July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Mnie bardziej Alina zaczęła irytować bo z takiej przekornej i zabawnej stała się zrzędliwą jędzą (jak mamusia xd).
12
@Deviler Możesz obejrzeć z księdzem...
0
@tko Wydaje mi się że puściła go samego, bo z racji tego że zmarła jej mama to sama nie była w nastroju. Ale może Dani teściowej nie kochał...
0
@Sysia11 I jeszcze kapryśna w dodatku
4
@D10SLEO "Ja pani nie zbadam, pani jest chora "
0
@Jarema2000 Ja liczę że Halvorek wreszcie spęka.
7
@Deviler ... A przynajmniej przy obecnym poziomie polskich trenerów.
0
@Kapitan hawk Swoją drogą, jeśli te różne aspekty są dla niej ważne, to czemu nie sprawdziła ich i nie spławiła ich od razu?
0
@AmigoBlancos Przyczyną każdej śmierci jest zatrzymanie pracy układu oddechowo-krążeniowego. Inna sprawa co się do tego przyczyniło.
2
@macio_944 Z wysiłku zaraz się zegnie, ale na razie wciąż biegnie
6
Od wczoraj wierzę, że jakaś sprawiedliwość dziejowa jednak jest na tym świecie.
2
@kamiVeB Mbappe 24 lata*
2
@tomek8756 Lepszy jest mój wykładowca, który na studiach dziennych, zaplanował kolosa na najbliższą niedzielę na 16...
0
@ArcziArtt Pocieszać się że jest śnieg więc będziesz jechać góra 20 km/h
0
@Emhyr Nie może być gorszy od teścia
0
@Cygan BRC Europa teraz pracuje.
1
@John_Doe Bo Koreańczyków każdy myli...
2
Jeżeli oni serio się kłócą o tą kasę to mega słabo. Moim zdaniem, powinni to wszystko przekazać na cele charytatywne, bo wcale nie dali tyle radości, by otrzymywać nagrody.
1
@Worny Pierwsza połowa całkiem dobrze, w drugiej trochę spuchli, ale lepiej niż z Argentyną.
1
@Sisitoro Barcelona - PSG, 8 marca 2017
7
@kulek22 Spokojnie, ostatnia minuta potrwa tylko 60 sekund.
0
@Kamiloza91 Chyba umysłowo
2
@Kuuba77 Nie jeździj po pijaku to nikt Ci samochodu nie zabierze. W Skandynawii takie coś działa od lat.
0
@Michael24 heyyah heyyah czy jakoś tak
1
@paweuwarrior Nie no dresy to przesada
0
@obaster Jak wywozimy 3pkt to mi bez różnicy.
0
@Barca1992 Gdzieś na świecie zawsze jest lato. Padło na Wisłę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@xDoMinO26x Znajdziemy. Jak weźmiemy czterdziestoletniego Alvesa ;)
0
@Barca1992 Wszystko ok, tylko zastanwiam się, czemu nie odmieniasz nazw miesięcy?