1

XDDD

0

Ostatnio się nie opłaciło. :D

0

Jakie szanse dajecie dziś na awans do finału Bawarczykom? Ja daję +/- 5%.

0

Nie odpadną.

0

Nie sądziłem, że to powiem, ale błagam, niech Benzema dziś wyjdzie w pierwszym składzie... Gra Realu pod jego nieobecność to dramat. Wielki paradoks, ale prawdziwy.

0

ja tez chodze do technikum, fajnie jest, ale trudno zbyt czesto, a na wfie w siatkowke gramy wrrr :( i do tego wczoraj mialem rozmowe u wychowawcy, mowil ze jestem niemily dla innych, a ja po prostu ludzi nie lubie ;-) ;-)

0

Preferuje margarite, ewentualnie szynka lub kurczak. Koniecznie sos czosnkowy i podwojny ser.

1

To swoją drogą, ale jak czuje zapach jakichkolwiek grzybow to zbiera mi sie na wymioty xd

5

Każda pizza bez pieczarek jest sztosem.

1

Tak, tak, zaraz porównasz Ligę Mistrzów do Pucharu Króla. Jak Barcelona zdobywa LM, to jest to najważniejsze trofeum, a jak Real, jest to tak umniejszane, że zaraz powiecie, że Puchar Gampera > Liga Mistrzów. Co to za mistrz, który od 3 lat odpada na etapie ćwierćfinałów w Lidze Mistrzów? Jeden z wielu. To ma dwie strony medalu, nie patrz tylko na tą, która Tobie odpowiada. I nie, nie chcialem w ten sposob umniejszyc osiągnięciom Blaugrany, tylko pokazać, że takie ignorowanie czegos nieosiagalnego dla innych, czyli dwóch Lig Mistrzow z rzedu, a szykuja sie trzy, jest slabe.

0

Roma 2-2 Liverpool
Real 3-0 Bayern

0

Otóż to, każde wytłumaczenie jest dobre, byleby nie przyznać zasług Cristiano.

0

Nie, ratuje koleś, który nastrzelał 15 goli w jeszcze trwających rozgrywkach a jego gole były decydujące w starciach z PSG i Juve. Bez nich nie byłoby Realu w półfinale.

1

Też nie rozumiem fenomenu linii pomocy Królewskich. Przed sezonem najlepszy pomocnik odszedł do Bayernu, Modrić ma już swoje lata, Isco nie nadaje się stylu gry i zostaje tylko Kroos, który według mnie jest genialnym pomocnikiem. Casemiro nie liczę, bo według mnie to paradoks że on gra w najlepszym klubie na świecie. Ogólnie dupy nie urywa, wydaje mi się, że obecny sezon jedynie geniusz Cristiano w Lidze Mistrzów ratuje.

11

I efekty są takie jak z Romą. Oczywiście nie chcę tym urazić Andresa, szacunek dla tego pana. Ale kapitan musi być bardziej charyzmatyczny. Kimś takim był Puyol, a obecnie jest Pique lub właśnie Ter Stegen. Kapitan to ktoś, kto potrafi w chwilach krytycznych " chwycić kolegów za mordy " i sprawić, by zaczęli grać na miarę Barcelony. Tak widzę kapitana Blaugrany.

4

Mi utkwiła w pamięci inna akcja z meczu z PSG, kiedy zanotował asystę do Neymara mijając po drodze 3,4 piłkarzy.

0

Ale wygrana na najwazniejszym froncie 3 razy pod rzad jest trudniejsza od jednorazowego wygrania na trzech frontach.

0

Po wczorajszym " pewniaczku ", że Bayern wygra za razie mała przerwa w obstawianiu? Bez urazy oczywiście, żarcik. :D

0

Publiczność na Camp Nou jest taka sama, z tym, że ona nigdy nie oklaskiwałaby piłkarza Realu, tak jak zrobiły to te " zwykłe patusy " w stosunku do legend Barcelony. A Pique niejednokrotnie pokazywał, że zasługuje na takie zachowanie. Jest największym prowokatorem spośród pozostałych piłkarzy obydwu drużyn.

0

Nie, sugeruję, że trudno liczyć na owacje dla zawodnika od kibiców drużyny, w których niegdyś strzelał piłką w trybuny, specjalnie. Iniesta czy Ronaldinho to wieczna klasa, klasa sama w sobie. Nie mówię, że Messi to nie klasa, ale nie jest takim przykładem do naśladowania jak obaj wyżej wymienieni.

0

Ronaldinho czy Iniesta dostali owację. Publiczność na Bernabeu docenia piękno futbolu.

2

Albo Aytekina.

0

Na liście rzeczy, które ma gdzieś także.

1

Na pewno nie ma tego gdzieś. A jak ma, jest to bardzo dziwne. Patrz na reakcję Cristiano po owacji w Turynie. Ty sam pewnie zachwycałbyś się owacją na SB dla Messiego, więc nie pisz, że komu to potrzebne.

0

No ma. Zapomniałem, że od tego sezonu weszła ustawa, że Ligę Mistrzów wygrywa wyłącznie drużyna, która ma pecha.

4

No jeszcze się nie zdarzyło, żeby LM wygrał basket.

0

Można tak powiedzieć. Ale według mnie nadal w kontrataku najlepsi są Królewscy. To już na zawsze będzie ich cechować, Mou zrobił genialną robotę. ;)

0

Oczywiście, że nie. Mają świetną ekipę. Jednak ja zdecydowanie stawiałbym na Real, ze względu na doświadczenie, wyrachowanie i niepewną linię defensywną The Reds.

0

Chodzi o to, żeby swoje okazje wykorzystywać. Real miał mniej okazji, wykorzystał więcej. Tylko to się liczy. Za ładną grę nie przyznaje się pucharów. Nie wypuści tego w rewanżu, nie zlekceważą Bayernu jak Juve. Mówiłem, że wygrają na Allianz, mówię, że awansują do finału. Zobaczymy, czy nie pomylę się w drugiej kwestii. Finał z Liverpoolem byłby ciekawy.

0

A szkoda...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?