July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor i cały misterny plan też w Milika :D
1
@Kapitan hawk Skończy się 0:0.
3
@AFA To musi poczekać ten rok
11
@Saviola88 Wolne sądy wolniej już nie mogą xD
1
@Arden Wirus Stachurskiej?
@KrychaFCB nie ma znaczenia czy murzyn czy nie murzyn, im bardziej naiwna laska, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie wychowywać dzidzię sama.
1
@messi564 Jak przejrzysz insta Alvaro, to on tam pododawał też filmiki z profesjonalnymi tancerkami, więc może Ci się spodoba.
1
@kamilop To, że ktoś daje się kamerować nie oznacza od razu, że jest aktorem…
0
@Michael24 Obie.
1
@barcelonaLM To, że ktoś każe się uśmiechać to nie znaczy, że ludzie są szczęśliwi.
Jak dla mnie to #normalnaPolska na tak.
0
@esem91 Karol, ja kaszlę!
0
@Chaoss A takie świetne miało być to TVPO…
0
@FcPortoFan1999 A Ty masz?
2
@tomek8756 Do Bosaka się upodobnił dla zmyły.
0
@David_Beckham primo voto Lewandowska, a co potem to nie nasza sprawa
1
@Objectivo ale to i tak trzeba jakoś dojechać ;)
3
@tomek8756 Coś w tym jest, tylko zawsze oberwie się mnie, a nie 30 młodym, silnym chłopakom siedzącym obok. Aczkolwiek czasem trafiają się panie, które mi chcą ustępować bo wyglądam na zmęczoną i to jest urocze :)
1
@DamianBarcaCule Wbrew pozorom, tylko garstka ludzi ma rozum w głowie.
1
@Kapitan hawk Ale będzie ryk!
1
@NeroTFP1 To prawda. Zupełnie inny klimat.
1
@Faro Możesz tego i tego.
14
@tristan87 - Co konkretnie się zmieniło?
- Ludzie chodzą uśmiechnięci.
- Ale jest lepiej?
- Ludzie chodzą uśmiechnięci.
0
@Foro Nie wiem czy nabrać. Dobrze, że weryfikujesz obietnice premiera.
2
@Foro Będzie po 5,19 ale w euro.
3
@NeroTFP1 Najgorsze, że takich „madek” jest coraz więcej.
0
@Bernard777 Nie można zabraniać bogatym wydawać ich pieniędzy.
0
@SebastianSebastian83 Co ma się Xabi do Lewandowskiego?
0
@Majkel34 Najlepszego!
@FcPortoFan1999 mamy kolejnego brata-bliźniaka :)
0
@MesQueUnClub96 Ponawiam prośbę: powiedz choć raz: czego nie masz dość?
6
@Kgorecki2500 Biedne zwierzę :(
0
@FcPortoFan1999 Na piknik z okazji dnia dziecka