July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Świat jest zły… i ludzie
0
@Herato litera „i” w imieniu bądź nazwisku
3
@IronSanHybrid Mordo, załóż własną knajpę
0
@Michau98 i Szawi znowu nie wygra… a to pech!
0
@AxelF Dobra, ale w takim razie jaki ma sens plastikowy kubeczek do tego? Albo jesteśmy w czymś konsekwentni albo nie. A papierowe słomki tak spełniają swoją funkcję, że lepiej w ogóle je zlikwidować.
0
@tomek8756 Majóweczka :)
10
@MesQueUnClub_87 Papierowe Słomki w plastikowych kubeczkach. Zero ekologii w tym, tylko upodlenie człowieka.
0
@Luciano99 Okup w biznesie? Tego nie znałam…
1
@Popitek12 Średnia krajowa jest coś ok. 30%, za moich czasów była poniżej, więc Ty Popitku to jakiś geniusz jesteś!
2
@RoberDzik Nie można się uginać przed terrorystami!
0
@JordiAlbion Czasem jest czasem nie jest, zależy co wyskoczy.
0
@MesQueUnClub96 pisowiec czy konfederata — gej to się kłóci mocno XD
1
@Coutinho007 Ja tam nie byłam za jego odejściem, ale pamiętam, że generalnie kibice bardzo go nie chcieli.
10
@insp1re Świetny. Miał pecha, że grał, gdy w Barcelonie był Xavi i Iniesta.
1
@Rewolucja123 We could have been so good together
We could have lived this dance forever
But now, who's gonna dance with me?
Please stay…
1
@agaFCB ale gdyby grał to akurat to by wygrał XD
3
@mekston albo na Kartę Polaka
4
@Popitek12 @NeroTFP1 chyba masz klienta, na długotrwałe korepetycje…
1
@esem91 Tak, zamiast 22 będzie przyznana o 22:05. Pozdrawiam!
0
@FcPortoFan1999 U nas to wszyscy czują, że zwyciężyli xD
3
@Chucky Ja kiedyś miałam nieprzyjemność słuchać jak babka opowiadała o swoim kochanku, bo jej się przecież też coś od życia należy i ona nic złego nie robi.
6
@Luciano99 Alkoholik od dziecka xd
7
@Kgorecki2500 Patriotka
0
@tristan87 Zaraz się okaże, że wszystkie obietnice spełnią dzisiaj XD
3
@tristan87 Proszę zatrzymajcie tę karuzelę śmiechu!!!
1
@MesQueUnClub_87 Dokładnie, wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba znać umiar.
1
@tristan87 Problemu nie ma, zawsze jak nie jeden to drugi postawi.
0
@NeroTFP1 Dobrze, że nasz system prawa cywilnego jeszcze takich odpałów nie honoruje.
1
@MesQueUnClub96 Wolę nie jeść z fałszywymi przyjaciółmi, bo fałszywi przyjaciele to nie przyjaciele, a fałszywi to niewiadomo czy mnie nie otrują.
2
@tomek8756 z tego co się orientuję, Justyna to żeńskie imię XD