1

Ja tam dzisiaj jestem zadowolona z chłopaków, chociaż tego miejsca na podium brakuje. Kamil mimo gorszej formy bije kolejny rekord. W styczniu nikt by się nie spodziewał, że jeszcze zaświeci jakiś promyczek nadziei :)

1

@kamiVeB Bo tak. Mi np strona FIS-u nie działa. Gdyby nie skijumping.pl czekałabym do 10

0

@Tomek54321 Nie żałuj kogoś kto ma Cię gdzieś. Daj sobie teraz czas i luz, oczyść głowę i idź dalej.

1

@Fizzy Womack Jak chcesz to jedz. Nie musisz szukać akceptacji na la rambli. Wystarczy, że ja pozwalam.

2

@tomek8756 Mi dziś odwołali jedne zajęcia "bo Biden przyjeżdża".

0

@Cule1234 Pan Sygnalista

3

@BART97 Nie wiem, ale jak chodzę po mieście i widzę młode Ukrainki same z dziećmi w wózkach to chce mi się płakać na myśl, że są w takim położeniu.

1

@Commandement Ja napisałam rozdział licencjatu w jeden dzień. No i tak od 3 tygodni nic nie tknęłam dalej :(

1

@RomanHoffer Można przeczuwać, zarówno swoją jak i kogoś. Ale jeśli te myśli nie mają realnych podstaw, to idź do psychologa, bo takie myśli są uciążliwe i autodestrukcyjne.

2

@MesQueUnClub96 I tylko 35 pkt straty w klasyfikacji małej kryształowej kuli :)

3

@Kengo Ja się nawet cieszę, bo znając moje szczęście to ja bym musiała ten obiad na kuchence zostawiać xddd

0

Biedna belka, jakby ona co komu zawiniła. Jeszcze głupią z niej robią.

0

@FCMichalo A ja jak słyszę hymn Realu przed klasykiem to coś we mnie wrze...

0

@Sulimo Zdecydowanie milka z całymi orzechami laskowymi, albo ta z toffee i orzechami laskowymi :)

5

@Kapitan hawk Czym jest prawdziwa włoska kawa?

0

To losowanie całych drabinek jakoś mi nie przypadło. Wolałam jak każdy etap losowali na bieżąco.

3

@Lola120 Ej no, ale tak dwóch na raz? Zostawiłabyś jednego dla mnie...

0

@AdamaTraore nie ma za co ;)

17

@patry295 ten Gavi to taki dobry chłopak jest. Zawsze dzień dobry na klatce powie

11

@AdamaTraore Siaba daba da amore

0

@SuperGamon Również Moltes gracies :)

1

@maciar Dzięki :)

1

Gdyby komuś jeszcze umknęło, to jeszcze raz zamęczę Was swoją ankietą. Brakuje mi kilkudziesięciu wypełnień, więc liczę na Was :)
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

1

@barcelonaLM I dobrze, i niech Ci ta pamięć nie wraca

0

@marko111122 Xddddddddddd

0

Gavi na boisko i jeszcze ich przetrzepią

0

@tomek8756 obowiązki zawodowe

0

A ja mam i kanały i viaplay, i meczu nie obejrzę, legalnie. Czy to sprawiedliwe? Cóż, czym właściwie jest sprawiedliwość?

0

@DaPidejpi Fakt, zapomniałam o tym...

2

@MrPGG Świetny pomysł z tą godziną w środku tygodnia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?