0

@Bykunn Teraz jest normą, że się spóźnia 5-7 minut tak normalnie. Przynajmniej na mojej linii.

0

@Tomo1989 Nasza kolej wydaje się być zaatakowana przez ostatnie 2-3 tygodnie i ja nie żartuję. Nigdy nie było tyle tak znacznych opóźnień, a od tych kilku tygodni 2-3 razy w tygodniu się gdzieś poważnie spóźniłam lub nie dojeżdżam.

0

@konajoncek U mnie wczoraj 95 była 20 groszy mniej w porównaniu do niedzieli (z 6.99 na 6.79). Nie wiem jeszcze jak dzisiaj.

1

@MesQueUnClub_87 Tosty, ale bez szynki i sosu

13

Przynajmniej chłop jest zły, a nie się głupkowato uśmiecha i mówi że nic się nie da zrobić.

0

@Virusk3 to i tak lepiej niż być jak Stoch aktualnie, z całą sympatią do Kamila

1

@Ali3231 dla ścisłości konkurs jutro i w sobotę, ten sam, czteroseryjny

1

Może to i lepiej. Real się wymęczy w tygodniu, to może w lidze zacznie gubić punkty.

1

@Kitek1640 Ja podobnie tylko wróciłam z uczelni

0

A 5 lat temu był taki piękny wieczór...

0

Jeśli ktoś na fali zwycięstwa zechciałby wypełnić krótką ankietkę o wyprawach kibiców Barçy to serdecznie zapraszam, bo wciąż brakuje mi wypełnień :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

0

@Patrykl145 Podbijam pytanie

1

@DonAndresFCB Dzisiaj by z nami nie wygrali, ale było co było

0

@JohnPrice Ja mam. Raz jest lepiej, raz gorzej. Na pewno dużo daje systematyczna higiena i odpowiednie medykamenty.

1

@Malkey95 Adam Małysz

0

@Momals11 Może jej tata nie uważa się za mężczyznę... kto ich tam wie

1

@HighestInTheRoom Nieoficjalnie to się nie dowiesz. I o ile rozumiem, że to bardzo ciekawe, to w tym momencie taka informacja nie powinna wyjść na jaw, jeśli te posiłki mają wyjść na dobre. Być może oni już tam są oficjalnie, ale po co to mówić głośno.

1

@PatrychoO Sierżanci do boju! Na wroga! Na wroga!

1

@hayek Dopiero co słyszałam gdzieś w tv gdzie jakiś wojskowy poprosił redaktora i wszystkich, żeby nie rozpowszechniać informacji nt zbrojeń bo to jest wojna.

2

@ciema Mi się wydaje, że przede wszystkim trzeba działać zorganizowanie, nie na własną rękę, żeby nie kierować pomocy na oślep, a pomagać umiejętnie. Żeby na przykład nie było tak, że wszyscy się rzucą i kupią makaron, a o kocach nikt nie pomyśli. To oczywiście tylko bardzo uproszczony przykład.

0

@Cule1234 Halvor mocno po nich pojechał. Popiskują o niemieszaniu polityki ze sportem, a jak można tego nie mieszać, skoro przez tę sytuację niektórzy sportowcy są zmuszeni bronić ojczyzny. W tym samym czasie taki Klimov lata sobie i pokazuje światu ruską flagę.

1

@kazbychu Trudno się nie zgodzić. W końcu najważniejsze przykazanie to przykazanie miłości do bliźniego.

3

@svensonFCB Modlitwa też jest ważna i bardzo dobra, ale jeśli za modlitwą idą też dobre czyny to to jest to o co chodzi.

0

@GeneralXavi Tylko pytanie kto normalny uzna to "mistrzostwo ".

3

@Shapiro Jeżeli nie otrzymała certyfikatu do ręki to pracodawca powinien jej go wydać. Jeżeli pracodawca również takim certyfikatem owej dziewczyny nie dysponuje, to wydaje mi się, że nie ma odpowiedniego dowodu, że ona to szkolenie ukończyła, a zatem roszczenie o te 15 tys. wydaje mi się być bezpodstawne, aczkolwiek tu trzeba kogoś, kto zna się na prawie pracy.

11

@IMBALEO Dani Alves jest najlepszym następcą Daniego Alvesa jakiego mogliśmy mieć :)

0

@clyde Ale następny trener to już na pewno się pozna

5

@Hubsao Straszne do czego ci ludzie są zmuszani. Upadek człowieczeństwa.

1

@PatrychoO Aż mi się przypomniały te memy: Tato, ale to nie jest smutna emotka....

0

@mauerinho Nikt nie mówi, że psychopata działa logicznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?