July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jakub1906 Zamiast Roury chciałeś napisać Martino ;)
1
@DaPidejpi Dodo i jego mafia też
1
@VamosRakieta Deptak w Barcelonie, ziom.
1
@masq No właśnie mam podobnie. Sytuacja patowa. Możemy pomóc sobie, ale jeszcze bardziej możemy pomóc Realowi. Pozostaje tylko wygrać i trzymać kciuki za Sevillę.
0
Gruby to jednak swój człek
1
@ciema Żeby jeszcze było o kogo się kłócić...
1
@klemens100 No właśnie. Jezus mówi bądźcie, ale nie stwierdza, że ludzie są, tylko ich nakłania do tego. A Ojciec JEST miłosierny. To subtelna różnica.
0
@Chakalaka Miłosierdzie to ma Pan Bóg okazywać grzesznikom. Tymi grzesznikami są ludzie. Ja nie mówię, że pana ze zdjęcia pochwalam, bo nie pochwalam, bo jeśli jest się osobą wierzącą, to należy przestrzegać przynajmniej jakichś fundamentalnych zasad np. Kochaj bliźniego jak siebie samego, aczkolwiek jeśli chodzi o miłosierdzie to ono płynie od Boga.
1
@TylkoBarca7273 Tylko pozazdrościć
0
@michal26 Wydychasz go nosem. Wprost na kogoś. Maska nie chroni Ciebie, tylko przed Tobą, a raczej przed szkodnikiem, który się w Tobie znajduje.
4
@AmigoBlancos Mnie bawi, gdy ktoś mówi że na polityce się nie zna, nie interesuje go to, ale idzie i głosuje. Dlaczego? No bo każą iść. A wiesz chociaż czemu głosujesz na tego, a nie innego? A bo taki przystojny. To by było ma tyle.
1
@tadzik447 A mi tangensy i cotangensy
0
@saczers438 Jezu, to już tak dawno temu, a ja pamiętam jakby to było wczoraj...
0
@KmN decyzja i tak należy do Was :)
A jeśli szukacie czegoś oryginalnego polecam oglądnąć sobie kilka odcinków programów Izy Janachowskiej na tvn style, ona często pokazuje fajne pomysły
1
@KmN Wszystko jeszcze przede mną, ale mogę dać dwie wskazówki:
- poszukajcie piosenki innej niż "Cudownych rodziców mam", bo chyba jest to tak oklepane, że aż nudne
- jeśli nie chcecie, to nie róbcie podziękowań przy ludziach, podziękujcie rodzicom na spokojnie, w domu albo zaproście ich na obiad
3
@cosinus90 Osobą uczniowską... może od razu istostą, bo zaraz się okaże, że każdy powinien decydować jakim gatunkiem chce być...
0
@DonMatteo901 Zapoznać Cię z idolką?
0
@VOne Stara też nie jestem, ale swoje wiem. Jedni, drudzy i trzeci robią to samo i obrzucają się takim samym g..... kwestia tylko tego jak i czy pokazują to media, które nieustannie narzucają nam swoje zdanie.
1
@neeed To zależy co lubisz. Jak dla mnie "O mnie się nie martw " jest super. Zakończenie też niebanalne. No i oczywiście "Miodowe lata"
1
@masq Aktualnie to wszyscy różnią się chyba tylko nazwami także tego...
2
@kakusus Zaraz stop. A to nie miało być tak, że rachmistrz miał dzwonić po uprzednim umówieniu?
0
@Dani13 I pewnie jeszcze wszystkie obok siebie bo wirus w bok się nie przenosi...
2
@Emhyr Se queda, se queda
0
@Patrykl145 Ja czułam tylko smak pieczywa i chemiczny zapach. Wszystko inne smaku i woni nie miało.
8
@Ghazul3293 Calma, przecież nic nikomu nie narzucam. Wyraziłam tylko swoją opinię i tyle. Jak każdy tutaj.
6
@Crakitic Tak i wyglądał jak dla mnie o niebo lepiej
5
@BarcaInfo To teraz pora na Antka i Oscara Mingueze
3
@matirix20 Na kawalerskim to w sumie dezynfekcja...
1
@Objectivo Właśnie zastanawiałam się jak to działa. Dzięki
0
@gumaz O ile mniejszą ilość znalezionych przypadków z racji mniejszej ilości wykonanych testów l zrozumiem, tak tego, że przy niedzieli liczba zgonów radykalnie spada pojąć nie mogę.