4

@JohnnyBarca 27 października to ewidentnie nasz dzień. Visca el Barça!

2

A tak mi się wstawać nie chciało, a tu takie niusy :)

0

@Foesum Którego z nas każdy żądał

2

@Bykunn Nie obrażaj dziadów

0

Raz się przegrywa, raz się przegrywa...

2

@Messibestplayerintheworld On był przejściowy do bycia przeciętniakiem.

0

@kkbarca zawsze ufająca

1

@martin3131 Żadnej telewizji nie należy wierzyć. Zwłaszcza tym dwu.

0

Trochę to już nudne...

0

@Dankhog Ja jestem paralityczką i współczuję każdemu kto ze mną tańczy.

0

@TheNekro94 bo zgłosili się tylko reklamodawcy

0

@Tridente2015 Też. A już chciałam swój telefon obwiniać.

1

Polacy be like:
Nie ma obostrzeń: gdzie obostrzenia jak tyle zakażeń?
Są obostrzenia: To łamie moją wolność zapewnioną w Konstytucji, a i tak nic nie daje!!!

I tak już półtora roku...
Miłej soboty :)

0

Dyskutujcie czy Messi dostanie czy nie dostanie ZP, a ja się pytam: jak dostanie to będzie ona do zobaczenia w Barcelonie czy w Paryżu?

0

@barcelonaLM Przecież oni sobie taką Konstytucję stworzyli, żeby oni albo ich ludzie mieli otwartą furtkę. Także tego, czego tu się spodziewać.

1

@Comentateiro Coś jak gejsza. Pamiętaj, że gejsza osobiście decyduje czy pójdzie z klientem do łóżka i jest to już jakby poza umową, za którą klient płaci.

1

@Shiver Jak wolisz dziewczyny to nie zmuszaj się do chłopaka. Zdanie Twojego ojca nie ma tu znaczenia, nieważne czy jest księdzem czy kimkolwiek innym.

2

@Janiama Im bardziej śmiejemy się z Realu, tym bardziej sami kopiemy pod sobą dołki.
Tak, wiem jakie to przyjemne się z nich pośmiać ;)

3

@Odcinkowy Bo to nie od dzisiaj wiadomo, że głównym problemem jest brak merytorycznej, rzetelnej i rzeczowej opozycji, a zamiast to mamy opozycjonistów-memów. Nic się w tym kraju nie zmieni, póki nie zerwiemy z wszystkimi istniejącymi aktualnie ugrupowaniami, a przede wszystkim z ludźmi je tworzącymi, bo co z tego, np. Że jest Polska 2050, skoro większość ludzi to odrzutki z PO.

0

@hoeniker Gdyby wcisnąć gdzieś Luuka Skywalkera to może i nie, ale tak.

0

San Marino ma dziś więcej celnych strzałów niż Barca w lidze mistrzów

0

@gontex Chyba zależy od konkretnego kierunku/wydziału/uczelni. Ja mam aktualnie seminarium na którym uczą mnie jak wpisywać cytaty w pracy, a nawet nie dostałam listy promotorów do wyboru i zakresu tematycznego.

0

@chudinhomc że skoki a tvnie

1

@panczo Cholera wie jak jest naprawdę, bo żadne media prawdy Ci nie przekażą. Jedni będą siać populistyczny ryk, drudzy zresztą też, tylko w przeciwną stronę.

0

@BART97 Nadzieja matką głupich

1

@Lionel_Messi10 O to ja chyba jestem liliputem mając 164 skoro one były niskie ;)

0

@Lionel_Messi10 Ale Ty tyle miałeś (165-170), czy Twoje niskie kobiety?

0

@agaFCB Może Ciebie by akurat oszczędził

1

@Deviler Owszem

0

@Paradoks A ja już dawno powyłączałam wszelkie powiadomienia. Zostawiłam tylko smsy i maile bo raczej wtedy dostaje ważne rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?