3

@Janas11224 A co najlepsze i wiem to z własnego doświadczenia: studenci ze Wschodu potem nie dają rady i jest duży odstrzał bądź też sami rezygnują. Tymczasem ktoś inny by się dostał i raczej kontynuował naukę.

0

@dmcteam Dalej za Barçą. Oczywiście przykro by mi było, że sprawa tak się potoczyła, ale życie jest jakie jest. Mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy i zarówno Leo jak i Antoś zostaną.

2

Po co ma ułatwiać, czyli godzić się na obniżkę pensji skoro ma trójkę dzieci do wykarmienia i każdy grosz się liczy?

3

@Lola120 Może trzeba zmienić gabinet... bo pieniądze to jedno, ale chodzi też o zęby

0

Te dodatkowe eurosporty są w cyfrowym polsacie?

0

@Firestone To złe moce tego stroju, mówię Ci

1

W tych strojach wyglądamy jak beniaminki

12

@Lub567 Po to żeby 165729365010 osób przypomniało sobie o tobie tego dnia i napisało Ci "życzliwe i szczere" życzenia na fb

0

@Bobo25 Pytanie kto co ma na myśli przez pełen makijaż, bo tyle co ja się maluję dla innych nie jest nawet jego połową

0

Panie Prezesie, zainwestuj pan w rozmiar większą koszulę

3

@dzefrej234 Bez sensu. Sousa jeszcze tak naprawdę nie zdążył nic zrobić. No chyba, że sam ma dosyć zabawy z frajerami, to wtedy rozumiem.

0

@Nano22 Victor Ibarbo

0

@Rust_Cohle Bez problemu. Ciepło jest, kisić to można ogórki a nie stopy.

0

@Borneo Przecież nie powiedziałam, że tak. Ogółem wymowę polskich polityków wyjaśnia prof. Witebski w III serii Rancza i ja się z nim w 100% zgadzam.

1

@K1nGM3ss1 To Ci współczuję, bo nienawidzę jak ktoś ma wszelakie wady wymowy, w tym jak sepleni

0

@Homeopata8989 Z braku laku to i LGP dobre

1

@AntekGriezmann Samemu Stefanowi szkoda tylko kombinezonu...

2

@paweldunajecfcb Sprawdzić wyniki po II turze

1

@AntekGriezmann Do twarzy mu w tym. Ten kolor podkreśla jego dziewczęcą urodę. Co by nie mówić chłopak buzię ma delikatną.

1

@AmigoBlancos Yes, no, yes, yes, no, yes, no, yeah, yeah, yeah
Spróbować najpierw chcę

1

@Bogan Bezsprzecznie była to Barcelona 7 lat temu. Uwielbiam tam powracać niektóre ścieżki znam na pamięć.

2

@koksik2700 Pod warunkiem, że ktoś nie stoi nad Tobą z domniemaniem, że jesteś złodziejem.

0

@IbrahimAfellay Barcelona, aktualnie wolny wakat na tym numerze

0

@Ls0811 To już jest żenujące. Nawet ubrać się za bardzo na kolorowo nie można bo już ci przypisują pewną łatkę. Świat zwariował.

0

@xparix Wszystkich za Andre Gomesa

3

#TeamAntekGriezmann

0

@Lordzi to może kup jej prezent, może jakąś srebrną branzoletkę, na aparcie są dość ładne :)

1

@Nano22 Może by tak go zakontraktować

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?