0

@Kgorecki2500 Powiem tak, o ile lekcje wfu dla chłopaków to jeszcze jakaś frajda (właśnie dlatego, że uwielbiają rywalizować) tak dla dziewczyn to katorga (bo one wolą rywalizować w czym innym) bo mam wrażenie (Może po prostu miałam za dużo złych doświadczeń), że dziewczynom na wfie jest po prostu ciężej, przez niewykwalifikowane kadry. U mnie zawsze było ocenianie pod kątem jak potrafisz grać w siatkówkę, nie ważne, że masz inne umiejętności, liczyła się tylko siatka. A potem na koniec 2 albo 3 no bo przecież jesteś ostatnią niezdarą, a masz siatkarki w klasie...

1

@Lola120 Musiałabyś chyba zupełnie nic nie powiedzieć, żeby się nie obronić. Z reguły komisje naprowadzają, gdy widzą, że czegoś nie pamiętasz. Warto też poszperać i znaleźć listę zagadnień. Na pewno gdzieś krąży. Pamiętaj, że oni też kiedyś się bronili i wiedzą jaki to stres. Jak masz dobrego promotora to też będzie Cię wspierał.

1

@Alex1995 Właśnie problem w tym, że każda kolejna władza idzie coraz dalej, ale bardzo mało ludzi to rozumie. I tak właściwie, nie ma co z tym zrobić.

0

@Alex1995 No właśnie po to kadencja sędziów TK była zrobiona tak, by nie pokrywała się z kadencją Sejmu, a co za tym idzie z aktualnymi Radami Ministrów, żeby to wrzucanie swoich nie było na porządku dziennym. Oczywiście, jak ktoś rządzi 8 lat, to wiadomo, że może zdążyć upchnąć swoich. Inny rząd może mieć farta w postaci tego, że w trakcie ich kadencji wypadnie sporo wakatów w TK, bo komuś skończy się mandat, ktoś umrze, ale generalnie chodzi o to, że TK nie powinno się zmieniać równolegle ze zmianą władzy. I gdyby tak zrobili to to kolejny zamach na Konstytucję.

3

Osasuna sfrajerzyła...

0

@Technik I to chyba najlepsze, co może zrobić zanim odejdzie.

0

@MateuszGotowka99 Tak, jak powiedział słynne słowo, bo to idealnie opisuje jego grę.

0

Rooooaaaaaarrrrrrrrr!!!!

0

@Katalończyk 99 Kibiców reprezentacji nie przeprosil

0

@Trojanek23 Nie mylisz się.

0

@Lisek Solidna obrona to podstawa mistrzostwa.

2

@ZiX W sumie szkoda, że nie wzięliśmy tego Krychowiaka...

1

@BulaKG Cesc na dziewiątce, przy tym co jest teraz to był terminator.

0

@gontex Głosowanie większością głosów.

0

Ehhhhhh... szkoda rekinka :'(

1

@Lanosss chłopy też nienajładniejsze

0

@gontex TK może orzec, że ustawa budżetowa jest niezgodna z Konstytucją i zadecydować o jej uchyleniu w całości albo o uchyleniu konkretnych przepisów.

0

@Prorokk po grillowanych kulkach mocy będzie ogień

0

@FcPortoFan1999 Oby tylko nie przelała czary goryczy.

1

2

@Kubsoleon Ty chyba naprawdę musisz być tym robotem, bo mi już dawno to zniknęło :D

1

@PaulFCB Syndrom Sztokholmski

0

@Catalonya1992 Nie będzie też ludzi do pracy (już ich właściwie nie ma) i naród zginie.

0

@tomek8756 Teraz edb jest w 7-8 klasie, chyba w zależności od tego jak to szkoła ustala.

2

@Kgorecki2500 Wiem, wiem, ja też się śmieję, bo akurat oglądałam to i wiem o co chodzi ;)

0

@Kgorecki2500 Manipulujesz kolego cytatami wyrwanymi z kontekstu

0

@FcPortoFan1999 A siostrze bliźniaczce nie wolno?

0

@Popitek12 Zdecydowanie Krzysiu :)

0

@MesQueUnClub96 Madryccy agenci się na Ciebie uwzięli.

0

@Trojanek23 Naczytał się nas i się mu udzieliło...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?