0

@DonMatteo901 i gryka jak śnieg biała

0

@Denzon a Pique wcale

0

@lukas10 obu na jedną pojedynczą, po co ma im być za wygodnie?

0

@DarekFCBnaZawsze 20 lat wstecz było cudownie ;)

0

@G9 Ktoś tu nie wyczuł małego, prawniczego żarciku ;)

1

@FLYP Jest prawnikiem więc zawodowo wymądrza się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia.

1

@MesQueUnClub96 Tak, stał za mną w kolejce po bułki. Mówił, że nigdzie się nie rusza.

0

@zadafcb Każda okazja dobra by się napić...

1

@NeroTFP A niefajnie, że należy ci się z tego tylko 2...

1

@Chakalaka Singielstwo to samotność, a samotność to choroba. To jest największe zło tego świata. Singielstwo jest jak gangrena. ~ Krzysztof Małecki

16

@Tales_Omletu grają w Sapporo

2

@PatrychoO Piłkarski?

0

@Jakchcesz Jak w życiu.

0

@NeroTFP Naważyłeś bigosu to go teraz zjedz. Smacznego :)

1

@FafitFCB Nawet jak gada od rzeczy to miło się go słucha

1

@GIGAKOKS Napisz reklamę jak Krawczyk i Norek.

2

Ta druga opcja bo jednak liga jest najbardziej miarodajna.

2

@kaamil1910 Ja chcę żeby został bo się o to założyłam z panią od geografii w gimnazjum i niestety ostatnio dość często spotykam ją na mieście.

0

Muchas gracias, Ivan

0

@Nazio87 Co kto lubi...

0

@Nazio87 Tylko bez papryki, z rukolą i gorgonzolą. Takie trenowanie kelnerki dla sportu.

1

Ehhhh. W znanym nam dotąd świecie dzisiaj skończyłaby się ta szopka i wszystko wróciłoby do normy. A tak to człowiek dalej żyje w oficjalnej niewiedzy.

0

@arasz1819 Jak mówię to mówię, a jak mówię to wiem.

2

@GIGAKOKS Jeśli nie masz ukończonych 26 lat i nadal się uczysz to rodzice mają ustawowy obowiązek Cię utrzymywać.

0

@DaPi Wspinam się do dołu i cofam w przód

0

Czy to jeszcze La Rambla, czy to już M jak Mdłości?

0

@wojopancer czyli Babcia

0

@RosjaninBut Ja uważam, że każda decyzja tego zarządu, każde działanie lub jego zaniechanie to porażka, a każda kolejna sprawa tylko ten zarząd pogrąża.

1

@GIGAKOKS Wysłał ci faksem tę wiadomość,?

0

La Ramblo wyciszmy się... Nie mam na myśli zakneblowania Was. Każdy ma prawo do wypowiedzi, chyba, że z jakichś szczególnych przyczyn je mu ograniczono lub odebrano, ale nie dajmy się zwariować. Tak naprawdę nie wiemy nic o tym jak jest i prędko się nie dowiemy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?