6

Właśnie nie wroga, a rywala. Nie utożsamiajmy najpiękniejszej rywalizacji najwspanialszego sportu z wojną. Po co to?

1

W sumie jak mieszkasz w Lublinie to rzeczywiście... ja w 35-tysięcznym Lęborku. W takim razie jeszcze jako tako rozumiem.

1

Ja rok temu uzyskałem 127 punktów ogólnie licząc, z punktami za zawody i oceny końcowe z poszczególnych przedmiotów. Do egzaminu podchodziłem bez stresu, nie przywiązywałem do niego większej wagi. Ale 150 punktów? Do najlepszego liceum w moim mieście starczał wynik na poziomie 100 punktów. Ja chodzę do technikum i sobie chwalę. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest słabszy jedynie w lidze, gdzie brakuje Jamesa i Moraty, brak wartościowych zmienników co charakteryzowało poprzedni sezon. Motywacja też jest inna, a sukcesy Realu w Lidze Mistrzów to w wielkiej części właśnie kwestia motywacji. Masz prawo do swojego zdania, ale wszystko i tak rozegra się na murawie. Ciekawe, które zdanie okaże się zgodne z rzeczywistością. Miłego dnia. ;)

0

Myśl co chcesz. Sądzę, że się zawiedziesz. Siła Realu w Lidze Mistrzów jest rażąca, to są po prostu ostatnimi laty ich rozgrywki. Nie sugerowałbym się ostatnim meczem z Juve, które przez wynik z pierwszego spotkania trochę zlekceważyli. Dodatkowo Cristiano, który w CL bije wszelkie możliwe rekordy do pobicia. PSG miało zmiażdżyć, Juve miało powalczyć, Bayern ma wyeliminować. Te same schematy jak w poprzednim sezonie, efekt także będzie identyczny.

0

Czasami mam wrażenie, że Real w osłabieniu gra lepiej niż w pełnym składzie. A Ramos jest kluczowy jako lider zespołu z charakterem.

0

Mam nadzieję, że postraszy trochę Zizou jakimś pięknym golem czy cudowną asystą i pokaże mu, jak bardzo się mylił skreślając go. Jednak niech do finału zakwalifikują się Królewscy. :D

0

Jakie wyniki typujecie w pierwszych starciach półfinałów? Ja 1-2 dla Realu w Monachium i 2-2 w Liverpoolu.

4

Zwał jak zwał. Dla mnie ta figura retoryczna może nazywać się nawet Stefan. Mnie interesują wyłącznie piłkarze. :D

0

O, widzisz, tego nie wiedziałem. ;)

0

Potraficie wymienić piłkarzy, którzy nie interesują/interesowali się futbolem? Mi na szybko do głowy przychodzi Valdes, Boruc oraz Bale.

2

Dokładnie. Warto czasem rozpaczać, by po pewnym czasie cieszyć się jeszcze bardziej. ;)

2

Roma była skazywana na porażkę już w fazie grupowej, gdzie mieli za rywali Atleti i Chelsea, a tymczasem mają szansę na finał Ligi Mistrzów... piłka nożna pisze piękne scenariusze.

0

Jeszcze ktoś łączy formę Realu w lidze z formą w LM? Myślałem, że ten mit już upadł.

1

Zauważyłem pewną dziwną zależność. Benzema jako piłkarz, a tymbardziej strzelec jest mierny, jednak gra Realu z nim składzie wygląda o niebo lepiej niż z lepszym indywidualnie od niego Isco czy Bale'em. I nie twierdzę tego na podstawie jedynie wczorajszego meczu. Myślicie, że w tym napastniku skrojonym idealnie pod Real może tkwić ziarnko prawdy? Ja tak właśnie twierdzę.

1

Chyba jednak obchodzi, skoro było tu wczoraj tyle komentarzy odnośnie Realu.

0

Według was, sumując ten dwumecz, kto grał lepiej w piłkę? Real czy Juve? Według mnie jednak Real. We wczorajszym meczu niewiele odstawali, a w Turynie byli zdecydowanie stroną przeważającą. Co nie zmienia faktu, że karny według mnie dyskusyjny, mógł gwizdnąć bo miał podstawy, ale ja sam chętniej obejrzałbym dogrywkę gdyż nie byłoby tej polemiki.

2

Wszystko zrozumiałe, ale Roma na poziomie Las Palmas czy Malagi? Myślę, że Włosi to jednak klasa wyżej. :)

0

Wy nigdy nie zawodzicie... poproszę link do meczu live z city :)

1

Właśnie, lepiej nie ryzykowac xd Z moim szczęściem pewnie poszedlbym mieszkac pod most

0

Kto mówi że liga sie nie liczy? Liga jest ważna, ale na pewno Liga Mistrzów jest ważniejsza. Co do pewności jej wygrania, tu przyznam Ci rację. Też jestem pewny. :D

0

Ale dołożył jeszcze 2 bramki z Egiptem.

0

Pichichi najwazniejsze, ciekawa teza. Szczególnie że odpuszcza spotkanie z Las Palmas, któremu nastukałby pewnie 3 jak nie 4 bramy i kilka innych, a w derbach schodzi po godzinie gry. ;)

0

No i bardzo fajnie, a jak dołoży do tego 3 LM z rzędu to będzie jeszcze lepiej ;)

0

No ale dalej są w walce o najważniejsze trofeum więc co, mamy go ganić za świetną formę strzelecką?

0

Przecież to było w tamtym roku XD

0

A czemu PSG zawdzięcza tytuł frajerów roku?

0

Zdziwisz się.

0

Drodzy Cules, zapoda ktoś link do derbów Manchesteru? Z góry dziękuję! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?