah, yeah
Spróbować najpierw chcę
1
@Bogan Bezsprzecznie była to Barcelona 7 lat temu. Uwielbiam tam powracać niektóre ścieżki znam na pamięć.
2
@koksik2700 Pod warunkiem, że ktoś nie stoi nad Tobą z domniemaniem, że jesteś złodziejem.
0
@IbrahimAfellay Barcelona, aktualnie wolny wakat na tym numerze
0
@Ls0811 To już jest żenujące. Nawet ubrać się za bardzo na kolorowo nie można bo już ci przypisują pewną łatkę. Świat zwariował.
0
@xparix Wszystkich za Andre Gomesa
0
@pazio23 https://burze.dzis.net/?page=mapa
3
#TeamAntekGriezmann
0
@Lordzi to może kup jej prezent, może jakąś srebrną branzoletkę, na aparcie są dość ładne :)
1
@Nano22 Może by tak go zakontraktować
0
@10SzymonBarca10 tak