15

Gratuluję naszej reprezentacji, że osiągnęła coś, co media uznały, za niemożliwe. Pamiętajcie, że 8 marca 2017 roku okazało się, że niemożliwe nie istnieje. Dobranoc!

2

@Popitek12 Na Lewicę pod każdą postacią

1

@Popitek12 Chyba łatwiej wymienić z kim bym nie chciała...

1

@agaFCB i zaznaczają, że chodzi im tylko o towarzystwo, nie wiadomo o co...

0

@Malkey95 i zaraz się pozabijamy kto i co i na co... Ale ja wiem jedno. Ja chcę na Prezydenta La Rambli.

2

@DonCarletto PAD też był europosłem, gdy startował w 2015.

1

Jak myślicie, kogo prezes wystawi w prezydenckich w 2025?

0

@Destroyer_of_Worlds Bo gra na siebie... Widzi, że prezes ma go gdzieś, więc stwierdził, że chcieliście to proszę... Nie udało Wam się stworzyć większości? To do widzenia.

0

@PIWOSZ89 Jeszcze rządu nie ma, a Ty już chcesz zmian w TVP?

0

@Koni8M Klucz był taki, że ją zgłosili ci, co mieli większość.

3

@Culers Pizza zdecydowanie

11

@Lucerfi Niech robi jak chce, ale jak jest taki tolerancyjny jako lewak, to co mu przeszkadza jak zrobią to inni?

0

@DonMatteo901 Kurczę... Teraz dzieciakowi przykro będzie. Taki tatuś z niego, a chłopakowi piątki nie przybije.

0

Jakoś mnie to nie dziwi, zważywszy, że musimy patrzeć na niego i w klubie i w reprezentacji...

1

@sidi12843 Wejdź sobie na dobarcelony.pl tam powinno być

0

@QQL5 Górne - nic, przy dolnej gorączka ale nie jakaś dokuczliwa.

0

@tomek8756 Już widzę miny tych, którzy się burzą na słowa "PiS=PO jedno zło" bo w końcu jedni byli przecież gorsi...

3

@Sysia11 Słabszy rok, ale jak widać nie przeszkodziło jej to w byciu najlepszą. Ludzi nigdy nie zadowolisz. Jak ktoś ciągle wygrywa, to na pewno nieuczciwie. Jak przestaje wygrywać, to się skończył...

7

@Przemek2323 Oni jeszcze nie zaczęli rządzić a już ich wpuścili... widać, że się nie nadają do rządzenia.

1

@DonCarletto Szczególnie po tym jak "córka się bawiła jego instagramem".

1

@Kgorecki2500 Dokładnie. Zresztą miał prawo tak zrobić i każdy się spodziewał, że tak zrobi. Jak dla mnie zero sensacji.

0

@Kgorecki2500 Ale na spowiedzi może dostać pokutę "chodź na dwie msze dziennie, bo jedna to dla Ciebie za mało" ;)

0

@barcelonaLM Dwie Msze w ciągu dnia... to musi być bardzo grzeszny człowiek, że tyle pokutuje.

0

@masa11 Pewnie z innej dostawy, ale to akurat żadna niespodzianka, że drożeje.

1

@tristan87 Nie dostanie bo teraz zawiasy można dostać przy karze PW nie przekraczającej roku (69 kk). Pewnie będzie apelował o zmniejszenie kary albo powoła się na prymat lat wolnościowych (czyli podwyższą mu grzywnę)

0

@kiper09 Real Madrid

0

Pamiętaj że Bernabeu to nasz ośrodek treningowy. Wiosną sytuacja może wyglądać inaczej.

0

Hej, Jude! Następnym razem już tak nie postrzelasz!

0

@IAmLegend A to my ich przekupujemy... to sobie pomyśl co by to było, gdybyśmy ich nie przekupywali.

2

@ranger3120 Na prywatnych uczelniach od ręki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?