0

@hardmind Nie po co, a za co?

1

@Bobo25 Panowie komentatorzy stwierdzili, że nie zamierzają komentować skoczków, którzy robią sobie sweetfocie wiadomo z kim

1

@Kgorecki2500 Nie wiem, czy byłaby traktatowa możliwość przystąpienia do UE. Za mała część terytorium leży na terenie Europy.

0

@Wilczeq Tylko, że taki rosyjski kibic Atleti też może być przeciwny wojnie.

0

@FC1899Barca Taki dobrze wychowany, młody człowiek.

2

@zodiak_10 Zwłaszcza że z katalońskiego "Alemany" oznacza Niemiec...

0

@Kgorecki2500 Od Traktatu z Lizbony wspomniana przez Ciebie instytucja to po prostu Rada ;)

0

@Denissuarez Pytanie czy Xavi miałby na niego pomysł. Jak tak, to właściwie czemu nie?

1

@Lionel_Messi10 Serdecznie dziękuję :)

3

Jesteś kibicem Barçy i chcesz przyczynić się do rozwoju polskiej nauki? Lubisz podróżować i zaliczać kolejne stadiony świata? Kręci Cię kibicowanie na trybunach? A może jesteś kanapowym kibicem? To jest TWÓJ CZAS!!!
Zachęcam Was do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety, przeprowadzanej do pracy licencjackiej. Z góry bardzo dziękuję i niech Wam Xavi w Pucharach wynagrodzi. Buziaki :*
https://www.webankieta.pl/ankieta/709856/charakterystyka-wyjazdow-fanoturystycznych-podejmowanych-przez-polskich-kibicow-klubu-pilkarskiego-fc-barcelona.html

0

@kuz Taki sam ale inny

1

@BARCA1899Messi A dziś właśnie pisałam w pracy licencjackiej jak to sobie Barça z Realem drzewiej zawodników podbierali hahahah

1

@GeneralXavi Do mnie to samo. Po 5 latach babeczka łaskawie zapytała czy ma ten numer usunąć.

0

@SuperPatsonFCB To jest tak, jakbyś miał robaka usznego i nucił go sobie cały dzień...

0

@Luciano99 Bo nie czujesz własnego smrodu

0

@The_Man Ja w drugiej klasie liceum miałam codziennie min. 1 test , sprawdzian czy "dużą kartkówkę, co oficjalnie sprawdzianem nie była bo by nie mogli wpisać do dziennika ", także 7 sprawdzianów w jednym tygodniu w niektórych szkołach to nic.

1

@Deviler Przekonali mnie

2

@Momals11 Bo musieli zainwestować w tusz, żeby wydrukować karteczkę, że masz bez VAT i wyszło, że są na stracie :")

0

@BorzyKrzys Jak oni podobno nawet sprzęt im testują...

3

@william_wallace Ja się czuję jakbym cały czas zmieniała stany świadomości. Tą pracę bardziej wymyśla mój promotor niż ja, bo każdy mój pomysł ląduje w gnoju. Także znam to :")

0

@pt9 Dzięki :)

0

Kochani eksperci od każdej dziedziny życia: czy ktoś z Was wie ile mniej więcej trzeba liczyć za wynajem busa dla 10 osób na 4 dni. Przejazd z Wawy do Karpacza i z powrotem. Może ktoś z Was korzystał ostatnio...

0

@Szklaner Pedri odejdzie to drużyna zacznie grać bardziej zespołowo. Terrorysta z Teneryfy...

1

@ElTomas Życie jest jak tramwaj. Ważne, żeby po ciężkim dniu zjechać do swojej zajezdni.

0

@Emhyr Ja czasem zapominam że tu nie gra, a czasem zapominam, że w ogóle tu grał. Ot paradoks.

1

@Adi123456789 Bardzo bym chciała zobaczyć go pod wodzą Xaviego, ale to chyba marzenie ściętej głowy.

2

@ElTomas Zależy na ile możesz sobie pozwolić i jak blisko ze sobą żyjecie. Jedni chrzestni dają 300zł, inni tysiąc, inni jeszcze kupują prezent, np wczasy, a inni nie dają nic.

0

@urbipl A ja miałam logikę...

0

@Encore Wiecznie 17 letni...

1

Jak Sousa odejdzie, co to będzie? Co to będzie?
Nic nie było, nic nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?