0

@abram3k Synonimy

1

@abram3k Madeira? Strzelam, bo po hiszpańsku jest madera.

1

@Popitek12 Lepiej, że powiedziała to zanim klamka zapadła.

0

@Dalhi Botoks. .

0

@Comentateiro Bo muszą przyciągnąć wyborców. Przecież tylko po to idzie się do polityki.

3

@Comentateiro Przecież to normalne, że w samorządach się dogadują. U mnie w mieście najprawdopodobniej będzie kandydat ze wspólnym poparciem kaczorów i donaldów.

0

@Emhyr Pan w kwiecie wieku, a nie stary dziadek.

2

@NeroTFP1 Kamil w swoim prime time był po prostu niesamowity.

0

@Popitek12 Wiem, że czekasz na odpowiedź, że Twój syn, ale najpierw go miej.

1

@Emhyr Klemens ma całe życie 13 lat, a Noriaki już prawie 52. Miał kiedy nauczyć się skakać.

6

@Arden Pewnie nie miałabym czasu i wypiłabym kawę.

1

@VeVoS Nie tylko młodzi niestety…

7

@Popitek12 To trzeba zapisać tak z 10 lat przed narodzeniem.

0

@bartekvisca Może przynajmniej wtedy tego nie widzi we własnym łóżku jak wraca…

0

@bartekvisca Lewy gra najlepiej, gdy Ani nie ma w obwodzie, tzn jak Ania jest akurat w Polsce, albo jak Ania zostaje w Barcelonie gdy gra reprezentacja.

0

@Alex1995 I gierka pod publiczkę się toczy, a rolnicy i tak zostaną z ręką w nocniku.

1

@michal26 to co mówi @Culer9002 . La Rambla Content.

0

@michal26 Zjedź sobie tak ze 3h w dół, bo za dużo opowiadać.

6

@michal26 Na la bambie nie. Na la bambie dziś była inna afera.

0

@Forsyth cała Warszawka obklejona jest Rafałkiem od lat. Jak ktoś za nim nie przepada to nie ma zbyt miłych widoczków.

1

@MESSIah16 Tak tak, wiem, że wczoraj. Po prostu pani jak to się każe nazywać „ministra” krzyczy o błędach poprzedników chwaląc Grecję, a oni przecież dopiero teraz to przyjęli. Bo wątpię by procedowali nad tym tyle lat.

3

@MESSIah16 Zaraz zaraz. Grecja te związki wczoraj przyjęła tak? Nie 8 lat temu, tak?

2

@Culer9002 Nie, ale bardzo dobrze już znam la ramblę XD

0

@Culer9002 @Albatros nie musi być idiotyczny, wystarczy kontrowersyjny.

0

@LM10GOAT Boi się potężnej Barcelony.

5

@mrboom Dzięki. Jak dla mnie to bez sensu, bo zaraz będzie, że ktoś kliknął zgodę przymusem albo był włam na telefon i i tak to sprawy nie rozwiąże.
@Tom0VeB niestety, ale w naszym świecie wszystko staje się czysto mechaniczne. Nie ma miejsca na uczucia, na jakieś porozumienie dusz. Czysty mechanizm.

2

@Tom0VeB To się nazywa komunikacja w związku xdddd

0

@Kratos1990 I ta umowa ma moc prawną? Bo z tego co wiem, to w Polsce by nie miała…

2

@TR3YWAY Nic mnie na tym świecie nie zdziwi, ale jak by taka aplikacja miała działać? Coś jak tinder tylko bardziej wprost?

3

@fcbarcafan19 Ja każdą, aby była z mlekiem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?