July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Kamil w swoim prime time był po prostu niesamowity.
0
@Popitek12 Wiem, że czekasz na odpowiedź, że Twój syn, ale najpierw go miej.
1
@Emhyr Klemens ma całe życie 13 lat, a Noriaki już prawie 52. Miał kiedy nauczyć się skakać.
6
@Arden Pewnie nie miałabym czasu i wypiłabym kawę.
1
@VeVoS Nie tylko młodzi niestety…
7
@Popitek12 To trzeba zapisać tak z 10 lat przed narodzeniem.
0
@bartekvisca Może przynajmniej wtedy tego nie widzi we własnym łóżku jak wraca…
0
@bartekvisca Lewy gra najlepiej, gdy Ani nie ma w obwodzie, tzn jak Ania jest akurat w Polsce, albo jak Ania zostaje w Barcelonie gdy gra reprezentacja.
0
@Alex1995 I gierka pod publiczkę się toczy, a rolnicy i tak zostaną z ręką w nocniku.
1
@michal26 to co mówi @Culer9002 . La Rambla Content.
0
@michal26 Zjedź sobie tak ze 3h w dół, bo za dużo opowiadać.
6
@michal26 Na la bambie nie. Na la bambie dziś była inna afera.
0
@Forsyth cała Warszawka obklejona jest Rafałkiem od lat. Jak ktoś za nim nie przepada to nie ma zbyt miłych widoczków.
1
@MESSIah16 Tak tak, wiem, że wczoraj. Po prostu pani jak to się każe nazywać „ministra” krzyczy o błędach poprzedników chwaląc Grecję, a oni przecież dopiero teraz to przyjęli. Bo wątpię by procedowali nad tym tyle lat.
3
@MESSIah16 Zaraz zaraz. Grecja te związki wczoraj przyjęła tak? Nie 8 lat temu, tak?
2
@Culer9002 Nie, ale bardzo dobrze już znam la ramblę XD
0
@Culer9002 @Albatros nie musi być idiotyczny, wystarczy kontrowersyjny.
0
@LM10GOAT Boi się potężnej Barcelony.
5
@mrboom Dzięki. Jak dla mnie to bez sensu, bo zaraz będzie, że ktoś kliknął zgodę przymusem albo był włam na telefon i i tak to sprawy nie rozwiąże.
@Tom0VeB niestety, ale w naszym świecie wszystko staje się czysto mechaniczne. Nie ma miejsca na uczucia, na jakieś porozumienie dusz. Czysty mechanizm.
2
@Tom0VeB To się nazywa komunikacja w związku xdddd
0
@Kratos1990 I ta umowa ma moc prawną? Bo z tego co wiem, to w Polsce by nie miała…
2
@TR3YWAY Nic mnie na tym świecie nie zdziwi, ale jak by taka aplikacja miała działać? Coś jak tinder tylko bardziej wprost?
3
@fcbarcafan19 Ja każdą, aby była z mlekiem :)
0
@Popitek12 Warto i nie. Jeśli ona wie, że Ci się podoba, a mimo to ma innego to nie warto, bo albo i tak Cię nie chce, albo jeszcze do Ciebie nie dojrzała. Ale jak nie wie, to w sumie czemu nie? Niby nie jest niczemu winien, ale wyobrażam sobie jak sama myśl o nim Cię denerwuje.
1
@tadzik447 Ja chętnie pośpiewam, ale nie wiem, czy to przeżyjecie.
0
@Tom0VeB To ja niestety notorycznie, np. Na stacjach PKP, no stoi ci pod znakiem nie palić i pali i jeszcze rzuca niedopałek przed wjeżdżający pociąg.
1
@agaFCB Najlepsze, że jak szkołę otworzyli w latach 90 to matki pierwszych roczników na zebraniach chwaliły się, że rodziły w tej sali tych uczniów xd
0
@Tom0VeB Jest i to spory. Przynajmniej tam, gdzie ja na codzień się przemieszczam.
12
@xvcWinterSoldier Nie ma walki, bo tych przy korycie w ogóle to nie interesuje.
6
@Comentateiro Jeśli znajdziesz taką, co będzie z Tobą dla łatwiejszego życia to tak. To będzie desperacja. Ale jeśli poznasz taką, w której się zakochasz i będziecie mieć podobne spojrzenie na świat, to prawdziwa miłość nie zna narodowości.