July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 właśnie o to chodzi. Trzeba mieć powołanie do tego, żeby tak się bawić własną ojczyzną. Tego nie może robić każdy.
1
@insp1re Ja mam takie doświadczenie, że spodobał mi się pierścionek za 6999,99 zł i uznałam, że to jeszcze do przełknięcia dla potencjalnego narzeczonego, a potem się zorientowałam, że tam jest jeszcze jedna dziewiątka i pierścionek kosztuje 69999,99 zł, także chyba mogę odłożyć go na półkę z fantazjami.
A na Twoim miejscu upewniłabym się, czy narzeczona woli złoto czy srebro.
0
@FcPortoFan1999 Ja myślę jednak, że bycie prezesem takiej partii jak PiS to powołanie. Gdyby to był zwykły zawód to dawno dałby sobie z tym spokój XD
0
@FcPortoFan1999 z zawodu to z tego co się orientuję doktor prawa, a prezes PiS z powołania XD
1
@fur_Deutschland Sportowym na pewno. Chociaż Liga Mistrzów w 2015 czy pierwsze złota olimpijskie Kamila Stocha to też bardzo piękne dni jak dla mnie.
1
@Zoker Mwede ale każdy mówi Marzena XD
2
@KamQiX Dopiero kazałeś narzekać. Wysyłasz nam sprzeczne sygnały.
8
@Arden Nie no, raz nam się w tym sezonie przydał.
1
@BobSwagger Wyjść wyjdziemy. Pytanie: którymi drzwiami?
1
@tristan87 O widzisz, nawet nie zauważyłam hahaha
5
@tristan87 Bardzo dobrze, że ma własne poglądy i własne sumienie i się ich trzyma.
14
@Ojciec5tkidzieci Uśmiechnięci będą go tak samo bronić, jak wyznawcy tamtych bronili Morawieckiego. Naprawdę, u nas nic się nie zmieni, dopóki społeczeństwo nie zacznie myśleć i wiedzieć więcej, niż im wpajają media.
1
@Kamiloza91 Nawet jeśli odpadniemy, to Kulesza nie ma moralnego prawa zwolnić trenera. Trzeba wreszcie dać komuś czas to pobudować. A z tej mąki może być naprawdę dobry chleb.
2
@Popitek12 Ooo żyjesz po tym weselu… Bo właśnie zaczęłam się martwić…
2
@NeKenI niewolników*
1
@Ojciec5tkidzieci 8 meczów, 8 trofeów :)
2
@VegetaPolska Poprosimy ich jak Argentynę ;)
3
@Culer9002 Dlatego spinamy tyłeczki z Austrią i mocno trzymamy za Francję, żeby nie musieli z nami wygrać.
3
@NeroTFP1 Aż mnie zemdliło.
1
@Arden A widziałeś jak dłubał w nosie, a potem oblizał palec?
6
@Encore Oczywiście. 10:0 Wam się należało. Równie dobrze, przy odrobinie szczęścia my też mogliśmy to wygrać. Chyba najbardziej wyrównany mecz na tym turnieju jak dotychczas.
1
@PaPo Michał Probierz? Top!
1
@GeneralXavi Nie. Zresztą sam wiesz, jak to z tym Lewym jest.
2
@M4G1K Vanessa???
1
@Zoker Właśnie dobrze. U nich G się czyta jak H.
5
@budel17 Solejuk
0
@Pawci023x No i dziewczyna mając 19 lat i przez kolejne 3 lata bujała się po różnych instytucjach, włącznie z sądem, bo komornik ją ścigał. Wyszło na to, że to pracownik, który miał dostęp do danych wziął na nią kredyt.
0
@Popitek12 To wypij jeszcze te kilka + 1 i idź spać.
1
@maroon O widzisz. Ja wiedziałam i o Chiesie, i o Iglesiasach i o Guardioli :)
0
@VegetaPolska Typowy Eurosport