1

@Sawik_10 Z automatu to przechodzi jeśli SN wyda wyrok w składzie 7 osobowym, takie wyroki mają największe uznanie.

0

@Gall Ale powiedział po fakcie xd Poza tym, po co tak pisze, skoro myśli inaczej? Osobiście uważam, że gdyby twórcy Konstytucji uszczegółowili ten przepis, to dziś nie byłoby takiej gównoburzy.

3

Doktryna w tej sprawie jest podzielona politycznie. Jednak procesualiści karni twierdzą, że mógł przed prawomocnym wyrokiem: tak uczą przyszłych prawników na uczelniach. Więc skoro tak uczą, to czemu się dziwią, że niektórzy potem to stosują.

1

@FcPortoFan1999 Ale Adaś jest pierwszy chronologicznie ;)

4

@Tabaluga37 Rzeczywistym celem jest, żeby się działo, żeby ludzie się dzielili między sobą, a oni po cichu będą przepychać ustawy szkodzące ludziom.

8

@urbipl Przecież apolityczność sędziów to zupełna fikcja.

0

Skoro tamto zastosowanie prawa łaski jest nie skuteczne, to jak jakby go nie było więc może. Aczkolwiek, z tym czy jest nieskuteczne też bym się spierała. (Inna sprawa co myślę nt. Stosowania prawa łaski wobec osób sprawujących funkcje państwowe, ale żeby to ograniczyć należałoby zmienić Konstytucję).

0

@tomek8756 Ma rację! Sam to przetestował!

0

@DonMatteo901 Żadne zaskoczenie

2

@NeroTFP1 I teraz każda kibicka Barçy będzie mieć łatwiejszy poród...

1

@Zoker kandyzowane pomidory i pesto bazyliowe

0

@Rl9k1nG Bo Zmarzlik jest sympatycznym gościem.

0

@Rl9k1nG Nie, bo każdy normalny człowiek wie, że to bardziej plebiscyt na popularność wyróżniających się sportowców. Umówmy się, Fajdek nie ma osobowości, która przyciąga.

0

A teraz uwaga: Niespodzianka! Nagrodę nadpierwszą otrzymuje....

0

Jeju, te wstępy są nie raz takie, że można się wyspać, obudzić a i tak dalej będą gadać... ehhhh

1

@FcPortoFan1999 Za rok obowiązkowo superchampion za całokształt kariery. Nie dość, że wielce utalentowany, to jeszcze niezwykle skromny człowiek.

1

@FcPortoFan1999 Paweł Fajdek na 100%. Można obstawiać domy.

7

@Kamiloza91 To jest inne wyróżnienie, poza top 10 XD

0

@gumaz jak dym to pewnie Brauna ściągną

2

@NeroTFP1 Gdzie jest niesłusznie pominięty Fajdek?????

1

@Popitek12 To jakaś propozycja? Bo pamiętam, że jeszcze kilka godzin temu chciałeś się oświadczać?

0

@reloaded Najlepiej zapytać rodziców. Może ciuszki bo to przy takim małym szkrabie jest potrzebne. Ale to i tak musisz dopytać o rozmiar.

0

@esem91 Ja też nie, to już jest nas dwoje

0

@MESSIah16 D, mimo, że generalnie nie popieram

0

@agaFCB A może szyby masz uchylone?

0

@Kgorecki2500 Ja myślę że Pan Prezydent po prostu nie ogarnął, że to nie idzie na priv i jak mu ktoś powiedział, to zaraz to usunął.

1

@Popitek12 A ile się znacie? Bo ja nie uważam, by szybkie oświadczyny były dobre - druga połowa może się wystraszyć. No chyba, że znacie się pół życia i sprawa jest ewidentna.

1

0

@Pawci023x Kibicuję Wellingerowi, ale obawiam się, że Ryoyu.

1

@Pawci023x Nie, pod uwagę bierze się 8 skoków konkursowych. W Raw Air (turnieju norweskim) liczą się również kwalifikacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?