July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Tylko jak wszyscy beda mieli tylko synów, to czy wtedy będą wiązać się z chłopakami????
2
@Kengo Typowe rodzeństwo zawsze xd
5
@Misiaczek09 Nie bez przyczyny mówi powiedzenie: „Kto z kim przestaje, takim się staje”.
1
@Kapitan hawk Wielu poległo w bitwach, to wyróżnienie nadal trwać.
1
@MateS Ostatnio z @Popitek12
0
@prokar1 Czyli wynik będziesz mieć albo 100% albo 0%… tertium non datur
0
@Barcanajlepszyteam Nie trzeba, bo Messi powiedział, że mu się należała, a Messi jest goatem to wie najlepiej.
0
@Joe_Barbaro Iść na terapię i przestać.
0
@Misiaczek09 Są też przewodowe słuchawki na iPhone’a na USB jak ktoś woli.
3
@maroon Albo ktoś jej się włamał na konto i nie zauważyła.
1
@bartekvisca Co z tego, że ładna, jak to jej jedyny atut…
0
@Michael24 To dobrze, że nie tego samego dnia, bo byś meczu nie obejrzał.
8
@Kgorecki2500 Świat staje na głowie, Żukowskiej zdarzają się trafne wypowiedzi…
1
@Kgorecki2500 A pomyśleć, że ja jeszcze piszę w dacie 2013 xd
0
@Popitek12 A Ty piłeś?
0
@Popitek12 Mniej madryckiej propagandy przyswajaj.
2
@MichuZ44 Absolutnie nie
1
@Kgorecki2500 Można, po prostu trzeba udawać, że się pracuje.
8
@Kgorecki2500 Ciekawe jak jej się to nazwisko w rubrykach mieści Xd
5
@GeneralXavi Xavi na premiera! Gorzej być nie może!
0
@NeroTFP1 czyżby sabotaże?
2
@MateS Dzisiaj tak, bo w tym klubie nie ma już nawet racjonalności. Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich.
5
@BenyBlade To mi przypomina trochę jak Klaudia z Rancza umawiała się z reżyserem i powiedziała Dudzie, że nawet jak się prześpi z tym reżyserem to to bez znaczenia bo przecież kocha Dudę.
0
@TR3YWAY Wiem wiem… Może nawróci się na dobrą grę
1
@TR3YWAY Każdy ma prawo do nawrócenia, pamiętaj
2
@TR3YWAY a z drugiej strony jak świat oczyści się z takich pustaków to w sumie…
@Misiaczek09 daj znać jak będziesz robił tę sondę w bramie UW, chętnie przyjdę i odpowiem
1
@TR3YWAY Ten naród zginie.
2
@HighestInTheRoom Warszawa to chyba cała taka jest, przynajmniej zachodnia strona Wisły.
5
@Popitek12 Tak właściwie, to każdego.
0
@Argy Śmiej się z kogo chcesz. Święte prawo demokracji.