0

@Rudi35 i często nawet na wybory nie chce się pójść...

1

@NeroTFP Akurat kawa najlpeiej smakuje w poniedziałek jak dla mnie :D

2

@PatrychoO Najważniejsza informacja dnia

2

@Lola120 Trzymam kciuki, że będzie dobrze :)

5

@Lola120 Spoko, jeśli pracowałaś nad matmą to zdasz. Mi matematyk gadał, że jestem beznadziejna i już mi gratuluje bycia pierwszą osobą w historii szkoły, która nie zda matury, a miałam 80% z matmy.

1

@kerouac Choroba. Naprawdę nie wiem jaką logiką się takie pary kierują.

0

@ranger3120 Mój telefon dalej każe mi zostać w domu ;)

2

@PatrychoO Dokładnie odcinek Rendez vous w ciemno

1

@Hiacynk podlaski albo biały półtłusty???

1

@sebasek99 I Zbigniew Boniek

1

@IronSanHybrid Tańsze niż u mnie w mieście powszednie

0

@Cochise Samo wyszło :)

1

@NeroTFP 1. O mnie się nie martw
2. Ranczo
3. Skoki (w sezonie oczywiście)
4. Pytanie na śniadanie
No i jeszcze Stulecie Winnych

6

@bixmix Alina Rudnik, córka Zofii i krwawego Edwarda.

2

@Jaca27 Ajj, szkoda, że od razu nie napisałam odpowiedzi. Sąsiady nie zważały, w mordę jeża, na nic i mnie ubiegły :)

3

@Jaca27 A ja mogę odpowiedzieć czy tylko oznaczone sąsiady?

0

@Zoker Nie wszyscy zapraszają daleką rodzine, niektórzy po prostu mają duże rodziny i wielu znajomych

2

@PaulFCB U mnie też...

0

@Janas11224 Ciężko stwierdzić bo tak naprawdę nie wiemy jak by było.

2

@Piotr89Sand Kto się kanarkiem urodził orłem nie zdechnie...

0

@payn100 Gratulacje i dużo zdrówka:)

2

@NeroTFP A naukowcy mówili, że nie da się śnić o osobach nieznajomych... Być może to uosobienie jakiejś postaci z literatury, która mocno wryła się w Twoją podświadomość.

1

Im dłużej tu jestem, tym bardziej chcę stąd uciec, ale stąd nie ma ucieczki.

2

@tomono Ja nic do tego nie mam o ile nie jest nadmiernie eksponowane.

6

@Mesi12 Uważam, że nie.

0

@Triv44 No i opozycja w dużej mierze sama od siebie odraża. La Rambla jej tylko pomaga w tym dziele.

0

@Lola120 Jeśli pracuje to tak.

1

@tadzik447 Pod celą, pod celą,
Majową niedzielą,
Jak bzy oraz freeeezje,
Tak kwitną poeeeeeeeeeeeeeeeeeezje

0

@SuperPatsonFCB Ogólnie to zależy od sytuacji, ale po ostatnim meczu z Sociedadem to byłam potwornie zła na naszych.

0

@kamilos1214 Bardziej takiego bezpieczeństwa, trochę złudnego, że zawsze przy niej będziesz.
@Bykunn widzę, że mój odmienny pogląd na te sprawę (jak i na wiele innych) jest dla Ciebie tak niewygodny, że chyba lepiej zakończyć tę rozmowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?