July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja tam dzisiaj jestem zadowolona z chłopaków, chociaż tego miejsca na podium brakuje. Kamil mimo gorszej formy bije kolejny rekord. W styczniu nikt by się nie spodziewał, że jeszcze zaświeci jakiś promyczek nadziei :)
1
@kamiVeB Bo tak. Mi np strona FIS-u nie działa. Gdyby nie skijumping.pl czekałabym do 10
0
@Tomek54321 Nie żałuj kogoś kto ma Cię gdzieś. Daj sobie teraz czas i luz, oczyść głowę i idź dalej.
1
@Fizzy Womack Jak chcesz to jedz. Nie musisz szukać akceptacji na la rambli. Wystarczy, że ja pozwalam.
2
@tomek8756 Mi dziś odwołali jedne zajęcia "bo Biden przyjeżdża".
0
@Cule1234 Pan Sygnalista
3
@BART97 Nie wiem, ale jak chodzę po mieście i widzę młode Ukrainki same z dziećmi w wózkach to chce mi się płakać na myśl, że są w takim położeniu.
1
@Commandement Ja napisałam rozdział licencjatu w jeden dzień. No i tak od 3 tygodni nic nie tknęłam dalej :(
1
@RomanHoffer Można przeczuwać, zarówno swoją jak i kogoś. Ale jeśli te myśli nie mają realnych podstaw, to idź do psychologa, bo takie myśli są uciążliwe i autodestrukcyjne.
2
@MesQueUnClub96 I tylko 35 pkt straty w klasyfikacji małej kryształowej kuli :)
3
@Kengo Ja się nawet cieszę, bo znając moje szczęście to ja bym musiała ten obiad na kuchence zostawiać xddd
0
Biedna belka, jakby ona co komu zawiniła. Jeszcze głupią z niej robią.
0
@FCMichalo A ja jak słyszę hymn Realu przed klasykiem to coś we mnie wrze...
0
@Sulimo Zdecydowanie milka z całymi orzechami laskowymi, albo ta z toffee i orzechami laskowymi :)
5
@Kapitan hawk Czym jest prawdziwa włoska kawa?
0
To losowanie całych drabinek jakoś mi nie przypadło. Wolałam jak każdy etap losowali na bieżąco.
3
@Lola120 Ej no, ale tak dwóch na raz? Zostawiłabyś jednego dla mnie...
0
@AdamaTraore nie ma za co ;)
17
@patry295 ten Gavi to taki dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry na klatce powie
11
@AdamaTraore Siaba daba da amore
0
@SuperGamon Również Moltes gracies :)
1
@maciar Dzięki :)
1
Gdyby komuś jeszcze umknęło, to jeszcze raz zamęczę Was swoją ankietą. Brakuje mi kilkudziesięciu wypełnień, więc liczę na Was :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html
1
@barcelonaLM I dobrze, i niech Ci ta pamięć nie wraca
0
@marko111122 Xddddddddddd
0
Gavi na boisko i jeszcze ich przetrzepią
0
@tomek8756 obowiązki zawodowe
0
A ja mam i kanały i viaplay, i meczu nie obejrzę, legalnie. Czy to sprawiedliwe? Cóż, czym właściwie jest sprawiedliwość?
0
@DaPidejpi Fakt, zapomniałam o tym...
2
@MrPGG Świetny pomysł z tą godziną w środku tygodnia.