July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 i często nawet na wybory nie chce się pójść...
1
@NeroTFP Akurat kawa najlpeiej smakuje w poniedziałek jak dla mnie :D
2
@PatrychoO Najważniejsza informacja dnia
2
@Lola120 Trzymam kciuki, że będzie dobrze :)
5
@Lola120 Spoko, jeśli pracowałaś nad matmą to zdasz. Mi matematyk gadał, że jestem beznadziejna i już mi gratuluje bycia pierwszą osobą w historii szkoły, która nie zda matury, a miałam 80% z matmy.
1
@kerouac Choroba. Naprawdę nie wiem jaką logiką się takie pary kierują.
0
@ranger3120 Mój telefon dalej każe mi zostać w domu ;)
2
@PatrychoO Dokładnie odcinek Rendez vous w ciemno
1
@Hiacynk podlaski albo biały półtłusty???
1
@sebasek99 I Zbigniew Boniek
1
@IronSanHybrid Tańsze niż u mnie w mieście powszednie
0
@Cochise Samo wyszło :)
1
@NeroTFP 1. O mnie się nie martw
2. Ranczo
3. Skoki (w sezonie oczywiście)
4. Pytanie na śniadanie
No i jeszcze Stulecie Winnych
6
@bixmix Alina Rudnik, córka Zofii i krwawego Edwarda.
2
@Jaca27 Ajj, szkoda, że od razu nie napisałam odpowiedzi. Sąsiady nie zważały, w mordę jeża, na nic i mnie ubiegły :)
3
@Jaca27 A ja mogę odpowiedzieć czy tylko oznaczone sąsiady?
0
@Zoker Nie wszyscy zapraszają daleką rodzine, niektórzy po prostu mają duże rodziny i wielu znajomych
2
@PaulFCB U mnie też...
0
@Janas11224 Ciężko stwierdzić bo tak naprawdę nie wiemy jak by było.
2
@Piotr89Sand Kto się kanarkiem urodził orłem nie zdechnie...
0
@payn100 Gratulacje i dużo zdrówka:)
2
@NeroTFP A naukowcy mówili, że nie da się śnić o osobach nieznajomych... Być może to uosobienie jakiejś postaci z literatury, która mocno wryła się w Twoją podświadomość.
1
Im dłużej tu jestem, tym bardziej chcę stąd uciec, ale stąd nie ma ucieczki.
2
@tomono Ja nic do tego nie mam o ile nie jest nadmiernie eksponowane.
6
@Mesi12 Uważam, że nie.
0
@Triv44 No i opozycja w dużej mierze sama od siebie odraża. La Rambla jej tylko pomaga w tym dziele.
0
@Lola120 Jeśli pracuje to tak.
1
@tadzik447 Pod celą, pod celą,
Majową niedzielą,
Jak bzy oraz freeeezje,
Tak kwitną poeeeeeeeeeeeeeeeeeezje
0
@SuperPatsonFCB Ogólnie to zależy od sytuacji, ale po ostatnim meczu z Sociedadem to byłam potwornie zła na naszych.
0
@kamilos1214 Bardziej takiego bezpieczeństwa, trochę złudnego, że zawsze przy niej będziesz.
@Bykunn widzę, że mój odmienny pogląd na te sprawę (jak i na wiele innych) jest dla Ciebie tak niewygodny, że chyba lepiej zakończyć tę rozmowę.