July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Od dzisiaj redaktor Siostra-bliźniaczka :)
9
@Popitek12 ULTIMA HORA: Mbappe w ostatniej chwili zrezygnował z gry w Realu Madryt. Już podpisywał kontrakt, gdy jego przyjaciel @Popitek12 skłonił go do tego, by nie szedł do rządowych. Zgodnie z wolą innego przyjaciela, @FcPortoFan1999 dał sobie spokój z piłką i w wieku 26 lat przebranżowił się na hodowcę jedwabników. Materiał przygotowała dla Państwa redaktor @July_6_BcN .
0
@ViscaelBarca2007 XDn’t
0
@tomek8756 Jak miałam 8 lat to po szkole oglądałam H2O wystarczy kropla i Hannę Montanę xd
3
@DonCarletto O matko i córko! Już nie mogę doczekać się pępkowego.
6
@DonCarletto Czyli te pięcioraczki będą @Kessiego?
1
@macio_944 Piękny czas. Nigdy go nie zapomnę :’)
8
@Barcasub Z podatków jakie wszyscy łożymy na budżet państwa
0
@tristan87 Haniebny nierządnik
2
@FcPortoFan1999 Nie każdy jest męczennikiem z natury.
3
@bartas97 Wniosek: nie ma co włączać wcześniej niż w 85 minucie.
8
@Zoker Brzuch mu opadł. Poród rozpocznie się w ciągu najbliższych godzin!
15
@VegetaPolska Jak ma nie być w formie to w sumie spoko. Mega gdyby Borussia wygrała.
1
@Kgorecki2500 Podziwiam ścisłowców. Życzę powodzenia :)
0
@Kgorecki2500 A co siostrzyczka zdaje?
0
@blakkudium Cóż, szkoda… anyway
0
@FcPortoFan1999 Iga ma w dowodzie Jadwiga?
1
@Michael24 Nie, a skąd takie pytanie?
1
@barcelonaLM Ale tak rozjechał, że są rozjechani czy tylko troszkę?
0
@Peciak Pewnie dlatego, że umieścił piosenkę o takim tytule w swojej matchday playlist…
2
@Radioactive9705 Ciekawe jak taki Schuman czy inny z ojców założycieli oceniliby dzisiejszą UE…
2
Jedyna stała we wszechświecie xd
1
@Popitek12 Głupio, mógł zarządzić, że co lekcja to z inną koleżanką.
1
@Transu96 Nie. Ja cały czas odnoszę wrażenie, że Popitek siedzi w jednej ławce z Dodim.
0
@wojopancer Napisał „niedawno się obudziłem”… Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem xd
0
@jary99 Późno wstajesz…
5
Bejba, ic kajna krejze…
0
@Hosh Bym coś Ci napisała, ale pewnie dostałabym za to premierowego bana. Ale możesz sobie wyobrazić.
2
@Kazragore Nie zgadzam się z Rysiem. Gdybyśmy teraz przyjęli euro to byśmy się położyli jak Grecja. Po coś są te kryteria konwergencji i uważam, że trzeba je rzetelnie wypełnić zanim w ogóle zaczniemy to rozważać. A zanim to, to Unia się może rozpaść.
1
@Arden Emmm… tu nie trzeba ciasta. Jak już to wiadro lodów na pocieszenie albo flaszka na strawność.