3

Xavi, błagam: zdejmij tego Bellerina!

0

@krissu8 Raczej nie. Ostatnio są bardziej szczegółowe kontrole.

1

@krissu8 W polskich liniach maseczek brak. W Hiszpanii o ile mam aktualne dane maseczki w komunikacji lądowej.

1

@Barwindg Ja byłam. To tak zwany efekt białego fartucha. Gdy widzisz pielęgniarkę/lekarza rośnie Ci ciśnienie.

1

@draxidox Owszem liczy się

1

@Dembouz1899 Zgadzam się w 100%

1

Za Koemana tak grając dostalibyśmy 3-4 bramki. Tymczasem kończymy mecz z czystym kontem i 3 punktami. Dobranoc dzieciaczki

0

@tomek8756 Ta emotka z uśmiechem na koniec trochę przeraża

0

@agaFCB A może po prostu zwiększyć trochę wysiłek? Pytanie też w jakim tempie chcesz schudnąć. Ja np. Jak chce przycisnąć zwiększam sobie dzienne min. Kroków o 2000 w górę i staram się nabijać je w skoncentrowanych spacerach.

0

@pt9 Jeżeli masz w umowie adres wskazany jako ten do którego się wyprowadzą w wypadku niedotrzymania warunków umowy, to o ile mam jeszcze aktualne informacje, możesz rozwiązać umowę.

1

@Krtg Bardzo gorący sok malinowy + nacieranie szyi amolem

0

@PatrykBarca Ktoś tu powinien zastosować proctohemolan czy coś w tym stylu bo widzę wielki ból w pewnej części ciała

4

@bartas97 Straszna rzecz.... zwłaszcza, że numer PESEL jest skonstruowany tak, że i tak można określić płeć.

1

@RedKorsak Trzecia opcja, tylko sie nie poparz

5

@KrwawiaceoczyVEB Taka typowa sklepowa z Wilkowyj

1

@MICHU_LOKU123
1. Zielona cebulka (najlepiej karbowane)
2. Solone
3. Fromage/kebab

0

@Kz1234 Dani Alves

0

@TheNekro94 Bo w naszej partii uczciwości, nie trzeba wstydzić się miłości...

2

@AdiKingu96 Mnie chyba samo ugryzienie tak nie przeszkadza jak to jego "bzykanie "

0

@kodi77 Wokół stadionu dziś ani jednego żula

0

@Janas11224 W botidze na Camp Nou. Mówisz przy kasie i Ci drukują od ręki

1

@Janas11224 Ja wczoraj na luzie koszulkę spersonalizowałam. Czekałam może 10 minut

11

@Kondziubarca Wielu by dało żeby mieć taki stres w życiu

1

@inFLAMES Same bracie

0

@KrystianR Właśnie dlatego powinna być taka zakładka, a jak ktoś nie chce, nie musi w nią wchodzić ;)

1

Proponuję stworzyć zakładkę wszystkich informacji nadawanych przez Romero z funkcją komentowania...

0

@tomek8756 To brzmi jak odcinek Miodowych Lat pt. List z Nigerii

3

@Comentateiro Kara śmierci jest przede wszystkim nieopłacalna ze względów ekonomicznych (wbrew pozorom dużo kosztuje jej wykonanie), a ponadto, kara śmierci nie spełnia funkcji prewencyjnej i resocjalizacyjnej prawa karnego. Kara śmierci nie odstrasza skutecznie od popełniania przestępstw za jakie grozi, a jednostka nie ma możliwości nawrócenia na właściwe, przyjęte przez społeczeństwo, tory.

0

@Kapitan hawk Świadków Jehowy posyłam do sąsiadów bo są bardziej poszukujący.

3

@barcelonaLM Na 9 i modlę się o 3 z egzaminu... nie ma to jak sesja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?