July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamson24 Jedno nie wyklucza drugiego.
0
@MaFCB Czasem decyduje o tym lekarz, że chce mieć wszystkich na jedną godzinę zapisanych. Ja tak miałam do lekarza medycyny pracy, że wszyscy na tą samą godzinę, i siedź w tłumie i czekaj kiedy łaskawie wejdziesz choć czas ci już dawno minął.
0
@Bamek94 No siema!
3
@Prezes_sycylijczyk To o 1317 za dużo.
0
@NeroTFP Lepszy od Ciebie nigdy Cię nie skrytykuje...
0
@JORD10 Prezydent gospodarz. Jestem za :)
6
@tobiasson92 Niezawisłości czy bycia nie z tej opcji? Bo ta niezawisłość tylko pięknie brzmi, ale z rzeczywistością wiele wspólnego nie ma. Tak było, jest i będzie.
2
@Mordechaj Prawda jest taka, że lepiej może być tylko jeśli przyjdzie naprawdę nowa siła. Teraz to wybór między większym a mniejszym złem.
2
@szymonekk Nie bo nie.
2
@KrystianR Ja proponuję zrobić nowy dział LR o nazwie La Politica albo coś takiego.
1
@FranzMaurer Nienawiść bije na kilometr...
0
@Kluivert_P Bo najłatwiej oceniać innych, a w swym obliczu w lustrze nie dostrzegać własnych wad...
0
@Avada Kedavra Prawda z każdej perspektywy może być inna
0
Nosz kurka wodna, wreszcie Antek ubrany.
4
Trzyma Antka na dogrywkę, co nie?
0
@Elnuum Ma 5 zmian a cyka się jakby miał jedną.
0
@GeraltzKatalonii Si
0
@norbi77 Luisa. Przypominam do czego on jest zdolny.
1
@gumaz Jeden na tak, dwa razy na nie.
2
@MESSIah16 A ostatnio ktoś mi powiedział, że najbliżej mu do programu Trzaskowskiego i się uśmiałam xd
0
@Colon To brzmi jakby ktoś zmierzał do tego, by kazać Bogu klękać przed władzami państwowymi.
0
@Chwytliwy a chciałam dyskusję bez słowa na "p" i wszystko zepsułeś xdddd
0
Jak dobrze, że wieczorem kolejny mecz... :)
1
@Kettger "Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej, wszystko by wygrał".... Coś takiego...
3
@LuisSalvano Nie rzucaj nim jak workiem ziemniaków.
1
@DonMatteo901 Ja nie jestem pewna, że tu chodzi konkretnie o homofobię, a nie przypadkiem o robienie wokół siebie show z powodu tego jakim się jest. Oczywiście działa to w dwie strony.
0
@kaziks a mi zdecydowanie bardziej podobają się z tego sezonu
0
@Kettger i przez 10 kolejnych...
0
@macio_944 A ja myślałam, że to dopiero po drugiej stronie się okazuje... całe życie w błędzie
0
@Adamski69 A to tak się da samemu się kanonizować?