0

Jak da im to 3 LM z rzędu, to ja nie narzekam.

11

No z superpucharem to tak trochę nie pykło.

0

Nie jestem pełnoletni, nie mogę.

0

Możliwe, wszystko jest możliwe. Mecz zweryfikuje.

0

Po meczu z PSG też miałem bić się w pierś, gdy jako jeden z nielicznych obstawiałem zwycięstwo Realu. Nie biłem się ani trochę. Zobaczymy, jak będzie tym razem.

1

Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Nie znam wyniku, ale zdecydowanie obstawiam zwycięstwo Królewskich.

1

Bayern tym ultraofensywnym ustawieniem strzelił sobie w stopę. Real takie rzeczy skrzętnie wykorzystuje.

2

Według COPE Benzemę zastąpić ma Lucas. Uważam, że to błąd Zizou. rewanż z Juve pokazał, że mierny indywidualnie Francuz sprawia, że Real gra lepiej. Powinien grać Benzema, ale obym się mylił.

0

Nie tylko, Cristiano jest też najczęściej asystującym zawodnikiem w Lidze Mistrzów. Chcąc nie chcąc jest najbardziej decydującym zawodnikiem najbardziej utytułowanego klubu w historii Ligi Mistrzów i jest w niej po prostu najlepszy.Większość rekordów, tytułów króla strzelców, wielkie występy w największych spotkaniach z najtrudniejszymi rywalami, w tym masakrowanie hat-trickiem Atleti w meczu derbowym w półfinale, czy dubletem najlepszą defensywę w spotkaniu o obronę trofeum, co nie udało się nikomu innemu w historii - wszystko za nim przemawia.

0

Porównywając gole strzelone w fazie pucharowej, a szczególnie po 1/8 finału, nie wydaje mi się, że Messi jest lepszym piłkarzem od Cristiano nawet na przestrzeni całej kariery w LM. Cris to król tych rozgrywek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No tak, Cristiano to ogór i w ogóle, zapomniałem XD Szkoda że nie liczysz Messiego, według mnie jest w tej trójce najlepszych.

10

Od przyjścia Neymara do Barcelony i rozpoczęcia jego udziału w LM. Nie pod tezę, tylko pod trójkę obecnie najlepszych zawodników na świecie.

0

Ostatnie mecze Królewskich na Allianz to 2-1 i 4-0. Jestem kibicem Realu.

0

To tylko moje przypuszczenie. Nie jestem wróżbitą, ale to Real w Lidze Mistrzów i można pokusić się o wytypowanie pozytywnego rezultatu, jest to prawdopodobne i w to po prostu głęboko wierzę.

0

Dzisiaj bramkowy remis lub wygrana Realu. Ja stawiam na 2-1 po dublecie Cristiano. Jeśli Bayern wyjdzie ultraofensywnie, może to się zakończyć nawet dwu- lub trzy bramkową zaliczką na korzyść Królewskich.

0

Jedną strzeli coś czuję.

0

Mógłbym poprosić również?

0

I współczuje, bo ten ból jest według mnie porownywalny z bólem zęba. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

0

Nie jestem w stanie tego określić. Można powiedzieć, że bol sie przemieszcza. Mam migrene, wiec moze to tez byc przyczyna. Dlatego uwazam, ze jestem nienajlepszym przykladem dla diagnozy. ;)

0

Jak najbardziej. Ale nigdy nie można być pewnym. Jeśli pracujesz przed biurkiem moze to byc tez nieprawidlowa poza ciała.

0

Często odczuwam taki ból szyi, zawsze obstawiam że mnie po prostu przewialo. Mi po dwóch dniach przechodzi samo, ale dyskomfort jest niesamowity.

0

Luźno, nie gniewam się. :D

0

Po pierwsze to nie ja napisałem, po drugie użytkownik, ktoremu odpowiadales stwierdził kto będzie jutro przeciwko Realowi a nie za nim.

0

Ja oglądałem dwa mundiale, w 2010 i 2014 roku. Bardzo podobał mi się ten brazylijski, tęsknię za nim do dziś. Jednocześnie uważam, że ten tegoroczny może być trochę rozczarowujący, tak jak rozczarowalo mnie Euro 2016.

0

W tym momencie zaprzeczyłeś sam sobie xd

1

Indywidualnie może jest lepszy, ale Real gra zdecydowanie lepiej z Benzemą niż z Bale'em.

0

No cóż, największych się nienawidzi. :D

1

Problemu by nie było, gdyby Guardiola nie widział koniecznie w Messim środkowego napastnika, a Zlatana sadzał po skrzydłach, gdzie tracił swoje walory. Można to było lepiej rozegrać, to fakt.

0

" Przede wszystkim Ronaldo ". Przede wszystkim? Aha, no tak, gościa, który strzela multum goli w najważniejszych meczach sezonu to aż wstyd porównywać do Messiego, tylko dlatego, że nie rozgrywa, no tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?