Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Właśnie nie wroga, a rywala. Nie utożsamiajmy najpiękniejszej rywalizacji najwspanialszego sportu z wojną. Po co to?
1
W sumie jak mieszkasz w Lublinie to rzeczywiście... ja w 35-tysięcznym Lęborku. W takim razie jeszcze jako tako rozumiem.
1
Ja rok temu uzyskałem 127 punktów ogólnie licząc, z punktami za zawody i oceny końcowe z poszczególnych przedmiotów. Do egzaminu podchodziłem bez stresu, nie przywiązywałem do niego większej wagi. Ale 150 punktów? Do najlepszego liceum w moim mieście starczał wynik na poziomie 100 punktów. Ja chodzę do technikum i sobie chwalę. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest słabszy jedynie w lidze, gdzie brakuje Jamesa i Moraty, brak wartościowych zmienników co charakteryzowało poprzedni sezon. Motywacja też jest inna, a sukcesy Realu w Lidze Mistrzów to w wielkiej części właśnie kwestia motywacji. Masz prawo do swojego zdania, ale wszystko i tak rozegra się na murawie. Ciekawe, które zdanie okaże się zgodne z rzeczywistością. Miłego dnia. ;)
0
Myśl co chcesz. Sądzę, że się zawiedziesz. Siła Realu w Lidze Mistrzów jest rażąca, to są po prostu ostatnimi laty ich rozgrywki. Nie sugerowałbym się ostatnim meczem z Juve, które przez wynik z pierwszego spotkania trochę zlekceważyli. Dodatkowo Cristiano, który w CL bije wszelkie możliwe rekordy do pobicia. PSG miało zmiażdżyć, Juve miało powalczyć, Bayern ma wyeliminować. Te same schematy jak w poprzednim sezonie, efekt także będzie identyczny.
0
Czasami mam wrażenie, że Real w osłabieniu gra lepiej niż w pełnym składzie. A Ramos jest kluczowy jako lider zespołu z charakterem.
0
Mam nadzieję, że postraszy trochę Zizou jakimś pięknym golem czy cudowną asystą i pokaże mu, jak bardzo się mylił skreślając go. Jednak niech do finału zakwalifikują się Królewscy. :D
0
Jakie wyniki typujecie w pierwszych starciach półfinałów? Ja 1-2 dla Realu w Monachium i 2-2 w Liverpoolu.
4
Zwał jak zwał. Dla mnie ta figura retoryczna może nazywać się nawet Stefan. Mnie interesują wyłącznie piłkarze. :D
0
O, widzisz, tego nie wiedziałem. ;)
0
Potraficie wymienić piłkarzy, którzy nie interesują/interesowali się futbolem? Mi na szybko do głowy przychodzi Valdes, Boruc oraz Bale.
2
Dokładnie. Warto czasem rozpaczać, by po pewnym czasie cieszyć się jeszcze bardziej. ;)
2
Roma była skazywana na porażkę już w fazie grupowej, gdzie mieli za rywali Atleti i Chelsea, a tymczasem mają szansę na finał Ligi Mistrzów... piłka nożna pisze piękne scenariusze.
0
Jeszcze ktoś łączy formę Realu w lidze z formą w LM? Myślałem, że ten mit już upadł.
1
Zauważyłem pewną dziwną zależność. Benzema jako piłkarz, a tymbardziej strzelec jest mierny, jednak gra Realu z nim składzie wygląda o niebo lepiej niż z lepszym indywidualnie od niego Isco czy Bale'em. I nie twierdzę tego na podstawie jedynie wczorajszego meczu. Myślicie, że w tym napastniku skrojonym idealnie pod Real może tkwić ziarnko prawdy? Ja tak właśnie twierdzę.
1
Chyba jednak obchodzi, skoro było tu wczoraj tyle komentarzy odnośnie Realu.
0
Według was, sumując ten dwumecz, kto grał lepiej w piłkę? Real czy Juve? Według mnie jednak Real. We wczorajszym meczu niewiele odstawali, a w Turynie byli zdecydowanie stroną przeważającą. Co nie zmienia faktu, że karny według mnie dyskusyjny, mógł gwizdnąć bo miał podstawy, ale ja sam chętniej obejrzałbym dogrywkę gdyż nie byłoby tej polemiki.
2
Wszystko zrozumiałe, ale Roma na poziomie Las Palmas czy Malagi? Myślę, że Włosi to jednak klasa wyżej. :)
0
Wy nigdy nie zawodzicie... poproszę link do meczu live z city :)
1
Właśnie, lepiej nie ryzykowac xd Z moim szczęściem pewnie poszedlbym mieszkac pod most
0
Kto mówi że liga sie nie liczy? Liga jest ważna, ale na pewno Liga Mistrzów jest ważniejsza. Co do pewności jej wygrania, tu przyznam Ci rację. Też jestem pewny. :D
0
Ale dołożył jeszcze 2 bramki z Egiptem.
0
Pichichi najwazniejsze, ciekawa teza. Szczególnie że odpuszcza spotkanie z Las Palmas, któremu nastukałby pewnie 3 jak nie 4 bramy i kilka innych, a w derbach schodzi po godzinie gry. ;)
0
No i bardzo fajnie, a jak dołoży do tego 3 LM z rzędu to będzie jeszcze lepiej ;)
0
No ale dalej są w walce o najważniejsze trofeum więc co, mamy go ganić za świetną formę strzelecką?
0
Przecież to było w tamtym roku XD
0
A czemu PSG zawdzięcza tytuł frajerów roku?
0
Zdziwisz się.
0
Drodzy Cules, zapoda ktoś link do derbów Manchesteru? Z góry dziękuję! ;)