1

@tristan87 Nie dostanie bo teraz zawiasy można dostać przy karze PW nie przekraczającej roku (69 kk). Pewnie będzie apelował o zmniejszenie kary albo powoła się na prymat lat wolnościowych (czyli podwyższą mu grzywnę)

0

@kiper09 Real Madrid

0

Pamiętaj że Bernabeu to nasz ośrodek treningowy. Wiosną sytuacja może wyglądać inaczej.

0

Hej, Jude! Następnym razem już tak nie postrzelasz!

0

@IAmLegend A to my ich przekupujemy... to sobie pomyśl co by to było, gdybyśmy ich nie przekupywali.

2

@ranger3120 Na prywatnych uczelniach od ręki

1

@Bobo25 Cóż za zagadka hahaha

0

@Kamiloza91 Musi któremuś przekazać misję tworzenia rządu. Art 154 i 155 Konstytucji określa szczegóły.

0

@Roobo Zgadzam się, że beznadziejni nauczyciele są większym problemem, zwłaszcza jeśli uczą przedmiotów maturalnych. Kto nie chce niech na religię nie chodzi. W pierwszej klasie gimnazjum miałam beznadziejnego księdza od religii, pół klasy się wypisało. A potem zmienili nam na genialnego katechetę i Ci wypisani znowu zaczęli chodzić.

0

@BeziteX To nie jest nie bo nie, tylko tu chodzi o istotę małżeństwa uwarunkowaną w naszej kulturze. Małżeństwo w tradycji ma przede wszystkim zradzać potomstwo i osoby tej samej płci z oczywistych powodów nie są w stanie tego zrobić. Właściwie to nie wiem w czym problem. Przecież pary jednopłciowe mogą spisać umowę u notariusza na temat dostępu do informacji o swoim stanie zdrowia itp, spisać testament jeśli chcą, by druga osoba po nich dziedziczyła, a jeśli bardzo zależy im na uroczystości to teraz jest moda na śluby humanistyczne, nie rodzące skutków prawnych.

0

@BeziteX Bo tak mówi kodeks rodzinny i opiekuńczy (Art. 1) i basta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ironman Trudny wybór

0

@michal26 Ale Apolo zrobi program skocznia+

0

@Polaco9 Ale tak jest bardziej śmiesznie bo jednak tradycyjnie jedynki mają większe wzięcie (nie wiem na kogo, ale na tych to skreślę pierwszego xd )

1

@barcanawieki Mnie bardziej śmieszy, że kobieta z dwójką wygryzła JKM z jedynką na jego własnej liście.

5

@bartekvisca Też tak uważam, dlatego kompletnie jestem za tym, żeby społeczeństwo otwierało się na małe partie. Bo one może nie są tak pewne siebie jak PiS, PO itp. i może nie zamierzają aż tak kpić z ludzi jak stare, wylniałe kocury.

3

@lntrowertyk Adam Małysz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Artysta9 raczej to działanie pod publiczkę o nazwie "demokracja bezpośrednia ", bo jeśli chodzi o informacje, to i bez tego wszystko o nas wiedzą. Wystarczy, że wg ustawy operator ma obowiązek przez rok trzymać zapisy Twoich rozmów telefonicznych o ile się nie mylę.

0

@bartekvisca Cytując mojego byłego wykładowcę, który jest dość wysoko w PiS, ale nie na świeczniku: "za rok (Bo to było w zeszłym roku) będę miał więcej czasu dla studentów, bo przegramy wybory." Więc chyba wiedzieli co w trawie piszczy...

0

@Waniliowy Przecież zawsze możesz włączyć sobie republikę, do której większość gwiazd TVP najprawdopodobniej odejdzie, albo założą nową tv/kanał na yt i będą serwować nam paski żebyśmy robili z nich memy.

1

@Destroyer_of_Worlds Jak dobrze, że z mojego okręgu dostała się Karinka, a nie JKM.

0

@Artysta9 Nie chodzi o to, że jest nieważne, tylko niewiążące, to znaczy że aktualny rząd nie musi wprowadzić w życie opinii społeczeństwa.

0

@Tomason startowała w Warszawce (Mokotów-Wilanów) i miała tylko kontrkandydata z PiS, to co się dziwisz?

0

@Hosh Cieszy się, bo nic go już nie obchodzi. Trzeci raz nie może kandydować na Prezydenta RP. Jeszcze 2 lata i emeryturka.

0

@Pawci023x Wielomandatowe, w ordynacji proporcjonalnej.

0

Jak nie pojedziemy na Euro to wina Tuska czy Morawieckiego?

0

@KamQiX Ale im w to graj. Pokrzyczą na siebie, zwracają na siebie uwagę, mają mainstreamowe media... żyć nie umierać

0

@Pawci023x Nie, bo do Senatu są okręgi jednomandatowe. Nie mają wpływu na % poparcia do Sejmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?