1

Hymn Norwegii brzmi znajomo...

2

Przyznam szczerze, że gdyby var tego nie sprawdził to bym raczej nie pomyślała, że tam jest spalony. Ale wizualizacja varu wszystko wyjaśnia, więc o czym tu mowa...

3

Te zawody trzeba przerwać albo odwołać drugą serię, a nie pchać skoczków na zatracenie.

1

@Kitek1640 B2/C1

1

@Herato Ja się jej nie dziwię. Niezależnie od woli pani poszkodowanej, zdrada to zdrada. I to jest fakt, że Dani zdradził żonę.

0

@Xxxbarca4ever Lądowanie na 16. No ale to Stefi... oczywiście personalnie nic do niego nie mam.

1

@konrad1661 Z prawnego zmieniło. Gorzej, że z faktycznego nie zmieniło nic.

1

Wiecie co? Cieszy mnie 20 Kamila. I to jeszcze od Niemca ;)

1

@Comentateiro Zaraz stwierdzą nieważność naszego istnienia jak nieważność pierwszego małżeństwa Kurskiego

1

@speed1 Nie wiem jak jest w Hiszpanii, ale u nas termin liczy się od momentu właściwego rozeznania, czyli w tym przypadku dowiedzenie się jak było naprawdę.

0

@Deviler Wszystkie

0

@LukaszFan Sędziom się popierniczyło. To oni płacili nam zadośćuczynienia za te wały. A że oni gramotni jak Patryk Pietrek to poszła taka fama, że my im.

0

@FcPortoFan1999 od marca do maja/czerwca 2020 to zupełnie nic się nie działo, a dopiero potem było granie przy pustych trybunach

2

@Nhyz Gorzej, że wróci na klasyk, a potem zaraz repka i znowu chłopak się traumy nabawi.

0

Ale z tą Young Leosią to przesadzili...

0

@masq Akurat Macrone to ja nie wiem, czy ma aż takie wysokie IQ

1

@_Specjalista Oni pozorują ciężką pracę. "Proces trwa " ale nic się nie dzieje, nic się nie posuwa.

0

Przynajmniej z somsiadem wygraliśmy...

0

@katalonczyk987 Może masz wynik z zeszłego tygodnia jak go zdyskwalifikowali

0

@Katalonbar Tak samo jak Kounde z łańcuszkiem.

0

@barcelonaLM Co ma być to będzie. Dowiemy się jutro.

0

@partymaker Chcesz sprzedać zawodnika meczu z Kadyksem? Jak możesz, brutalu?

0

@Patrykl145 6. miejsce polskiego mixa.

3

@Rust_Cohle Współczuję. Jestem chyba jedynym człowiekiem na świecie, którego kfc nie rusza. Tzn nie rusza moich przewodów pokarmowych bo zjeść od czasu do czasu sobie lubię.

0

@FcPortoFan1999 Właściwie nawet do tego 17. miejsca jest ścisk. Ogólnie różnice nie są wielkie.

0

Kamil z uśmiechem na twarzy. Dawno tego nie grali :)

0

@barcelonaLM @Nieznajomy w Norwegii praktycznie każda miejscowość mówi odmiennym dialektem, więc może być tak, że oficjalny język norweski różni się od tego, z miejscowości z której pochodzi Haaland. I to jest legitne info bo mam znajomą, która już ładne 8 miesięcy mieszka w Norwegii i żali się na to.

0

@Benz Bardziej mnie przeraża, że ja coś mówię w domu, a oni sekundę później mówią to samo i reagują na to, jak ich poprawiam xd

0

@Gronek Na pewno komentatorzy z Eleven czytają, bo sami się przyznali na antenie.

2

@SteuerFreiMoney Polskiego prawa nie da się "spigułkować", bo mamy wyższą inflację prawa niż tą ekonomiczną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?