Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak da im to 3 LM z rzędu, to ja nie narzekam.
11
No z superpucharem to tak trochę nie pykło.
0
Nie jestem pełnoletni, nie mogę.
0
Możliwe, wszystko jest możliwe. Mecz zweryfikuje.
0
Po meczu z PSG też miałem bić się w pierś, gdy jako jeden z nielicznych obstawiałem zwycięstwo Realu. Nie biłem się ani trochę. Zobaczymy, jak będzie tym razem.
1
Spodziewałem się takiej odpowiedzi. Nie znam wyniku, ale zdecydowanie obstawiam zwycięstwo Królewskich.
1
Bayern tym ultraofensywnym ustawieniem strzelił sobie w stopę. Real takie rzeczy skrzętnie wykorzystuje.
2
Według COPE Benzemę zastąpić ma Lucas. Uważam, że to błąd Zizou. rewanż z Juve pokazał, że mierny indywidualnie Francuz sprawia, że Real gra lepiej. Powinien grać Benzema, ale obym się mylił.
0
Nie tylko, Cristiano jest też najczęściej asystującym zawodnikiem w Lidze Mistrzów. Chcąc nie chcąc jest najbardziej decydującym zawodnikiem najbardziej utytułowanego klubu w historii Ligi Mistrzów i jest w niej po prostu najlepszy.Większość rekordów, tytułów króla strzelców, wielkie występy w największych spotkaniach z najtrudniejszymi rywalami, w tym masakrowanie hat-trickiem Atleti w meczu derbowym w półfinale, czy dubletem najlepszą defensywę w spotkaniu o obronę trofeum, co nie udało się nikomu innemu w historii - wszystko za nim przemawia.
0
Porównywając gole strzelone w fazie pucharowej, a szczególnie po 1/8 finału, nie wydaje mi się, że Messi jest lepszym piłkarzem od Cristiano nawet na przestrzeni całej kariery w LM. Cris to król tych rozgrywek.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No tak, Cristiano to ogór i w ogóle, zapomniałem XD Szkoda że nie liczysz Messiego, według mnie jest w tej trójce najlepszych.
10
Od przyjścia Neymara do Barcelony i rozpoczęcia jego udziału w LM. Nie pod tezę, tylko pod trójkę obecnie najlepszych zawodników na świecie.
0
Ostatnie mecze Królewskich na Allianz to 2-1 i 4-0. Jestem kibicem Realu.
0
To tylko moje przypuszczenie. Nie jestem wróżbitą, ale to Real w Lidze Mistrzów i można pokusić się o wytypowanie pozytywnego rezultatu, jest to prawdopodobne i w to po prostu głęboko wierzę.
0
Dzisiaj bramkowy remis lub wygrana Realu. Ja stawiam na 2-1 po dublecie Cristiano. Jeśli Bayern wyjdzie ultraofensywnie, może to się zakończyć nawet dwu- lub trzy bramkową zaliczką na korzyść Królewskich.
0
Jedną strzeli coś czuję.
0
Mógłbym poprosić również?
0
I współczuje, bo ten ból jest według mnie porownywalny z bólem zęba. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.
0
Nie jestem w stanie tego określić. Można powiedzieć, że bol sie przemieszcza. Mam migrene, wiec moze to tez byc przyczyna. Dlatego uwazam, ze jestem nienajlepszym przykladem dla diagnozy. ;)
0
Jak najbardziej. Ale nigdy nie można być pewnym. Jeśli pracujesz przed biurkiem moze to byc tez nieprawidlowa poza ciała.
0
Często odczuwam taki ból szyi, zawsze obstawiam że mnie po prostu przewialo. Mi po dwóch dniach przechodzi samo, ale dyskomfort jest niesamowity.
0
Luźno, nie gniewam się. :D
0
Po pierwsze to nie ja napisałem, po drugie użytkownik, ktoremu odpowiadales stwierdził kto będzie jutro przeciwko Realowi a nie za nim.
0
Ja oglądałem dwa mundiale, w 2010 i 2014 roku. Bardzo podobał mi się ten brazylijski, tęsknię za nim do dziś. Jednocześnie uważam, że ten tegoroczny może być trochę rozczarowujący, tak jak rozczarowalo mnie Euro 2016.
0
W tym momencie zaprzeczyłeś sam sobie xd
1
Indywidualnie może jest lepszy, ale Real gra zdecydowanie lepiej z Benzemą niż z Bale'em.
0
No cóż, największych się nienawidzi. :D
1
Problemu by nie było, gdyby Guardiola nie widział koniecznie w Messim środkowego napastnika, a Zlatana sadzał po skrzydłach, gdzie tracił swoje walory. Można to było lepiej rozegrać, to fakt.
0
" Przede wszystkim Ronaldo ". Przede wszystkim? Aha, no tak, gościa, który strzela multum goli w najważniejszych meczach sezonu to aż wstyd porównywać do Messiego, tylko dlatego, że nie rozgrywa, no tak.