July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eto'o9 R10 Niekoniecznie facet musi stracić dzieci. Akurat zagłębiałam się w ten temat i to nie jest takie zero-jedynkowe. Również, jeśli się dobrze zakombinuje, to wcale nie trzeba dzielić majątku po połowie.
1
@AxelF Lepiej nie bo jeszcze serio mu się spodobam i dopiero będzie problem xd
0
@barcelonaLM Masz prawo wiedzieć!
5
@MESSIah16 Co nie znaczy, że ten dostęp (szczególnie dla dziewczynek 15-18) powinien być ogólnodostępny. Jednak, pomijając światopogląd, to te tabletki mogą wywołać daleko idące skutki niepożądane, i nawet jeśli ryzyko takich skutków jest niskie, to weźmy pod uwagę, że młody organizm dopiero się rozwija. Organizm dziewczyny, która miesiączkuje rok czy dwa może zareagować drastycznie inaczej, niż u kobiety, która cykl ma już uregulowany.
1
@Commando Właśnie tylko raz na początku…
3
@ranger3120 wpisz hej
2
@Commando nie mnie to oceniać niestety (:
19
@Arden Ale w podsumowaniu napisałeś, że lepiej być singlem bo laski są… a nie „bo ludzie są…”. Wiesz jako laska poczułam się urażona, bo nie chciałabym być oceniana przez facetów przez pryzmat innych lasek.
41
@Arden I to jest właśnie generalizacja „laski są…”
- nie wszystkie są
- faceci też są.
Zawsze jest ryzyko, że druga połowa coś odwali, ale nie można generalizować, że jak kilka to od razu ogół.
0
@Rhaan A może taka selekcja naturalna by nie zaszkodziła hahaha
0
@FcPortoFan1999 I dobrze, bo osobiście wolę gdy Wielkanoc jest później.
1
@FcPortoFan1999 Wyjątkowo krótki w tym roku, to fakt.
11
@Arden Boże Drogi, zamiast po prostu dać dzieciom być tym, kim czują to wprowadza się je ze skrajności w skrajność. Jeszcze trochę i dziecko, które będzie uważać się za kobietę lub mężczyznę zgodnie ze stanem biologicznym i będzie preferowało płeć przeciwną będzie dyskryminowane wśród rówieśników, bo będą uważać to za coś niepowszechnego.
0
@arasz1819 No tak, ale jeden okręg też nie równa się od razu startowanie razem. W Otwocku jest prezydent z PiS a wice z Konfy i jakoś nie słyszę wrzawy.
0
@DonMatteo901 Nie każdy musi lubić się całować…
5
@arasz1819 To, że akurat w Bydgoszczy się dogadali to nie oznacza, że z automatu w każdym okręgu stworzą koalicję. Często te koalicje z samorządówek nie mają żadnego przełożenia na Sejm.
2
@Forsyth To już lepiej przestać kręcić ten program.
0
@Karthusowski Siwe włosy na pewno mu sporo dodają
1
@Szakalaka12369 Bo wykrywacz kłamstw (oficjalnie nazywany wariografem, SN odradza nazywaniem tego wykrywaczem kłamstw) nie jest żadnym dowodem. Równie dobrze może coś wyjść bo ktoś się denerwuje, że jest do czegoś podłączony.
1
@Commando Dzięki za ostrzeżenie, ale na szczęście mi to nie w głowie :)
1
@FCB24 @tbas mnie najbardziej przeraża jak czytam o sytuacjach, że kobiety wraz z dziećmi rodzą różne dziwne przedmioty, np. Nożyczki, skuwki od długopisu. A najbardziej to mnie dziwi, że tym dzieciom nic nie jest mimo obecności takich rzeczy w łonie matki. Musiały się przednio bawić.
6
@Arden Obrzydlistwo
0
@Sysia11 Podobno najlepszym kosmetykiem jest egoizm. Swoją drogą to ciekawe, że Hiszpanie wolą wyraźnie starsze od siebie kobiety (Ramos, Pique, Fabregas).
0
@FcPortoFan1999 Zważywszy na to, że akurat wypada środa popielcowa to powinna grać Barcelona dla uwieńczenia dnia pokutnego.
0
Marek, kurna! Nie tak miało być!
2
@Kgorecki2500 To uważaj na siebie bo o psychikę też trzeba dbać :)
1
@Kgorecki2500 Jeśli to naprawdę taki problem to idź do psychiatry, żebyś potem nie umierał na choroby których nie masz.
0
@Roobo Jeśli naprawdę to prezent od Alvaro to miło z jego strony, że dba o męża swojej niuni :)
0
@FcPortoFan1999 Nie mów hop…
1
@Kgorecki2500 Pizza