July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TylkoBarca7273 Żeby nie sugerować im, że są stare, bo jak taka ma menopauzę akurat i się wkurzył to możesz nie przeżyć.
1
@Transu96 Mnie 5 lat temu fryzjerka strzygła i mówi, że gotowe, a ja ją pytam: co z grzywką? To ona zdziwiona, że grzywkę też jak ja głównie dla grzywki przyszłam, bo końcówki to sobie w domu można ogarnąć.
0
@BulaKG Dokładnie, wszystko powyżej miejsca gwarantującego LM na jesieni to byłby wielki bonus.
0
@Baron77 Taki właśnie mamy wybór w tym kraju. I jak tu ma być lepiej?
3
Mam wrażenie, że chłopcy nie dają rady kondycyjnie. Ten sezon od dawna był spisany na straty. Pomarzyć można było. Nie powiem, bo sama liczyłam na coś więcej, ale jest jak jest...
1
@The_Man How was Spain?
2
@JohnA Ostatnio mniej w skm, więcej w metrze
0
@Kinginiesta Nieee, zdjęcie termometru z wysoką temperaturą. Wiem, czasem za bardzo używam skrótów myślowych...
0
@Dieselzor Wrzuć termometr do piekarnika i wyślij im zdjęcie na dowód że masz gorączkę i nie przyjdziesz
0
@Kengo A tak sobie zrobiła dziecko z powinowaconym wujkiem...
0
@Hubsao To niestety nie ma znaczenia. Chyba, że nie będzie możliwe odnalezienie ich bądź pomimo odnalezienia ich nie będzie z nimi kontaktu będziecie mogli przejąć ich część po jakimś czasie.
0
@Hubsao A czy rodzeństwo miało dzieci? Bo jeśli nie, to chyba siłą rzeczy dziedziczy to Twój rodzic, który w przypadku bezdzietności rodzeństwa jest jego spadkobiercą.
0
@derlysy1979 Wolska dla Wolaków!
3
@DaPidejpi 0, przy mocnych porywach 2.
2
@Lola120 Gdyby nie antybiotyk to bym nie wyszła z covida, tylko z tego świata. Także wiesz, trochę to mit z tym, że antybiotyki nie działają na wirusy, a dokładniej to przy intencjach wirusowych często wdają się bakterie, które nasilają objawy.
0
Choroba wieku dziecięcego. To trzeba przejść, to się samo kiedyś skończy.
0
@Unique Z tego, co jest w oświadczeniu Cristiano, nowonarodzony chłopczyk zmarł, a więc nie poroniła. Tak czy siak, strasznie przykra sprawa.
0
@LS Niedługo im się alfabet skończy xd
4
Interesować może się każdy, proszę bardzo. Tak czy siak, Gavi zostaje tu. Już z nim rozmawiałam.
1
@MesQueUnClub96 Zamiast Tuska?
2
@Kamilos84 Tak, w Xiample
0
@bartekvisca Dobre pytanie
5
@Medium Tak, to alkoholizm. Miłe złego początki, ale dobrze że Ci tam w głowie coś przebłyskuje.
0
Ktoś tu chyba chce, żeby o nim mówiono na jedynce tak ok. 19.47
1
@BorzyKrzys Wyłącz tv bo widzę że Antoni w Tobie pożądanie wznieca, a jeszcze nie ma 22
2
@don'T.R.I.P.e Jeszcze nic
0
@Bykunn Ja dopiero włączyłam
1
@damianex10 Ja to samo. Co prawda meczu nie oglądałam, ale po bramce na 2-2 mówię: odłożę telefon, zerknę za kilka minut to strzelą do tego momentu i tak było.
0
@yoodash Ja kocham ich dwóch tak samo mocno ❤
0
@Gavinho Nigdy nie rób siku podczas snu