0

@tomek8756 Świat jest zły… i ludzie

0

@Herato litera „i” w imieniu bądź nazwisku

3

@IronSanHybrid Mordo, załóż własną knajpę

0

@Michau98 i Szawi znowu nie wygra… a to pech!

0

@AxelF Dobra, ale w takim razie jaki ma sens plastikowy kubeczek do tego? Albo jesteśmy w czymś konsekwentni albo nie. A papierowe słomki tak spełniają swoją funkcję, że lepiej w ogóle je zlikwidować.

0

@tomek8756 Majóweczka :)

10

@MesQueUnClub_87 Papierowe Słomki w plastikowych kubeczkach. Zero ekologii w tym, tylko upodlenie człowieka.

0

@Luciano99 Okup w biznesie? Tego nie znałam…

1

@Popitek12 Średnia krajowa jest coś ok. 30%, za moich czasów była poniżej, więc Ty Popitku to jakiś geniusz jesteś!

2

@RoberDzik Nie można się uginać przed terrorystami!

0

@JordiAlbion Czasem jest czasem nie jest, zależy co wyskoczy.

0

@MesQueUnClub96 pisowiec czy konfederata — gej to się kłóci mocno XD

1

@Coutinho007 Ja tam nie byłam za jego odejściem, ale pamiętam, że generalnie kibice bardzo go nie chcieli.

10

@insp1re Świetny. Miał pecha, że grał, gdy w Barcelonie był Xavi i Iniesta.

1

@Rewolucja123 We could have been so good together
We could have lived this dance forever
But now, who's gonna dance with me?
Please stay…

1

@agaFCB ale gdyby grał to akurat to by wygrał XD

3

@mekston albo na Kartę Polaka

4

@Popitek12 @NeroTFP1 chyba masz klienta, na długotrwałe korepetycje…

1

@esem91 Tak, zamiast 22 będzie przyznana o 22:05. Pozdrawiam!

0

@FcPortoFan1999 U nas to wszyscy czują, że zwyciężyli xD

3

@Chucky Ja kiedyś miałam nieprzyjemność słuchać jak babka opowiadała o swoim kochanku, bo jej się przecież też coś od życia należy i ona nic złego nie robi.

6

@Luciano99 Alkoholik od dziecka xd

7

@Kgorecki2500 Patriotka

0

@tristan87 Zaraz się okaże, że wszystkie obietnice spełnią dzisiaj XD

3

@tristan87 Proszę zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!!

1

@MesQueUnClub_87 Dokładnie, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar.

1

@tristan87 Problemu nie ma, zawsze jak nie jeden to drugi postawi.

0

@NeroTFP1 Dobrze, że nasz system prawa cywilnego jeszcze takich odpałów nie honoruje.

1

@MesQueUnClub96 Wolę nie jeść z fałszywymi przyjaciółmi, bo fałszywi przyjaciele to nie przyjaciele, a fałszywi to niewiadomo czy mnie nie otrują.

2

@tomek8756 z tego co się orientuję, Justyna to żeńskie imię XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?