0

@FcPortoFan1999 właśnie o to chodzi. Trzeba mieć powołanie do tego, żeby tak się bawić własną ojczyzną. Tego nie może robić każdy.

1

@insp1re Ja mam takie doświadczenie, że spodobał mi się pierścionek za 6999,99 zł i uznałam, że to jeszcze do przełknięcia dla potencjalnego narzeczonego, a potem się zorientowałam, że tam jest jeszcze jedna dziewiątka i pierścionek kosztuje 69999,99 zł, także chyba mogę odłożyć go na półkę z fantazjami.
A na Twoim miejscu upewniłabym się, czy narzeczona woli złoto czy srebro.

0

@FcPortoFan1999 Ja myślę jednak, że bycie prezesem takiej partii jak PiS to powołanie. Gdyby to był zwykły zawód to dawno dałby sobie z tym spokój XD

0

@FcPortoFan1999 z zawodu to z tego co się orientuję doktor prawa, a prezes PiS z powołania XD

1

@fur_Deutschland Sportowym na pewno. Chociaż Liga Mistrzów w 2015 czy pierwsze złota olimpijskie Kamila Stocha to też bardzo piękne dni jak dla mnie.

1

@Zoker Mwede ale każdy mówi Marzena XD

2

@KamQiX Dopiero kazałeś narzekać. Wysyłasz nam sprzeczne sygnały.

8

@Arden Nie no, raz nam się w tym sezonie przydał.

1

@BobSwagger Wyjść wyjdziemy. Pytanie: którymi drzwiami?

1

@tristan87 O widzisz, nawet nie zauważyłam hahaha

5

@tristan87 Bardzo dobrze, że ma własne poglądy i własne sumienie i się ich trzyma.

14

@Ojciec5tkidzieci Uśmiechnięci będą go tak samo bronić, jak wyznawcy tamtych bronili Morawieckiego. Naprawdę, u nas nic się nie zmieni, dopóki społeczeństwo nie zacznie myśleć i wiedzieć więcej, niż im wpajają media.

1

@Kamiloza91 Nawet jeśli odpadniemy, to Kulesza nie ma moralnego prawa zwolnić trenera. Trzeba wreszcie dać komuś czas to pobudować. A z tej mąki może być naprawdę dobry chleb.

2

@Popitek12 Ooo żyjesz po tym weselu… Bo właśnie zaczęłam się martwić…

2

@NeKenI niewolników*

1

@Ojciec5tkidzieci 8 meczów, 8 trofeów :)

2

@VegetaPolska Poprosimy ich jak Argentynę ;)

3

@Culer9002 Dlatego spinamy tyłeczki z Austrią i mocno trzymamy za Francję, żeby nie musieli z nami wygrać.

3

@NeroTFP1 Aż mnie zemdliło.

1

@Arden A widziałeś jak dłubał w nosie, a potem oblizał palec?

6

@Encore Oczywiście. 10:0 Wam się należało. Równie dobrze, przy odrobinie szczęścia my też mogliśmy to wygrać. Chyba najbardziej wyrównany mecz na tym turnieju jak dotychczas.

1

@PaPo Michał Probierz? Top!

1

@GeneralXavi Nie. Zresztą sam wiesz, jak to z tym Lewym jest.

2

@M4G1K Vanessa???

1

@Zoker Właśnie dobrze. U nich G się czyta jak H.

5

@budel17 Solejuk

0

@Pawci023x No i dziewczyna mając 19 lat i przez kolejne 3 lata bujała się po różnych instytucjach, włącznie z sądem, bo komornik ją ścigał. Wyszło na to, że to pracownik, który miał dostęp do danych wziął na nią kredyt.

0

@Popitek12 To wypij jeszcze te kilka + 1 i idź spać.

1

@maroon O widzisz. Ja wiedziałam i o Chiesie, i o Iglesiasach i o Guardioli :)

0

@VegetaPolska Typowy Eurosport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?