July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 i gryka jak śnieg biała
0
@Denzon a Pique wcale
0
@lukas10 obu na jedną pojedynczą, po co ma im być za wygodnie?
0
@DarekFCBnaZawsze 20 lat wstecz było cudownie ;)
0
@G9 Ktoś tu nie wyczuł małego, prawniczego żarciku ;)
1
@FLYP Jest prawnikiem więc zawodowo wymądrza się na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia.
1
@MesQueUnClub96 Tak, stał za mną w kolejce po bułki. Mówił, że nigdzie się nie rusza.
0
@zadafcb Każda okazja dobra by się napić...
1
@NeroTFP A niefajnie, że należy ci się z tego tylko 2...
1
@Chakalaka Singielstwo to samotność, a samotność to choroba. To jest największe zło tego świata. Singielstwo jest jak gangrena. ~ Krzysztof Małecki
16
@Tales_Omletu grają w Sapporo
2
@PatrychoO Piłkarski?
0
@Jakchcesz Jak w życiu.
0
@NeroTFP Naważyłeś bigosu to go teraz zjedz. Smacznego :)
1
@FafitFCB Nawet jak gada od rzeczy to miło się go słucha
1
@GIGAKOKS Napisz reklamę jak Krawczyk i Norek.
2
Ta druga opcja bo jednak liga jest najbardziej miarodajna.
2
@kaamil1910 Ja chcę żeby został bo się o to założyłam z panią od geografii w gimnazjum i niestety ostatnio dość często spotykam ją na mieście.
0
Muchas gracias, Ivan
0
@Nazio87 Co kto lubi...
0
@Nazio87 Tylko bez papryki, z rukolą i gorgonzolą. Takie trenowanie kelnerki dla sportu.
1
Ehhhh. W znanym nam dotąd świecie dzisiaj skończyłaby się ta szopka i wszystko wróciłoby do normy. A tak to człowiek dalej żyje w oficjalnej niewiedzy.
0
@arasz1819 Jak mówię to mówię, a jak mówię to wiem.
2
@GIGAKOKS Jeśli nie masz ukończonych 26 lat i nadal się uczysz to rodzice mają ustawowy obowiązek Cię utrzymywać.
0
@DaPi Wspinam się do dołu i cofam w przód
0
Czy to jeszcze La Rambla, czy to już M jak Mdłości?
0
@wojopancer czyli Babcia
0
@RosjaninBut Ja uważam, że każda decyzja tego zarządu, każde działanie lub jego zaniechanie to porażka, a każda kolejna sprawa tylko ten zarząd pogrąża.
1
@GIGAKOKS Wysłał ci faksem tę wiadomość,?
0
La Ramblo wyciszmy się... Nie mam na myśli zakneblowania Was. Każdy ma prawo do wypowiedzi, chyba, że z jakichś szczególnych przyczyn je mu ograniczono lub odebrano, ale nie dajmy się zwariować. Tak naprawdę nie wiemy nic o tym jak jest i prędko się nie dowiemy.