July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Gratuluję naszej reprezentacji, że osiągnęła coś, co media uznały, za niemożliwe. Pamiętajcie, że 8 marca 2017 roku okazało się, że niemożliwe nie istnieje. Dobranoc!
2
@Popitek12 Na Lewicę pod każdą postacią
1
@Popitek12 Chyba łatwiej wymienić z kim bym nie chciała...
1
@agaFCB i zaznaczają, że chodzi im tylko o towarzystwo, nie wiadomo o co...
0
@Malkey95 i zaraz się pozabijamy kto i co i na co... Ale ja wiem jedno. Ja chcę na Prezydenta La Rambli.
2
@DonCarletto PAD też był europosłem, gdy startował w 2015.
1
Jak myślicie, kogo prezes wystawi w prezydenckich w 2025?
0
@Destroyer_of_Worlds Bo gra na siebie... Widzi, że prezes ma go gdzieś, więc stwierdził, że chcieliście to proszę... Nie udało Wam się stworzyć większości? To do widzenia.
0
@PIWOSZ89 Jeszcze rządu nie ma, a Ty już chcesz zmian w TVP?
0
@Koni8M Klucz był taki, że ją zgłosili ci, co mieli większość.
3
@Culers Pizza zdecydowanie
11
@Lucerfi Niech robi jak chce, ale jak jest taki tolerancyjny jako lewak, to co mu przeszkadza jak zrobią to inni?
0
@DonMatteo901 Kurczę... Teraz dzieciakowi przykro będzie. Taki tatuś z niego, a chłopakowi piątki nie przybije.
0
Jakoś mnie to nie dziwi, zważywszy, że musimy patrzeć na niego i w klubie i w reprezentacji...
1
@sidi12843 Wejdź sobie na dobarcelony.pl tam powinno być
0
@QQL5 Górne - nic, przy dolnej gorączka ale nie jakaś dokuczliwa.
0
@tomek8756 Już widzę miny tych, którzy się burzą na słowa "PiS=PO jedno zło" bo w końcu jedni byli przecież gorsi...
3
@Sysia11 Słabszy rok, ale jak widać nie przeszkodziło jej to w byciu najlepszą. Ludzi nigdy nie zadowolisz. Jak ktoś ciągle wygrywa, to na pewno nieuczciwie. Jak przestaje wygrywać, to się skończył...
7
@Przemek2323 Oni jeszcze nie zaczęli rządzić a już ich wpuścili... widać, że się nie nadają do rządzenia.
1
@DonCarletto Szczególnie po tym jak "córka się bawiła jego instagramem".
1
@Kgorecki2500 Dokładnie. Zresztą miał prawo tak zrobić i każdy się spodziewał, że tak zrobi. Jak dla mnie zero sensacji.
0
@Kgorecki2500 Ale na spowiedzi może dostać pokutę "chodź na dwie msze dziennie, bo jedna to dla Ciebie za mało" ;)
0
@barcelonaLM Dwie Msze w ciągu dnia... to musi być bardzo grzeszny człowiek, że tyle pokutuje.
0
@masa11 Pewnie z innej dostawy, ale to akurat żadna niespodzianka, że drożeje.
1
@tristan87 Nie dostanie bo teraz zawiasy można dostać przy karze PW nie przekraczającej roku (69 kk). Pewnie będzie apelował o zmniejszenie kary albo powoła się na prymat lat wolnościowych (czyli podwyższą mu grzywnę)
0
@kiper09 Real Madrid
0
Pamiętaj że Bernabeu to nasz ośrodek treningowy. Wiosną sytuacja może wyglądać inaczej.
0
Hej, Jude! Następnym razem już tak nie postrzelasz!
0
@IAmLegend A to my ich przekupujemy... to sobie pomyśl co by to było, gdybyśmy ich nie przekupywali.
2
@ranger3120 Na prywatnych uczelniach od ręki