July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.
1
@MesQueUnClub96 Dopóki Griezmann był na boisku to ta gra jakoś tam się trzymała kupy mimo jego błędów. No ale ten Trincao nawet utrzymać równowagi nie umie i za tym idzie efekt domina. Przynajmniej w moim odczuciu tak jest.
3
Być może ktoś nie umie przyznać co jest naprawdę nie tak, ale nie wiem, być może się mylę.
2
@VenoM Ogólnie jest dobrze, ale jest źle.
0
@NaFazieHitman Uwaga! Wiadomość z ostatniej chwili: dwa niebieskie pelikany wróciły. Następną piosenkę dedykujemy pani Wioletce z restauracji i panu magistrowi z apteki.
2
@Dzemix111 Swoją drogą List z Nigerii to świetny odcinek.
0
@badej60 Odmrożona. Osobiście dzisiaj widziałam
2
@damianex10 I kto je profesur?
A jeszcze dobre było: -Ksiądz Maciej je u siebie?
-Nie, nie je, czyta.
1
@Pertezm zdolna jak na 4 latka
1
Dobranoc dzieciaki
6
Mówta co chceta ale ja bym chciała, żeby moje kitki były tak ładne jak Antka.
2
@GadulkiGembulki Śliczna dziewczynka z niego ;)
2
@macio_944 Też taki chce
0
@DawidekFCB Ja myślę że i jedno i drugie.
0
@VirtuoZ Jak dla mnie zupełnie normalnie.
0
@Triv44 6 serii po dwie na skoczni normalnej, dużej i mamucie?
0
@tristan87 o to dziwne. Mnie o negatywnym nie informowali, za to mając przypadek pozytywny w rodzinie walili drzwiami i oknami
0
@LuisSalvano Znam osobę, którą wypuszczono ze szpitala z niejako negatywnym testem, a po kilku godzinach zadzwonił sanepid, że wynik pozytywny.
@tristan87 Sanepid dzwoni tylko jak jest pozytywny
1
@Szpenser Ja tak samo... Zresztą intuicja mnie nie pomyliła co do wyniku losowania
0
@draxidox Łyżeczki bym nie zjadła a co dopiero 5 słoików. Też pytanie jakich słoików bo są różne objętości.
4
Polska mistrzem Polski!!!!
0
Andżej, ale mi zaimponowałeś w tym momencie :)
1
@NeroTFP Ja wiem, ale bardziej chodzi mi o to, że mu nie wychodzi, a nie o reakcję na to. Wydaje mi się, że jakaś wewnętrzna blokada się pojawiła.
2
Z Kamila emituje frustracja. Ewidentnie coś mu głowa nie styka z resztą.
0
@MesQueUnClub96 Ale zadzwonić po Tomka, żeby sprawdził nie zawadzi ;)
1
@MesQueUnClub96 Halko? Morgi? Gdzie jesteś? FiS nie umie w matematykę!
0
Surprajsik !
1
@NeroTFP To jest właśnie, kurka, sprawiedliwość.
4
Z całą sympatią do Markusa... te noty to farsa.
0
@MarioVeB! W Młocinach byłam tylko w Primarku i się zmęczyłam, Arkadia tak samo nie do obejścia, do GalMoku chodzę najczęściej i nigdy nie miałam problemu z obejściem całej.