Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
XDDD
0
Ostatnio się nie opłaciło. :D
0
Jakie szanse dajecie dziś na awans do finału Bawarczykom? Ja daję +/- 5%.
0
Nie odpadną.
0
Nie sądziłem, że to powiem, ale błagam, niech Benzema dziś wyjdzie w pierwszym składzie... Gra Realu pod jego nieobecność to dramat. Wielki paradoks, ale prawdziwy.
0
ja tez chodze do technikum, fajnie jest, ale trudno zbyt czesto, a na wfie w siatkowke gramy wrrr :( i do tego wczoraj mialem rozmowe u wychowawcy, mowil ze jestem niemily dla innych, a ja po prostu ludzi nie lubie ;-) ;-)
0
Preferuje margarite, ewentualnie szynka lub kurczak. Koniecznie sos czosnkowy i podwojny ser.
1
To swoją drogą, ale jak czuje zapach jakichkolwiek grzybow to zbiera mi sie na wymioty xd
5
Każda pizza bez pieczarek jest sztosem.
1
Tak, tak, zaraz porównasz Ligę Mistrzów do Pucharu Króla. Jak Barcelona zdobywa LM, to jest to najważniejsze trofeum, a jak Real, jest to tak umniejszane, że zaraz powiecie, że Puchar Gampera > Liga Mistrzów. Co to za mistrz, który od 3 lat odpada na etapie ćwierćfinałów w Lidze Mistrzów? Jeden z wielu. To ma dwie strony medalu, nie patrz tylko na tą, która Tobie odpowiada. I nie, nie chcialem w ten sposob umniejszyc osiągnięciom Blaugrany, tylko pokazać, że takie ignorowanie czegos nieosiagalnego dla innych, czyli dwóch Lig Mistrzow z rzedu, a szykuja sie trzy, jest slabe.
0
Roma 2-2 Liverpool
Real 3-0 Bayern
0
Otóż to, każde wytłumaczenie jest dobre, byleby nie przyznać zasług Cristiano.
0
Nie, ratuje koleś, który nastrzelał 15 goli w jeszcze trwających rozgrywkach a jego gole były decydujące w starciach z PSG i Juve. Bez nich nie byłoby Realu w półfinale.
1
Też nie rozumiem fenomenu linii pomocy Królewskich. Przed sezonem najlepszy pomocnik odszedł do Bayernu, Modrić ma już swoje lata, Isco nie nadaje się stylu gry i zostaje tylko Kroos, który według mnie jest genialnym pomocnikiem. Casemiro nie liczę, bo według mnie to paradoks że on gra w najlepszym klubie na świecie. Ogólnie dupy nie urywa, wydaje mi się, że obecny sezon jedynie geniusz Cristiano w Lidze Mistrzów ratuje.
11
I efekty są takie jak z Romą. Oczywiście nie chcę tym urazić Andresa, szacunek dla tego pana. Ale kapitan musi być bardziej charyzmatyczny. Kimś takim był Puyol, a obecnie jest Pique lub właśnie Ter Stegen. Kapitan to ktoś, kto potrafi w chwilach krytycznych " chwycić kolegów za mordy " i sprawić, by zaczęli grać na miarę Barcelony. Tak widzę kapitana Blaugrany.
4
Mi utkwiła w pamięci inna akcja z meczu z PSG, kiedy zanotował asystę do Neymara mijając po drodze 3,4 piłkarzy.
0
Ale wygrana na najwazniejszym froncie 3 razy pod rzad jest trudniejsza od jednorazowego wygrania na trzech frontach.
0
Po wczorajszym " pewniaczku ", że Bayern wygra za razie mała przerwa w obstawianiu? Bez urazy oczywiście, żarcik. :D
0
Publiczność na Camp Nou jest taka sama, z tym, że ona nigdy nie oklaskiwałaby piłkarza Realu, tak jak zrobiły to te " zwykłe patusy " w stosunku do legend Barcelony. A Pique niejednokrotnie pokazywał, że zasługuje na takie zachowanie. Jest największym prowokatorem spośród pozostałych piłkarzy obydwu drużyn.
0
Nie, sugeruję, że trudno liczyć na owacje dla zawodnika od kibiców drużyny, w których niegdyś strzelał piłką w trybuny, specjalnie. Iniesta czy Ronaldinho to wieczna klasa, klasa sama w sobie. Nie mówię, że Messi to nie klasa, ale nie jest takim przykładem do naśladowania jak obaj wyżej wymienieni.
0
Ronaldinho czy Iniesta dostali owację. Publiczność na Bernabeu docenia piękno futbolu.
2
Albo Aytekina.
0
Na liście rzeczy, które ma gdzieś także.
1
Na pewno nie ma tego gdzieś. A jak ma, jest to bardzo dziwne. Patrz na reakcję Cristiano po owacji w Turynie. Ty sam pewnie zachwycałbyś się owacją na SB dla Messiego, więc nie pisz, że komu to potrzebne.
0
No ma. Zapomniałem, że od tego sezonu weszła ustawa, że Ligę Mistrzów wygrywa wyłącznie drużyna, która ma pecha.
4
No jeszcze się nie zdarzyło, żeby LM wygrał basket.
0
Można tak powiedzieć. Ale według mnie nadal w kontrataku najlepsi są Królewscy. To już na zawsze będzie ich cechować, Mou zrobił genialną robotę. ;)
0
Oczywiście, że nie. Mają świetną ekipę. Jednak ja zdecydowanie stawiałbym na Real, ze względu na doświadczenie, wyrachowanie i niepewną linię defensywną The Reds.
0
Chodzi o to, żeby swoje okazje wykorzystywać. Real miał mniej okazji, wykorzystał więcej. Tylko to się liczy. Za ładną grę nie przyznaje się pucharów. Nie wypuści tego w rewanżu, nie zlekceważą Bayernu jak Juve. Mówiłem, że wygrają na Allianz, mówię, że awansują do finału. Zobaczymy, czy nie pomylę się w drugiej kwestii. Finał z Liverpoolem byłby ciekawy.
0
A szkoda...