July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 I znowu Kamil będzie przypomniał Dawidowi o ile z nim wygrał.
2
@Jakchcesz Mnie również bo to bardzo pozytywny człek i fajnie jakby mu wreszcie odpaliło :)
1
@MXFCB A potem wszystko dobrze przecież, co wam nie pasuje?
1
@NeroTFP Uwielbiam typa
0
@DanielOOL Z tym Realem miałoby to sens, gdyby w tamtym czasie Barcelona wygrała wszystkie LM. My nie mamy osłabiać innych, tylko stawać się lepsi od nich.
0
@aleksande_r Jeśli ma do niego o to problem to chyba sam ma ze sobą problem, bo obserwując Rikiego w socialach wcale nie udziela się więcej niż inni.
0
@pele1282 Wolność słowa
0
@xVENUMx Trudno, żeby małżeństwom bez dzieci;)
1
@FanBarcy22 Bo wie, że wróci do domu i już się nie wyśpi
1
@RomanHoffer Rocznikowo dokładnie tyle, ile Kamil teraz.
3
Mistrz i tyle!!!!!
0
I gdzie te 10 na plusie?
0
@tadzik447 Ale nikt nie mówi Dawid skoczek skacze, tylko tata Zuzanny skacze...
0
@jedrek7000 To u Obieżyświata
22
Biedna Zuzia... ma dziewczyna ledwo tydzień a już wszyscy o niej mówią
1
@VamosRakieta Chyba matematyka nie jest najmocniejszą stroną Granulata
0
@FDJ Niektórym w mózg
6
@MesQueUnClub96 Nie martwiła się o sesję
1
A ja Wam tyle powiem, że colki nie lubię i tyle. Miłego dnia!
1
@Adamski69 Zdrowia i szczęścia. Jak to będziesz miał to z resztą sobie poradzisz :)
1
@MesQueUnClub96 No ale szkoda zabrać Dodo naszym skoczkom teraz...
0
@Wossi61FCB Ale miał wyniki
0
Może zatrudnijmy Horngachera?
0
@sergio5 Aż się przypomina 17letni Schliri na półmetku, który zwołał konferencję, żeby poopowiadać jak to wygra TCS...
0
@Maniek9444 Halvor Egner Granulat? To jakiś przedskoczek bo nie kojarzę typa?????
0
@MesQueUnClub96 Tak
0
@Bobo25 może i tak jest. Dopiero raczkuję w tej tematyce.
0
@fcb710 Bodajże dziadkowie muszą zapisać to w akcie notarialnym, który tak czy tak musi być sporządzony przy przeniesieniu własności nieruchomości. Jeśli podpisaliby, że zrzekają się spadku, to spadek ten proporcjonalnie spadłby na ich dzieci.
0
@deyna2018 może sobie chemicznie okres eliminować i wtedy nie ma okresu i pracuje
2
Ten rok podsumuje jak Hadziukowa swoje życie w wywiadzie do radia Witebskiego: To już? Tylko tyle?