0

@Kozinho. No 21 wtedy byłoby wolne

11

@Mario96w Najlepiej białe serduszko w czerwonej obwódce.

6

@RosjaninBut Demokratyczne rządy prawa… No chyba, że wygrywa prawica to wtedy Was spalimy.

22

@BorzyKrzys Dobrze, że on sam Putina nigdy nie lubił…

0

@Luciano99 Dobrze, że @jowita się nie udziela, bo napisałaby nam Twoją nazwę i tego la Rambla mogłaby nie przeżyć.

9

@Popitek12 Na insta też nazywasz się Popitek?

1

@Criss18Barca Jak dla mnie mleko i cola - niestety nie. Wręcz przeciwnie, bardziej chce mi się pić.

0

Madrycki fart…….

1

@kamiVeB Tylko La Furia Roja!

0

@A4ron Że są przyzwyczajeni do grania na niemieckich boiskach?

1

@Lordzi Przedwczesny finał.

0

@FcPortoFan1999 11/10 rudych jest wrednych. Nie wiedziałeś?

0

@TR3YWAY Przynajmniej pozbyłeś się konkurencji. To znaczy, konkurent sam się siebie pozbył.

2

@Rastafarnianin Masakra z tymi Kubusiami. Dobrze, że chociaż Wojtek jej został xd

7

@Arden Może trochę, ale chyba ma więcej uroku niż typowi Niemcy.

4

@mordini123 @NeroTFP1 on jest tak stary, że dla niego dziś czy jutro nie robi różnicy.

1

@Rust_Cohle Robiłeś testy genetyczne?

2

@Kgorecki2500 a nazywanie białego białym?

0

@FcPortoFan1999 Jak go Jowita nie zadusi miłością.

0

@Luciano99 To co to będzie jak będziesz miał 50 lat?

0

@FcPortoFan1999 I tak codziennie odpowiadasz. Tak to przynajmniej będziesz mógł kontrolować kiedy.

0

@FcPortoFan1999 Zrób Q&A!

2

@Ojciec5tkidzieci Chyba się wzorował na Staśku z rancza, jak mu się porywy z porwaniem pomyliły…

0

@tomek8756 Przepięknie. Nic nie widać, jest tak sino. Tylko czasem błyskawicę.

2

@Azi Tylko, że VAT ma największy udział w budżecie państwa, a podatek od spadków i darowizn - znikomy.

2

@Arden Ja bym nie chciała nawet jakby mi dopłacali, mimo, że to Barcelony.

1

@Faro Dla mnie za mało tej całej otoczki, albo już jej po prostu nie dostrzegam.

1

@Kgorecki2500 Gra grą, a rzeczywistość też nam szykuje nową cywilizację.

1

@Kgorecki2500 I nic tylko macha tymi rękami, żeby powtarzali te karne. Zamiast strzelać jak facet…

1

@macio_944 chyba Dania - Serbia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?