Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale o czym tu dyskutujemy, skoro Ty piszesz, że Mou byłby śmiesznym trenerem wygrywając 2000 pucharow? Przeciez po tym stwierdzeniu widac, że kieruje tobą nienawisc do " tłumacza ". Tu nie da się nawiązać obiektywnej dyskusji. Miłego dnia.
0
Trzeba dać mu czas. I tak wlał nutkę nadziei kibicom United po zostawieniu klubu w ruinie przez Mosesa i van Gaala.
0
Wałki, wałki, wałki. Ach, szkoda, że nie pamięrtasz, że wałek w dwumeczu z Realem w 2011 roku doprowadził Barcelonę do finału Ligi Mistrzów. Wyrzucenie Pepez boiska to był skandal. A ofiarą był właśnie Mou. Z resztą teraz widać, że Twoje argumenty kończą się na stwierdzeniu, że Portugalczyk był tłumaczem. No nie da się podważyć, to go od razu dyskryminuje.
0
Nie pamietam bo byłem za młody, ale negowanie pozniejszego trypletu z Interem, od którego zaczęła się moja przygoda z piłką, przez wyciągnięcie Realu z największego kryzysu w historii i odpadania w 1/8 Ligi Mistrzów do nawiązania rywalizacji z największą Barcą w historii ze złotym pokoleniem jest straszną ignorancją z Twojej strony. To, że wypiętrzył Chelsea ponad miano średniaka Premier League wspominać nie trzeba. Czasem warto pokusić się o odrobinę obiektywizmu kosztem olbrzymiej niechęci.
0
Ostatnio, właśnie. Jak Guardiola dostał piątkę w dwumeczu z Realem to jakoś się nie kończył. Jak się nie lubi Mou to trzeba wyciągać ostatnie 3 słabsze lata, chociaż były one naznaczone błędami wielu ludzi w Chelsea i United, nie tylko The Special One.
0
Bo Ty tak mówisz? XD
0
No jeśli piszemy o wielkich trenerach to grzechem byłoby niewspomnienie o Mourinho. Chociaż na tej stronie jest to ryzykowne.
3
Wywołam kontrowersje, ale czasem warto. Według mnie Heynckes obok Fergusona jest najlepszym trenerem w historii futbolu. Niesamowity człowiek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Z formą strzelecką Cristiano to na lekko. Musiałby stać się kataklizm, żeby Real nie zameldował się w półfinale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Koleś będąc kibicem Realu pochlebnie wypowiada się o Messim jak i o samej Barcelonie a spotyka go tu prawie lincz. Jak Ci tym nie zaimponował to po co komentujesz jakby kogoś uraził? Ludzie... Jakby nikt nie mógł cenić bardziej Ronaldo od Messiego, człowiek wtedy jest jakiś gorszy?
1
Dodałbym Pawła Brożka. Ale on ma jeszcze na to czas, młody jest.
0
Przecież to jest Achraf Hakimi xd
4
teraz zrozumiałem
17
mój *
2
czas do łuszka
1
Ja mieszkam w niewielkim bloku i bardzo sobie chwalę.
0
Rozegrał 8 spotkań, strzelając jedną bramkę.
0
Myślałem, że to Prima Aprillis xd
0
Ile Ty masz Złotych Piłek, żeby się tak do mnie odzywać?
0
Luis Enrique włącza się do walki o zastąpienie na ławce trenerskiej po sezonie Zidane'a w Realu Madryt. Florentino Perez sugeruje się tym, że Asturyjczyk posiada DNA klubu, gdyż występował w nim w latach 90 i zawsze wyrażał swoją miłość do klubu. źródło ~ fejsbuk
14
Po sezonie 13/14 dałbym sobie rękę uciąć, że Bale zrobi większą karierę od Neymara. Nie miałbym teraz ręki. Jak ten czas brutalnie weryfikuje. Mówicie, że kontuzje, ale dodałbym mentalność, Walijczyk nie ma papierów na lidera, co drugi mecz przechodzi z dala od meczu, jest schowany,niewidoczny. Wystarcza mu rola jednego z jedenastu. Ja jednak bardziej popieram osobowość Brazylijczyka, lubię ekstrawertyków i według mnie tacy osiągają więcej dzięki swojej zadziorności. Oczywiście jak w każdym aspekcie życia występują wyjątki, wymienię tutaj choćby Messiego.
0
Wybieram się na Juve-Real. ;)
0
Chodzi tam jakaś patola? Nie chciałbym trafić na jakieś nieprzyjemne towarzystwo. ;)
1
Był ktoś kiedyś w Multikinie na meczu?We wtorek się wybieram, warto?
0
Użytkowa? Tylko właśnie, ze z niej użytku nie ma. Leci kontra, Isco w 90% przypadków zamiast podać, głupio się kiwa i zwalnia kontrę. To jest użytek? W zwalnianiu gry owszem. James ma stokroć lepszy strzał, nie muszę chyba wspominać o tych wszystkich pięknych golach oraz o tym, że co drugi oddawany przez niego strzał (nie, to nie jest statystyka, podaje na oko) jest bardzo groźny dla bramkarza. Isco się do tego nawet nie przybliża. Dośrodkowania i ogólnie dogrania też ma lepsze, a na pewno piłki prostopadłe, których posyła więcej i lepiej to robi. Reasumując, Isco jest dobry do oglądania, jego styl gry jest ładny, James jest za to lepszy do grania, jego styl gry jest SKUTECZNY. Tyle.
0
W czym on jest lepszy od Jamesa? W holowaniu piłki?
0
Szkoda że jej w Madrycie nie pokazuje. Jeden genialny mecz na rok nie sprawia, że jest lepszy od Jamesa, który jak miał zaufanie Ancelottiego w Realu czy teraz Juppa w Bayernie jest najlepszą dziesiątką świata i tyle.
1
Dalej ktoś twierdzi, że Isco jest lepszy od Jamesa? Przecież on wciąga Hiszpana swoim kolumbijskim nosem. :D Ja nie wiem jak Zidane mógł go tak pomijać, wielki błąd.