0

@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.

1

@MesQueUnClub96 Dopóki Griezmann był na boisku to ta gra jakoś tam się trzymała kupy mimo jego błędów. No ale ten Trincao nawet utrzymać równowagi nie umie i za tym idzie efekt domina. Przynajmniej w moim odczuciu tak jest.

3

Być może ktoś nie umie przyznać co jest naprawdę nie tak, ale nie wiem, być może się mylę.

2

@VenoM Ogólnie jest dobrze, ale jest źle.

0

@NaFazieHitman Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: dwa niebieskie pelikany wróciły. Następną piosenkę dedykujemy pani Wioletce z restauracji i panu magistrowi z apteki.

2

@Dzemix111 Swoją drogą List z Nigerii to świetny odcinek.

0

@badej60 Odmrożona. Osobiście dzisiaj widziałam

2

@damianex10 I kto je profesur?
A jeszcze dobre było: -Ksiądz Maciej je u siebie?
-Nie, nie je, czyta.

1

@Pertezm zdolna jak na 4 latka

1

Dobranoc dzieciaki

6

Mówta co chceta ale ja bym chciała, żeby moje kitki były tak ładne jak Antka.

2

@GadulkiGembulki Śliczna dziewczynka z niego ;)

2

@macio_944 Też taki chce

0

@DawidekFCB Ja myślę że i jedno i drugie.

0

@VirtuoZ Jak dla mnie zupełnie normalnie.

0

@Triv44 6 serii po dwie na skoczni normalnej, dużej i mamucie?

0

@tristan87 o to dziwne. Mnie o negatywnym nie informowali, za to mając przypadek pozytywny w rodzinie walili drzwiami i oknami

0

@LuisSalvano Znam osobę, którą wypuszczono ze szpitala z niejako negatywnym testem, a po kilku godzinach zadzwonił sanepid, że wynik pozytywny.
@tristan87 Sanepid dzwoni tylko jak jest pozytywny

1

@Szpenser Ja tak samo... Zresztą intuicja mnie nie pomyliła co do wyniku losowania

0

@draxidox Łyżeczki bym nie zjadła a co dopiero 5 słoików. Też pytanie jakich słoików bo są różne objętości.

4

Polska mistrzem Polski!!!!

0

Andżej, ale mi zaimponowałeś w tym momencie :)

1

@NeroTFP Ja wiem, ale bardziej chodzi mi o to, że mu nie wychodzi, a nie o reakcję na to. Wydaje mi się, że jakaś wewnętrzna blokada się pojawiła.

2

Z Kamila emituje frustracja. Ewidentnie coś mu głowa nie styka z resztą.

0

@MesQueUnClub96 Ale zadzwonić po Tomka, żeby sprawdził nie zawadzi ;)

1

@MesQueUnClub96 Halko? Morgi? Gdzie jesteś? FiS nie umie w matematykę!

0

Surprajsik !

1

@NeroTFP To jest właśnie, kurka, sprawiedliwość.

4

Z całą sympatią do Markusa... te noty to farsa.

0

@MarioVeB! W Młocinach byłam tylko w Primarku i się zmęczyłam, Arkadia tak samo nie do obejścia, do GalMoku chodzę najczęściej i nigdy nie miałam problemu z obejściem całej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?