1

@MateS 6:1 istniało, a miejsca u lekarza pierwszego kontaktu - nie.

0

@Martwy jedynie niemożliwe, które istnieje.

0

@ToWinaSedziego bardzo prawdopodobne

3

@Mitch_Atleta mi od dawna się wydaje, że to brat innego użytkownika, który biegle posługuje się językiem polskim.

0

@FCB_dimiC ja na szczęście też nie, ale wszystkie kobiety Poldka mają :(

0

@FCB_dimiC na miłość co trwa 2 dni to szkoda czasu… jeszcze nie raz pamiątka tylko po tym zostaje i trzeba ją utrzymywać.

0

@FCB_dimiC na zniknięcie?

2

@FCB_dimiC No jasne… pękam z zazdrości niczym @jowita po podwieczorku :D

1

@FCB_dimiC ze względu na Twoją dość nerwową reakcję…

0

@Encore czuję, że weszłam na grząski grunt xD

2

@FcPortoFan1999 wyczuwam pojedynek @FCB_dimiC vs @Bocheno1

3

@FCB_dimiC a może Ty tak wypytujesz, bo sam jej coś zrobiłeś?

3

@Sulimo Do zobaczenia wkrótce, przyjacielu!

0

@FcPortoFan1999 przyszedłeś mi jako pierwszy kandydat, a pierwszy zawsze najlepszy.

0

@FcPortoFan1999 może po prostu jesteś za skromny…

0

@FcPortoFan1999 merytorycznie piszesz o głupotach xD

0

@FcPortoFan1999 właśnie ja uważam, Ty zasługujesz. Z Tobą nigdy nie miałam żadnej spiny, a często się nie zgadzamy. I piszesz merytorycznie, a nie o bzdetach, jak niektórzy.

0

@Borneo A tak po prawdzie, to co Tobie do tego, kto po kim ma żałobę? To jest chyba osobista sprawa każdego człowieka…

6

@Popitek12 inter Miami

1

@MesQueUnClub96 wybaczyłabym, ale raczej nie umiałabym już z kimś takim dłużej być.

0

@Popitek12 Zero, ale wiem co mnie kręci.

2

@MesQueUnClub96 Nie. Od pierwszego wejrzenia może być zakochanie, ale nie należy mylić zakochania z miłością.

0

@Popitek12 a ja myślałam, że dziewczyny kręci facet, który mimo, że ma branie jest jej zawsze wierny…
Ale co ja tam się znam XD

2

@FcPortoFan1999 zawsze przyjazny, zawsze z optymistycznym pomysłem, nie obraża nikogo za inną opinię. W 2025 roku stawiam na brata-bliźniaka!

1

@AxelF Ja tego nie proponuję sama z siebie, ale krążył tu kiedyś taki pomysł i tylko o tym wspomniałam.

0

@FcPortoFan1999 Reprezentacja piłkarska ma problem z przerośniętym ego. Mamy zlepek lepszych i gorszych piłkarzy, ale nie mamy drużyny.

1

@FcPortoFan1999 @Stinger_ ja uważam, że Olkowi potrzebny jest nie trener, a dobry psycholog.

0

@BorzyKrzys dobrze, że Rafałek i orędzie prezydenckie niebędąc Prezydentem nie jest czymś nędznym.

4

@Stinger_ niektórzy lubią trójkąty i kwadraty…

2

@FcPortoFan1999 Oo proszę. Mam nadzieję, że się udało ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?