2

@PatrychoO Mnie bardziej Alina zaczęła irytować bo z takiej przekornej i zabawnej stała się zrzędliwą jędzą (jak mamusia xd).

12

@Deviler Możesz obejrzeć z księdzem...

0

@tko Wydaje mi się że puściła go samego, bo z racji tego że zmarła jej mama to sama nie była w nastroju. Ale może Dani teściowej nie kochał...

0

@Sysia11 I jeszcze kapryśna w dodatku

4

@D10SLEO "Ja pani nie zbadam, pani jest chora "

0

@Jarema2000 Ja liczę że Halvorek wreszcie spęka.

7

@Deviler ... A przynajmniej przy obecnym poziomie polskich trenerów.

0

@Kapitan hawk Swoją drogą, jeśli te różne aspekty są dla niej ważne, to czemu nie sprawdziła ich i nie spławiła ich od razu?

0

@AmigoBlancos Przyczyną każdej śmierci jest zatrzymanie pracy układu oddechowo-krążeniowego. Inna sprawa co się do tego przyczyniło.

2

@macio_944 Z wysiłku zaraz się zegnie, ale na razie wciąż biegnie

6

Od wczoraj wierzę, że jakaś sprawiedliwość dziejowa jednak jest na tym świecie.

2

@kamiVeB Mbappe 24 lata*

2

@tomek8756 Lepszy jest mój wykładowca, który na studiach dziennych, zaplanował kolosa na najbliższą niedzielę na 16...

0

@ArcziArtt Pocieszać się że jest śnieg więc będziesz jechać góra 20 km/h

0

@Emhyr Nie może być gorszy od teścia

0

@Cygan BRC Europa teraz pracuje.

1

@John_Doe Bo Koreańczyków każdy myli...

2

Jeżeli oni serio się kłócą o tą kasę to mega słabo. Moim zdaniem, powinni to wszystko przekazać na cele charytatywne, bo wcale nie dali tyle radości, by otrzymywać nagrody.

1

@Worny Pierwsza połowa całkiem dobrze, w drugiej trochę spuchli, ale lepiej niż z Argentyną.

1

@Sisitoro Barcelona - PSG, 8 marca 2017

7

@kulek22 Spokojnie, ostatnia minuta potrwa tylko 60 sekund.

0

@Kamiloza91 Chyba umysłowo

2

@Kuuba77 Nie jeździj po pijaku to nikt Ci samochodu nie zabierze. W Skandynawii takie coś działa od lat.

0

@Michael24 heyyah heyyah czy jakoś tak

1

@paweuwarrior Nie no dresy to przesada

0

@obaster Jak wywozimy 3pkt to mi bez różnicy.

0

@Barca1992 Gdzieś na świecie zawsze jest lato. Padło na Wisłę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xDoMinO26x Znajdziemy. Jak weźmiemy czterdziestoletniego Alvesa ;)

0

@Barca1992 Wszystko ok, tylko zastanwiam się, czemu nie odmieniasz nazw miesięcy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?