July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ten rok podsumuje jak Hadziukowa swoje życie w wywiadzie do radia Witebskiego: To już? Tylko tyle?
2
Dużo szczęścia, i zdrowia, i pieniędzy, i ....
0
@itmustbejoke Ale ona chyba jest mocno starsza od Ryśka...
0
A ja myślałam, że wszystko poszło super...
1
Koniec tego cyrku! Dziękuję za poszarpane komórki nerwowe. Na ten rok to tyle.
0
Bożonarodzeniowy cud
0
@Krotis Zależy jak mocne masz nerwy
0
@Japonk Wieżyć to on sobie może w Paryżu. Tu co najwyżej może wierzyć ;)
1
Potężny Dzbanbełe !!!!
0
Jest i Trynkało
1
Żal, żal, żal....
0
@Beztroskii no przecież z trybun ich blokuje, nie widzisz? xD
2
@Granto I dużo biega.
0
Dia del inocentes był wczoraj czy jednak dzisiaj?
0
@D10SLEO Loading...
1
To dziwne Sebuś, bo mi komputer pokazał 136m a nie 138...
1
@Kielakowy Jak dla mnie może być i Kuba Wolny, tak po drodze z Engelbergu do Polski ;)
0
@msmsms Ja rozumiem, że to Niemcy, ale Karl czy Markus nie są winni temu, że naszych odwalili. Mają tyle do powiedzenia co i nasi.
1
@NeroTFP Andrzej Stękała
0
@FafitFCB Bo najgorszy jest wiatr. Bo nawet jak nie ma wiatru, a jest zimno to jest ciepło. A jak jest ciepło, ale jest wiatr to jest zimno.
0
@pele1282 Gruby jakiś taki zielony...
1
@clyde W takich chwilach dobrze jest nosić luźną kiecke.
3
@Tomek_TF Calma, jeszcze ma wtorek i może spiąć pośladki.
1
Jak to mówią tam u nas: Bona Nadal i Força Barça! Także wszystkiego Barcelońskiego moi drodzy, i żeby Barcelona była bardziej Barcelońska :)
1
@msmsms Aczkolwiek, nie wiem jak Ty to widzisz, ale spot pokazuje osoby młode, za to ja u siebie na dzielni (i nie tylko na dzielni) zauważam raczej że to osoby dorosłe i starsze nie noszą maseczek lub noszą ją w sposób nieprawidłowy, a młodzież stosuje się do zaleceń...
4
@Guffi Bo miał Matkę Polkę bo Matka Boska Częstochowska a Częstochowa gdzie leży jak nie w Polsce? No przecież nie we Francji. No a jak Ona z Naszych to i On nasz czyli Polak. ~ Kazimiera Solejukowa
0
@sonek czy choinka zmieści się w stojak
2
@zadafcb Może Pani Joanna ma dwie osobowości. Na jednym ramieni siedzi jej aniołek, na drugim diabełek, a gdy jedno nią aktualnie zarządza to o drugim nie pamięta.
3
@NeroTFP Dezynfekowanie się jest wręcz wskazane. To samo, gdy Cię zatrzymają prowadzącego pojazd i poczują alkohol to jest to objaw, że stosujesz się do reżimu sanitarnego.
0
@Mathew16 A ja tak samo tylko nie z własnej woli.