July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Było skakane pod Jędrka, tylko Yoyu nie do końca zrozumiał i niechcący wygrał.
0
@ShinobiQWE Luz. Piotrek już zapowiedział szturm na sędziów.
0
@lukaszbrk Jędruś dzisiaj stawia
0
@Transu96 Ja tak samo bo włączyłabym tv o 17 na serial na tvp hd, a potem na mecz na jedynce i wcale bym nie zauważyła.
2
@Ls0811 Mamy stan wojenny, a jakoś nikt nie zabronił im strajkować. To też ciekawy przekaz swoją drogą.
0
@DonAndrzejos W la Rambli siła niezależnych mediów. Jedyna nie ustraszona, podczas gdy inne media same się poddają strajkując.
1
@Foro Mi to jest żal zwykłych ludzi co za to płacą, przedsiębiorców, ale czy mediów...
1
@paweldunajecfcb Media protestują bo podatki chcą im podnieść.
11
@Janiama jedno i drugie nie powiem o co potłuc
0
@FanKFC Fajne profilowe, wtorkowy kubełek aktualny?
1
@CatalanDream Błędne koło uznawania tych drugich za mniejsze zło... a prawda jest taka, że nic się nie zmieni póki nie przyjdzie ktoś zupełnie świeży... tylko problem w tym, że nie przyjdzie.
0
Siiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
@wojopancer Eisenbichler
2
@barcelonaLM Co to da skoro 50% uczniów ma zwolnienie z wfu z byle powodu
0
@BarcaInfo Jak dla mnie Luis może strzelać, ale na przykład honorowe gole dla Atleti.
0
@DanielOOL u córki Koemana
0
@vangoor Moment wysoka sędzino!
0
@Virusk3 Mnie się podobają te stroje akurat. Może tylko te pampersowe getry bym zmieniła.
1
@Majkel34 Sorki, nie ogarnęłam, że są dwa cudzysłowy
0
@Majkel34 Średniowiecze skończyło się po latach 90?
6
@Avatarr On by się przydał w tej szatni tak po prostu, żeby tam sobie z nimi był.
2
@alpine_noob Nie radzicie
0
@kaamil1910 Pytanie tylko, czy to kwestia tymczasowego gorszego samopoczucia czy jakieś powikłania.
0
@Tridente2015 U mnie ccc otwarte więc Ci nie wytłumaczę.
1
@pele1282 Mało kto wie, ja w sumie nigdy nad tym nie rozmyślałam, ale jak pani przewodniczka o tym powiedziała to zapamiętałam. W Barcelonie jest katedra św. Eulali i znajduję się w dzielnicy gotyckiej niedaleko La Rambli.
2
@pele1282 Sagrada Familia nie jest katedrą, tylko bazyliką mniejszą;)
1
@tomek8756 Może mam, a może nie. W końcu to moja prywatna sprawa :)
0
@Bartek22 Ja lubię i Puiga i Griezmanna i jak już kiedyś wspominałam lubię dawać ludziom kolejne szanse, ale czasem i moja cierpliwość się kończy.
0
@chavez To przykre patrząc na to jaka sztania była te nawet 8 lat temu
2
@busquets5 Wbrew pozorom Antek okazał się być prawdziwym mężczyzną. Do niego dopisałabym Marka.