July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JohnnyBarca 27 października to ewidentnie nasz dzień. Visca el Barça!
2
A tak mi się wstawać nie chciało, a tu takie niusy :)
0
@Foesum Którego z nas każdy żądał
2
@Bykunn Nie obrażaj dziadów
0
Raz się przegrywa, raz się przegrywa...
2
@Messibestplayerintheworld On był przejściowy do bycia przeciętniakiem.
0
@kkbarca zawsze ufająca
1
@martin3131 Żadnej telewizji nie należy wierzyć. Zwłaszcza tym dwu.
0
Trochę to już nudne...
0
@Dankhog Ja jestem paralityczką i współczuję każdemu kto ze mną tańczy.
0
@TheNekro94 bo zgłosili się tylko reklamodawcy
0
@Tridente2015 Też. A już chciałam swój telefon obwiniać.
1
Polacy be like:
Nie ma obostrzeń: gdzie obostrzenia jak tyle zakażeń?
Są obostrzenia: To łamie moją wolność zapewnioną w Konstytucji, a i tak nic nie daje!!!
I tak już półtora roku...
Miłej soboty :)
0
Dyskutujcie czy Messi dostanie czy nie dostanie ZP, a ja się pytam: jak dostanie to będzie ona do zobaczenia w Barcelonie czy w Paryżu?
0
@barcelonaLM Przecież oni sobie taką Konstytucję stworzyli, żeby oni albo ich ludzie mieli otwartą furtkę. Także tego, czego tu się spodziewać.
1
@Comentateiro Coś jak gejsza. Pamiętaj, że gejsza osobiście decyduje czy pójdzie z klientem do łóżka i jest to już jakby poza umową, za którą klient płaci.
1
@Shiver Jak wolisz dziewczyny to nie zmuszaj się do chłopaka. Zdanie Twojego ojca nie ma tu znaczenia, nieważne czy jest księdzem czy kimkolwiek innym.
2
@Janiama Im bardziej śmiejemy się z Realu, tym bardziej sami kopiemy pod sobą dołki.
Tak, wiem jakie to przyjemne się z nich pośmiać ;)
3
@Odcinkowy Bo to nie od dzisiaj wiadomo, że głównym problemem jest brak merytorycznej, rzetelnej i rzeczowej opozycji, a zamiast to mamy opozycjonistów-memów. Nic się w tym kraju nie zmieni, póki nie zerwiemy z wszystkimi istniejącymi aktualnie ugrupowaniami, a przede wszystkim z ludźmi je tworzącymi, bo co z tego, np. Że jest Polska 2050, skoro większość ludzi to odrzutki z PO.
0
@hoeniker Gdyby wcisnąć gdzieś Luuka Skywalkera to może i nie, ale tak.
0
San Marino ma dziś więcej celnych strzałów niż Barca w lidze mistrzów
0
@gontex Chyba zależy od konkretnego kierunku/wydziału/uczelni. Ja mam aktualnie seminarium na którym uczą mnie jak wpisywać cytaty w pracy, a nawet nie dostałam listy promotorów do wyboru i zakresu tematycznego.
0
@chudinhomc że skoki a tvnie
1
@panczo Cholera wie jak jest naprawdę, bo żadne media prawdy Ci nie przekażą. Jedni będą siać populistyczny ryk, drudzy zresztą też, tylko w przeciwną stronę.
0
@BART97 Nadzieja matką głupich
1
@Lionel_Messi10 O to ja chyba jestem liliputem mając 164 skoro one były niskie ;)
0
@Lionel_Messi10 Ale Ty tyle miałeś (165-170), czy Twoje niskie kobiety?
0
@agaFCB Może Ciebie by akurat oszczędził
1
@Deviler Owszem
0
@Paradoks A ja już dawno powyłączałam wszelkie powiadomienia. Zostawiłam tylko smsy i maile bo raczej wtedy dostaje ważne rzeczy.