1

@Mario96w Było skakane pod Jędrka, tylko Yoyu nie do końca zrozumiał i niechcący wygrał.

0

@ShinobiQWE Luz. Piotrek już zapowiedział szturm na sędziów.

0

@lukaszbrk Jędruś dzisiaj stawia

0

@Transu96 Ja tak samo bo włączyłabym tv o 17 na serial na tvp hd, a potem na mecz na jedynce i wcale bym nie zauważyła.

2

@Ls0811 Mamy stan wojenny, a jakoś nikt nie zabronił im strajkować. To też ciekawy przekaz swoją drogą.

0

@DonAndrzejos W la Rambli siła niezależnych mediów. Jedyna nie ustraszona, podczas gdy inne media same się poddają strajkując.

1

@Foro Mi to jest żal zwykłych ludzi co za to płacą, przedsiębiorców, ale czy mediów...

1

@paweldunajecfcb Media protestują bo podatki chcą im podnieść.

11

@Janiama jedno i drugie nie powiem o co potłuc

0

@FanKFC Fajne profilowe, wtorkowy kubełek aktualny?

1

@CatalanDream Błędne koło uznawania tych drugich za mniejsze zło... a prawda jest taka, że nic się nie zmieni póki nie przyjdzie ktoś zupełnie świeży... tylko problem w tym, że nie przyjdzie.

0

Siiiiiiiiiiiiiiiiiii

0

@wojopancer Eisenbichler

2

@barcelonaLM Co to da skoro 50% uczniów ma zwolnienie z wfu z byle powodu

0

@BarcaInfo Jak dla mnie Luis może strzelać, ale na przykład honorowe gole dla Atleti.

0

@DanielOOL u córki Koemana

0

@vangoor Moment wysoka sędzino!

0

@Virusk3 Mnie się podobają te stroje akurat. Może tylko te pampersowe getry bym zmieniła.

1

@Majkel34 Sorki, nie ogarnęłam, że są dwa cudzysłowy

0

@Majkel34 Średniowiecze skończyło się po latach 90?

6

@Avatarr On by się przydał w tej szatni tak po prostu, żeby tam sobie z nimi był.

2

@alpine_noob Nie radzicie

0

@kaamil1910 Pytanie tylko, czy to kwestia tymczasowego gorszego samopoczucia czy jakieś powikłania.

0

@Tridente2015 U mnie ccc otwarte więc Ci nie wytłumaczę.

1

@pele1282 Mało kto wie, ja w sumie nigdy nad tym nie rozmyślałam, ale jak pani przewodniczka o tym powiedziała to zapamiętałam. W Barcelonie jest katedra św. Eulali i znajduję się w dzielnicy gotyckiej niedaleko La Rambli.

2

@pele1282 Sagrada Familia nie jest katedrą, tylko bazyliką mniejszą;)

1

@tomek8756 Może mam, a może nie. W końcu to moja prywatna sprawa :)

0

@Bartek22 Ja lubię i Puiga i Griezmanna i jak już kiedyś wspominałam lubię dawać ludziom kolejne szanse, ale czasem i moja cierpliwość się kończy.

0

@chavez To przykre patrząc na to jaka sztania była te nawet 8 lat temu

2

@busquets5 Wbrew pozorom Antek okazał się być prawdziwym mężczyzną. Do niego dopisałabym Marka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?