2

Ten rok podsumuje jak Hadziukowa swoje życie w wywiadzie do radia Witebskiego: To już? Tylko tyle?

2

Dużo szczęścia, i zdrowia, i pieniędzy, i ....

0

@itmustbejoke Ale ona chyba jest mocno starsza od Ryśka...

0

A ja myślałam, że wszystko poszło super...

1

Koniec tego cyrku! Dziękuję za poszarpane komórki nerwowe. Na ten rok to tyle.

0

Bożonarodzeniowy cud

0

@Krotis Zależy jak mocne masz nerwy

0

@Japonk Wieżyć to on sobie może w Paryżu. Tu co najwyżej może wierzyć ;)

1

Potężny Dzbanbełe !!!!

0

Jest i Trynkało

1

Żal, żal, żal....

0

@Beztroskii no przecież z trybun ich blokuje, nie widzisz? xD

2

@Granto I dużo biega.

0

Dia del inocentes był wczoraj czy jednak dzisiaj?

0

@D10SLEO Loading...

1

To dziwne Sebuś, bo mi komputer pokazał 136m a nie 138...

1

@Kielakowy Jak dla mnie może być i Kuba Wolny, tak po drodze z Engelbergu do Polski ;)

0

@msmsms Ja rozumiem, że to Niemcy, ale Karl czy Markus nie są winni temu, że naszych odwalili. Mają tyle do powiedzenia co i nasi.

1

@NeroTFP Andrzej Stękała

0

@FafitFCB Bo najgorszy jest wiatr. Bo nawet jak nie ma wiatru, a jest zimno to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale jest wiatr to jest zimno.

0

@pele1282 Gruby jakiś taki zielony...

1

@clyde W takich chwilach dobrze jest nosić luźną kiecke.

3

@Tomek_TF Calma, jeszcze ma wtorek i może spiąć pośladki.

1

Jak to mówią tam u nas: Bona Nadal i Força Barça! Także wszystkiego Barcelońskiego moi drodzy, i żeby Barcelona była bardziej Barcelońska :)

1

@msmsms Aczkolwiek, nie wiem jak Ty to widzisz, ale spot pokazuje osoby młode, za to ja u siebie na dzielni (i nie tylko na dzielni) zauważam raczej że to osoby dorosłe i starsze nie noszą maseczek lub noszą ją w sposób nieprawidłowy, a młodzież stosuje się do zaleceń...

4

@Guffi Bo miał Matkę Polkę bo Matka Boska Częstochowska a Częstochowa gdzie leży jak nie w Polsce? No przecież nie we Francji. No a jak Ona z Naszych to i On nasz czyli Polak. ~ Kazimiera Solejukowa

0

@sonek czy choinka zmieści się w stojak

2

@zadafcb Może Pani Joanna ma dwie osobowości. Na jednym ramieni siedzi jej aniołek, na drugim diabełek, a gdy jedno nią aktualnie zarządza to o drugim nie pamięta.

3

@NeroTFP Dezynfekowanie się jest wręcz wskazane. To samo, gdy Cię zatrzymają prowadzącego pojazd i poczują alkohol to jest to objaw, że stosujesz się do reżimu sanitarnego.

0

@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?