July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hymn Norwegii brzmi znajomo...
2
Przyznam szczerze, że gdyby var tego nie sprawdził to bym raczej nie pomyślała, że tam jest spalony. Ale wizualizacja varu wszystko wyjaśnia, więc o czym tu mowa...
3
Te zawody trzeba przerwać albo odwołać drugą serię, a nie pchać skoczków na zatracenie.
1
@Kitek1640 B2/C1
1
@Herato Ja się jej nie dziwię. Niezależnie od woli pani poszkodowanej, zdrada to zdrada. I to jest fakt, że Dani zdradził żonę.
0
@Xxxbarca4ever Lądowanie na 16. No ale to Stefi... oczywiście personalnie nic do niego nie mam.
1
@konrad1661 Z prawnego zmieniło. Gorzej, że z faktycznego nie zmieniło nic.
1
Wiecie co? Cieszy mnie 20 Kamila. I to jeszcze od Niemca ;)
1
@Comentateiro Zaraz stwierdzą nieważność naszego istnienia jak nieważność pierwszego małżeństwa Kurskiego
1
@speed1 Nie wiem jak jest w Hiszpanii, ale u nas termin liczy się od momentu właściwego rozeznania, czyli w tym przypadku dowiedzenie się jak było naprawdę.
0
@Deviler Wszystkie
0
@LukaszFan Sędziom się popierniczyło. To oni płacili nam zadośćuczynienia za te wały. A że oni gramotni jak Patryk Pietrek to poszła taka fama, że my im.
0
@FcPortoFan1999 od marca do maja/czerwca 2020 to zupełnie nic się nie działo, a dopiero potem było granie przy pustych trybunach
2
@Nhyz Gorzej, że wróci na klasyk, a potem zaraz repka i znowu chłopak się traumy nabawi.
0
Ale z tą Young Leosią to przesadzili...
0
@masq Akurat Macrone to ja nie wiem, czy ma aż takie wysokie IQ
1
@_Specjalista Oni pozorują ciężką pracę. "Proces trwa " ale nic się nie dzieje, nic się nie posuwa.
0
Przynajmniej z somsiadem wygraliśmy...
0
@katalonczyk987 Może masz wynik z zeszłego tygodnia jak go zdyskwalifikowali
0
@Katalonbar Tak samo jak Kounde z łańcuszkiem.
0
@barcelonaLM Co ma być to będzie. Dowiemy się jutro.
0
@partymaker Chcesz sprzedać zawodnika meczu z Kadyksem? Jak możesz, brutalu?
0
@Patrykl145 6. miejsce polskiego mixa.
3
@Rust_Cohle Współczuję. Jestem chyba jedynym człowiekiem na świecie, którego kfc nie rusza. Tzn nie rusza moich przewodów pokarmowych bo zjeść od czasu do czasu sobie lubię.
0
@FcPortoFan1999 Właściwie nawet do tego 17. miejsca jest ścisk. Ogólnie różnice nie są wielkie.
0
Kamil z uśmiechem na twarzy. Dawno tego nie grali :)
0
@barcelonaLM @Nieznajomy w Norwegii praktycznie każda miejscowość mówi odmiennym dialektem, więc może być tak, że oficjalny język norweski różni się od tego, z miejscowości z której pochodzi Haaland. I to jest legitne info bo mam znajomą, która już ładne 8 miesięcy mieszka w Norwegii i żali się na to.
0
@Benz Bardziej mnie przeraża, że ja coś mówię w domu, a oni sekundę później mówią to samo i reagują na to, jak ich poprawiam xd
0
@Gronek Na pewno komentatorzy z Eleven czytają, bo sami się przyznali na antenie.
2
@SteuerFreiMoney Polskiego prawa nie da się "spigułkować", bo mamy wyższą inflację prawa niż tą ekonomiczną.