1

@kamson24 Jedno nie wyklucza drugiego.

0

@MaFCB Czasem decyduje o tym lekarz, że chce mieć wszystkich na jedną godzinę zapisanych. Ja tak miałam do lekarza medycyny pracy, że wszyscy na tą samą godzinę, i siedź w tłumie i czekaj kiedy łaskawie wejdziesz choć czas ci już dawno minął.

0

@Bamek94 No siema!

3

@Prezes_sycylijczyk To o 1317 za dużo.

0

@NeroTFP Lepszy od Ciebie nigdy Cię nie skrytykuje...

0

@JORD10 Prezydent gospodarz. Jestem za :)

6

@tobiasson92 Niezawisłości czy bycia nie z tej opcji? Bo ta niezawisłość tylko pięknie brzmi, ale z rzeczywistością wiele wspólnego nie ma. Tak było, jest i będzie.

2

@Mordechaj Prawda jest taka, że lepiej może być tylko jeśli przyjdzie naprawdę nowa siła. Teraz to wybór między większym a mniejszym złem.

2

@szymonekk Nie bo nie.

2

@KrystianR Ja proponuję zrobić nowy dział LR o nazwie La Politica albo coś takiego.

1

@FranzMaurer Nienawiść bije na kilometr...

0

@Kluivert_P Bo najłatwiej oceniać innych, a w swym obliczu w lustrze nie dostrzegać własnych wad...

0

@Avada Kedavra Prawda z każdej perspektywy może być inna

0

Nosz kurka wodna, wreszcie Antek ubrany.

4

Trzyma Antka na dogrywkę, co nie?

0

@Elnuum Ma 5 zmian a cyka się jakby miał jedną.

0

0

@norbi77 Luisa. Przypominam do czego on jest zdolny.

1

@gumaz Jeden na tak, dwa razy na nie.

2

@MESSIah16 A ostatnio ktoś mi powiedział, że najbliżej mu do programu Trzaskowskiego i się uśmiałam xd

0

@Colon To brzmi jakby ktoś zmierzał do tego, by kazać Bogu klękać przed władzami państwowymi.

0

@Chwytliwy a chciałam dyskusję bez słowa na "p" i wszystko zepsułeś xdddd

0

Jak dobrze, że wieczorem kolejny mecz... :)

1

@Kettger "Bo jeden dzień krócej odpoczynku miał, gdyby było inaczej, wszystko by wygrał".... Coś takiego...

3

@LuisSalvano Nie rzucaj nim jak workiem ziemniaków.

1

@DonMatteo901 Ja nie jestem pewna, że tu chodzi konkretnie o homofobię, a nie przypadkiem o robienie wokół siebie show z powodu tego jakim się jest. Oczywiście działa to w dwie strony.

0

@kaziks a mi zdecydowanie bardziej podobają się z tego sezonu

0

@Kettger i przez 10 kolejnych...

0

@macio_944 A ja myślałam, że to dopiero po drugiej stronie się okazuje... całe życie w błędzie

0

@Adamski69 A to tak się da samemu się kanonizować?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?