July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pianist00 Piotrek nie lubi stać koło Dawida (lub Markusa, bo ze śmiechu nie dosłyszałam o którego chodzi) bo bąki puszcza
2
@MSN1998 Na pewno dla mnie to byłby akt desperacji szukać miłości w Internecie, ale chyba każdy ma do tego swoje podejście + też to jest zagadka czy osoba po drugiej stronie to nie oszust(ka).
5
@Barca1992 Nie odmówi cyknięcia fotki
1
@Ojciec5tkidzieci Powinni się zreaktywować w obecnej sytuacji
1
@Pertezm mła .........
0
@kkbarca Logika nie istnieje.
2
@neeed smacznego
1
@NeroTFP To jest trudny wybór... chyba bym włączyła opcję podziel ekran
0
@Zoker Na dobre i na złe, znajdę wreszcie, czy tego chcę czy nie, moje szczęście.
1
@DaPi Dla mnie na równi. Każdy stał się dla mnie idolem na innym etapie życia.
1
Czy tylko ja nie wiem co na tej nowej grafice jest czym?
0
@Michael24 Zwłaszcza że w tym sezonie Sapporo nie będzie
0
@PatrykBarca Jak wszędzie tak naprawdę
2
@LukaszFan Umówmy się ta pani chce zaistnieć i tyle. We wszystkim chodzi o biznes a osoby, które w to się włączają dają się w to bezpłatnie uwikłać. Tak samo było ze strajkami nauczycieli itp. I nie ważne kto, kiedy i przeciw komu protestował. Nawet jeśli inicjatywy są stricte społeczne to zaraz znajdą się sępy, które zlecą się i zrobią na tym swój biznes. Dziękuję za uwagę, mam nadzieję, że mnie nie zjecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MontelQ Nie martwmy się o to, co nie naszym jest problemem.
0
Sergio Roberto
0
@AdiKingu96 pyszota
0
@pele1282 ściął włosy
0
@tbas Ja mam wrażenie że wyniki od początku są korygowane, nie tylko u nas zresztą. I żeby nie było nie jestem żadnym antycovidowcem.
0
@Terminator4666 W smsie dostałam wiadomość że tak, aczkolwiek nie wiem jak to wyegzekwują np od osób, które mają stare cegły i nie korzystają z internetu.
0
@Terminator4666 Tak. Cały jeden raz.
0
@clyde Empirycznie i per excellance
2
@clyde Adwokat też człowiek
6
@elplacek44 Czyżby objawiki?
0
@LionelM95 Może. Ja byłam i oczywiście skierowanko na covid po czym test wyszedł negatywny i inna lekarka przez telefon stwierdziła po kaszlu, że angina.
0
@DanielOOL No ma chłopak coś w sobie ;)
3
@Przemek2323 którzy nie widzieli, a uwierzyli ;)
13
@Mathew86 Uważam że powinny być apolityczne.
5
@SkN Szczególnie po ostatniej bramce Antek wyglądał na szczególnie przerażonego Messim... żal, żal, żal.