July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colin94 Bo on jest potężny!!!
2
@Antimadridista~ Czuły w sobotę, męski we wtorek
0
@wojopancer Fati bo jest młodszy
5
@puyol_presidend5 Danka na Woli, nic jej nie boli
0
@Rewolucja123 No spoko. Mi się po prostu mój naturalny kolor bardzo podoba, ale nie każdy tak ma.
1
@Rewolucja123 Nie farbuje i póki nie osiwieje nie zamierzam
10
@IronSanHybrid Aczkolwiek przyłbice, zwłaszcza te na brodę, to pic na wodę.
0
@Coutinho007 Tak z okazji dnia poprawnego języka ojczystego: "wychowankom" nie "wychowanką".
5
@Barca1992 Dlatego te 500 za każde dziecko powinno być odliczone od podatków. Nie płacisz podatków, nie masz 500. Wyjątkiem zostawiłabym samotne matki z chorymi dziećmi, ale po dokładnej weryfikacji ich warunków.
0
@Pawelsky Ale Polsat strajkował, a La Rambla jest niezłomna
1
@PatrychoO Marsz Zbigniew Boniek, w Polsce rosną jabłonie
6
@Explode Masz wybór wybrać to co oni. Taka wolność i tolerancja.
1
@DaPi Szczerze: szkoła to jedno, a ile sam włożysz w to to drugie. Także pracuj nad tym po swojemu, bo nikt za to nie rozliczy szkoły, a Ciebie.
5
@Janas11224 Bądź co bądź, decydując się na odegranie takiej roli powinien się z tym liczyć i być bardziej gruboskórny. Jak widać nie każdy wytrzymuje presję sławy, a świat jest bardziej popaprany niż nam się wydaje.
0
@Rust_Cohle Geniusz... Churchill normalnie
0
@Chakalaka Nie zazdrość im tej miłości
0
@MESSIah16 A jeszcze latem opiekował się dziećmi w przedszkolu...
1
@MesQueUnClub96 A no i polski sędzia był niedoinformowany...
1
@Mario96w Było skakane pod Jędrka, tylko Yoyu nie do końca zrozumiał i niechcący wygrał.
0
@ShinobiQWE Luz. Piotrek już zapowiedział szturm na sędziów.
0
@lukaszbrk Jędruś dzisiaj stawia
0
@Transu96 Ja tak samo bo włączyłabym tv o 17 na serial na tvp hd, a potem na mecz na jedynce i wcale bym nie zauważyła.
2
@Ls0811 Mamy stan wojenny, a jakoś nikt nie zabronił im strajkować. To też ciekawy przekaz swoją drogą.
0
@DonAndrzejos W la Rambli siła niezależnych mediów. Jedyna nie ustraszona, podczas gdy inne media same się poddają strajkując.
1
@Foro Mi to jest żal zwykłych ludzi co za to płacą, przedsiębiorców, ale czy mediów...
1
@paweldunajecfcb Media protestują bo podatki chcą im podnieść.
11
@Janiama jedno i drugie nie powiem o co potłuc
0
@FanKFC Fajne profilowe, wtorkowy kubełek aktualny?
1
@CatalanDream Błędne koło uznawania tych drugich za mniejsze zło... a prawda jest taka, że nic się nie zmieni póki nie przyjdzie ktoś zupełnie świeży... tylko problem w tym, że nie przyjdzie.
0
Siiiiiiiiiiiiiiiiiii