0

Real Mou strzelał mnóstwo bramek. Kwestia warsztatu, jaki trener ma do dyspozycji.

0

Mourinho zniszczył Real XDD No tak, co tam, że zakończył passę 1/8 finału LM i nawiązał walkę z najlepszą Barceloną w historii, " liga rekordów " też nic nie znaczy. Mou zniszczył Real, pewnie.

0

Chyba nie zauważyłeś, że się dużo od tamtego czasu zmieniło xd

6

Czemu porównujesz Messiego do Cristiano w komentarzu, który w żadnym stopniu do tej rywalizacji nie nawiązał? Mówicie, że to absurdalne ich porównywać, a ciągle to robicie, a co więcej sami to inicjujecie.

3

Co z tego że strzelił 2 gole Tottenhamowi i 3 z Borussią, nastrzelał goli APOELowi XDDD I od tej pory będą się liczyć tylko piękne gole, te brzydkie nie dają punktów i nie rozstrzygają o zwycięstwach.

0

I przyjmie worek goli, jak na Camp Nou. Przecież oni się tak otwierają że przy kontrach Realu i formie strzeleckiej Cristiano to manita będzie najmniejszym wymiarem kary.

0

Real bez Ronaldo nie wygrałby ani jednej Ligi Mistrzów w ostatnich 4 latach, a z nim wygrał je 3. On ma ten głód kolejnych bramek, to coś czego nie ma Isco, Benzema czy Bale i po prostu, jak to się mówi, wie kiedy wejść. Wie kiedy nadchodzi ten wielki moment i strzela w kluczowych momentach. W La Lidze to może i jest 20-30 % potencjału, jak to określiłem, ale w najwazniejszych rozgrywkach, czyli LM to już 90, a polemizowałbym czy nie 100 %.

0

Przykre, że masz kompleks Ronaldo. Nikt nie robi z niego " boga piłki ", wszyscy doceniają po prostu jego fantastyczną formę strzelecką.

0

Kane i Salah w La Lidze? Nie widzi mi się to...

0

Za to 100% bramek Ronaldo to Twoje umniejszanie im.

0

Ale liczmy wszystkie rozgrywki, czemu tylko ligowe? Barcelona strzeliła w tym sezonie 100 bramek, o 6 mniej niż Real Madryt. Co nie zmienia faktu, że jak na " defensywną drużynę Valverde ", to i tak świetny wynik i nie należy przejmować się takimi opiniami. Jeśli coś można powiedzieć o Barcelonie, to jedynie minimalizm w niektórych meczach, ale to nie oznacza defensywnego stylu gry.

0

Patrz na edycję. Nie miałem opcji usunięcia bardzo głupiego komentarza, więc zastąpiłem go innym.

0

Czasem piszę tak głupie komentarze, że sam w to nie wierzę. Inwencja twórcza złapała mnie przy wieczornym pączku i napisałem to w 5 minut, nie patrząc na żałosną treść tego żartu.

0

Atletico się kiepsko dziś zaprezentowało.

1

Ech, myślę, że po niego nie sięgną, a szkoda. Mógłby być kimś, a tak chyba pozostanie w pamięci jako kolejny zmarnowany talent.

1

Jak to jest z tym Haliloviciem? Barca ma jakieś prawo pierwokupu z Hamburga czy coś? Kiedyś było tyle szumu, że wielki talent i tak szkoda patrzeć, jak się marnuje w strefie spadkowej na Kanarach, a do Bundesligi on mi nie pasuje. Myślę, że jakby dostał szansę u was to i wy wyszlibyście na tym dobrze i on. Oglądam regularnie Las Palmas i on ma to coś, świetny drybling, rajdy, prostopadłe podania czy inne ciasteczka. Mógłby poradzić sobie lepiej niż nijaki Denis czy wiecznie stremowany Gomes. Co o tym myślicie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zawsze smarowałem głowę amolem, mam migrenę więc często tak czynię. Kiedyś nie wiedziałem że spożywa się go także doustnie, ale spróbowałem na cukier 10 kropli i o dziwo, nawet mi zasmakował. :D

0

Obstawiam jutro 2:0 dla Blaugrany. Atleti nie powinno poważnie zagrozić drużynie Valverde na Camp Nou, zepną się wasi na ten mecz. Nie powinniście się sugerować ostatnim meczem z Las Palmas, granym na pół gwizdka. ;)

0

Oczywiście.

1

Lewandowski też tylko strzela, mniej niż Ronaldo, a i tak niemal każdy jego sezon jest określany wyśmienitym i regularnym. Jak robi to Cristiano to jest mowa o " kilku dobrych meczach w sezonie ". Jak to jest w końcu?

0

Mi też. Rafon to jest w ogóle taki pozytywny typo, lubię jego streamy. ;)

2

Jak to chyba Rafonix zapoczątkował.

0

Nie zawsze.

0

Theo nie umie posłać dośrodkowywanej piłki wyżej niż na wysokość kolan, przecież to jest śmieszne. :D

0

To zawodnik powinien się dostosować do klubu, a nie klub do zawodnika... Isco jest ostatnio fatalny, a co okazja do kontry to on holuje piłkę i spowalnia akcje.

0

Ale top 5 w jakiej kategorii? Bo prawoskrzydłowych to może i tak. ;)

1

Twój avatar jest mylący. Powinieneś się cieszyć z gola Dybali. :D

0

Przeważnie, to on jest schowany gdzieś w okolicach środka boiska i rozgrywa z obrońcami, a w ofensywie w ogóle go nie widać. Ma przebłyski, ale to nie jest poziom Realu, a co najwyżej Tottenhamu i tam właśnie powinien wrócić, radził sobie tam świetnie i liga była dla niego korzystniejsza.

0

Dembele ma o wiele lepszy drybling i przegląd pola od Salaha. Zawodnik wprost stworzony do La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?