July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I oby już nigdy nie usiadł
0
@barcowy1899 Pytanie czy by chciał...
0
@Gaz No właśnie mnie też to irytuje. I aż miło popatrzeć na Simeone, który drze się na swoich partaczy.
0
@Mbdf27 Tak bo nigdy więcej nie chcę przechodzić tego świństwa tak źle, ale nie wiem, czy przyjmę trzecią dawkę.
1
@LS Problem w tym, że z Sociedad ładnie zagrali, więc można...
0
Ej, a jak oddamy Al Saad Kumanka to może nie będą robić Xaviemu problemów...
0
Panie, sędzia zrobił z Panem to co Laporta powinien.
0
Może jestem ciut off topic, ale czemu Kumanek to Ludwiczek?
0
Oni pomylili mecz z rozgrzewką
0
@4drian0 Own goal odpoczywa po udanym euro
0
@BulaKG Cadiz na mistrza w takim razie
0
@Paradoks Ciepły Piasek
0
@zeko0 Nasi w tych ładniejszych... to znaczy o gustach się nie dyskutuje
0
Spokojnie, jeszcze 2 sezony przejściowe i będziemy grać w Segunda Division...
1
Festiwal żenady
0
@peetwithbarca Gramy na zwolnienie Tumanka
0
@masq I na zdrowie Ci to wyjdzie.
2
Boli Cię coś? Mnie nic nie boli, oglądam Barcelonę.
17
@Peszko07 To niech się zaszczepi trzecią dawką. Po 50 dają skierowania automatycznie, a pół roku od jej drugiej dawki pewnie już minęło.
0
@clyde Nie piję herbaty już pół roku bo mi nie smakuje ;)
1
@Kettger Oni tam wszyscy piją razem, a powiedz im, że tak jest to Cię zwyzywają i powiedzą, że co Ty wymyślasz... Wszystko jest na pozór.
0
@michal26 Całe szczęście bardziej o Lewym. Myślałam, że pociągną ten wątek, ale oszczędzili wstydu ;)
0
Nasz mecz już nawet w kabarecie wyśmiewają...
0
@LS Truskawki i czereśnie
0
@Rastafarnianin A wypowiedzi papieża są tak manipulowane przez pośredników i wyrywane z konteksti, że w świat idzie zupełnie co innego niż mówi...
0
@BorzyKrzys A nie lepiej na odwrót? Prezydent pełni głównie funkcję reprezentacyjną, a to premier na główny wpływ ma to co się dzieje, także może lepiej Żelazny Pudzian na premiera, a sympatyczny Adaś na prezydenta.
1
@MesQueUnClub96 Odkąd Leo poszedł do PSG to choćby do końca roku siedział z yerbą na trybunach, a Robert walił po 10 bramek w każdym meczu, Messi ma ZP.
1
@Lola120 Jak ja Cię dobrze rozumiem...
0
@M_Kos Z własnego doświadczenia mówię, że jeśli nie jesteś matematyczny to prawo.
0
@barcelonaLM Mógłby też poobniżać podatki, składki, daniny i te wszystkie inne opłaty, żeby tak nie rosła.