0

@FcPortoFan1999 Od dzisiaj redaktor Siostra-bliźniaczka :)

9

@Popitek12 ULTIMA HORA: Mbappe w ostatniej chwili zrezygnował z gry w Realu Madryt. Już podpisywał kontrakt, gdy jego przyjaciel @Popitek12 skłonił go do tego, by nie szedł do rządowych. Zgodnie z wolą innego przyjaciela, @FcPortoFan1999 dał sobie spokój z piłką i w wieku 26 lat przebranżowił się na hodowcę jedwabników. Materiał przygotowała dla Państwa redaktor @July_6_BcN .

0

0

@tomek8756 Jak miałam 8 lat to po szkole oglądałam H2O wystarczy kropla i Hannę Montanę xd

3

@DonCarletto O matko i córko! Już nie mogę doczekać się pępkowego.

6

@DonCarletto Czyli te pięcioraczki będą @Kessiego?

1

@macio_944 Piękny czas. Nigdy go nie zapomnę :’)

8

@Barcasub Z podatków jakie wszyscy łożymy na budżet państwa

0

@tristan87 Haniebny nierządnik

2

@FcPortoFan1999 Nie każdy jest męczennikiem z natury.

3

@bartas97 Wniosek: nie ma co włączać wcześniej niż w 85 minucie.

8

@Zoker Brzuch mu opadł. Poród rozpocznie się w ciągu najbliższych godzin!

15

@VegetaPolska Jak ma nie być w formie to w sumie spoko. Mega gdyby Borussia wygrała.

1

@Kgorecki2500 Podziwiam ścisłowców. Życzę powodzenia :)

0

@Kgorecki2500 A co siostrzyczka zdaje?

0

@blakkudium Cóż, szkoda… anyway

0

@FcPortoFan1999 Iga ma w dowodzie Jadwiga?

1

@Michael24 Nie, a skąd takie pytanie?

1

@barcelonaLM Ale tak rozjechał, że są rozjechani czy tylko troszkę?

0

@Peciak Pewnie dlatego, że umieścił piosenkę o takim tytule w swojej matchday playlist…

2

@Radioactive9705 Ciekawe jak taki Schuman czy inny z ojców założycieli oceniliby dzisiejszą UE…

2

Jedyna stała we wszechświecie xd

1

@Popitek12 Głupio, mógł zarządzić, że co lekcja to z inną koleżanką.

1

@Transu96 Nie. Ja cały czas odnoszę wrażenie, że Popitek siedzi w jednej ławce z Dodim.

0

@wojopancer Napisał „niedawno się obudziłem”… Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem xd

0

@jary99 Późno wstajesz…

5

Bejba, ic kajna krejze…

0

@Hosh Bym coś Ci napisała, ale pewnie dostałabym za to premierowego bana. Ale możesz sobie wyobrazić.

2

@Kazragore Nie zgadzam się z Rysiem. Gdybyśmy teraz przyjęli euro to byśmy się położyli jak Grecja. Po coś są te kryteria konwergencji i uważam, że trzeba je rzetelnie wypełnić zanim w ogóle zaczniemy to rozważać. A zanim to, to Unia się może rozpaść.

1

@Arden Emmm… tu nie trzeba ciasta. Jak już to wiadro lodów na pocieszenie albo flaszka na strawność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?