Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No pewnie, łatwo się eliminuje PSG i Juventus, izi izi. Też bym sobie wyeliminował, ale mi się chwilowo nie chce.
0
Według mnie, choć Messi ma wyższe umiejętności, są na równym poziomie, ponieważ Cristiano doprowadził Real do obrony Ligi Mistrzów i mimo mniejszych umiejetności od Messiego nie odstaje od niego w byciu decydującym. Potwierdzają to Złote Piłki, przyznawane najbardziej decydującym zawodnikom najlepszej drużyny w danym roku.
1
To chyba normalne, Zlatan pomimo bycia świetnym napastnikiem jest tylko jednym z wielu genialnych piłkarzy. Takich kosmitów jak Messi i Cristiano już nie będzie, więc Ronaldo ma prawo mieć o sobie takie mniemanie.
2
Chodzi o to, że zapomnieli początku " wice " przed słowem " mistrz Anglii ".
1
Jaki Real uważacie za najlepszy w XXI wieku? Ja, kibicując od 2010 roku, stwierdzam, że ten z sezonu 11/12 i słynnej " ligi rekordów ". Brakło wtedy szczęścia w karnych z Bayernem, ale to co grali w lidze to była miazga. Futbol lepszy od tego z sezonu La Decimy czy obrony Ligi Mistrzów.
0
Zgadzam się, 2010/11 to była najlepsza Barcelona w historii. Jak ja się wtedy cieszyłem po golu Cristiano w finale Pucharu Króla, można to porównać do Ramosa w 93 minucie z Atleti. Bez wątpienia pokonaliśmy wtedy najlepszą Barcę w historii, która grała wielki, wielki futbol.
2
Dokładnie. Nie pochwaliłeś się nam jeszcze swoim MVP. :D
2
Gratulacje, cules! Piękny futbol wczoraj pokazaliście. Aż się przypomniało, jak za szczeniaka oglądało się Barcę Guardioli. Od razu pogratuluję też krajowego dubletu, bo tego nikt już wam nie odbierze. Kto by pomyślał, że po SPH sprawy tak się potoczą? Wielki szacunek za to, że potrafiliście się podnieść. ;)
0
Tak, tak, oczywiście, ale odniosłem się do pozycji " na papierze ", według której Cristiano jest lewoskrzydłowym. ;)
0
Nie Lewandowski, a Suarez jest najlepszym obecnie grającym napastnikiem na świecie. Nie mam co do tego wątpliwości.
2
Ktoś wie, czy ta bomba, wybuchająca w konkurencji " urodziny " w teleturnieju Kocham Cię, Polsko kwalifikuje się do zamachu terrorystycznego?
0
Czasem tak.
4
Pomalowałem swój świat na żółto i na niebiesko.
0
Mnie to bawi.
0
Skoro Pochettino jest farmerem, to na Bacce mówisz rybak?
0
Ja tęsknię i tyle. Wiem, że było tam dużo wylewanego jadu, ale ja nie przeżywam teraźniejszych Klasyków tak bardzo jak wtedy, dlatego tęsknię. Za emocjami.
0
Jeśli chodzi o poziom gry, ja najlepiej zapamiętam 1-2 na Camp Nou w sezonie 2014/15.
2
Ale to właśnie sprawiało, że zwycięstwo w takim Klasyku smakowało sto razy bardziej. Ja po prostu piszę to co czuję, prawda jest taka, że dawne mecze pomiędzy nami a wami to był spektakl przez tydzień, a może i dwa, przez konferencje Mou, wydarzenia boiskowe kończąc na kontrowersjach po meczu, ale to właśnie było piękne. Teraz Klasyki to tylko 90 minut spektaklu według mnie, a i tak nie ogląda się tego przyjemniej niż za Mou i Pepa. Każdy ma swój gust, ja wolałem 5 razy bardziej Klasyki z lat 2010-2012.
5
Tęsknię za El Clasico z czasów Guardioli i Mourinho, mam wrażenie, że od tamtej pory Klasyki nie emanują już taką magią, tą atmosferą, w latach 2010, 2011, 2012 to tydzień przed meczem dało się wyczuć ten klimat, to było coś niesamowitego. Pamiętam to jak dziś, chociaż dopiero wtedy zaczynałem swoją przygodę z kibicowaniem. Wróciłbym do tamtych czasów, gdzie może i było więcej kontrowersji i wzajemnego " podszczypywania " się na konferencjach, w czasie meczu jak i po nim... ale za to atmosfera była nieporównywalnie lepsza, teraz to nie to samo, smutne, bardzo smutne.
0
Dobrze pamiętam ten genialny występ Suareza. Ależ byłem wtedy zawiedziony, bo byliście przed tym meczem w bardzo nieuprzywilejowanej pozycji po serii wpadek i prawie roztrwoniliście bodajże 11-punktową przewagę nad Królewskimi w lidze. Ale pokazaliście na " mecie " sezonu, że zasługiwaliście na ten tytuł. ;)
0
To wiadomo. Taka sytuacja jest we wszystkich rywalizujących ze sobą klubach na świecie. Kibice nie są reprezentantami klubowymi na wszelkiej maści konferencjach czy galach, dlatego mogą wypowiadać się w bardziej swobodny sposób. Przyznałem rację koledze, powiedziałem, że wygrał, bo mnie przekonał i nie widzę potrzeby kontynuowania tematu.
0
No dobra, wygrałeś. :D
0
Nienawiść jest dobra według Ciebie? A w takim razie, kto ze strony Królewskich twoim zdaniem wypowiada się z równie negatywnej strony o Blaugranie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobrze, że w Madrycie nie ma takich zagorzałych anticules, jak Gaspart i jego niekryta nienawiść do Realu. Im mniej takich ludzi w świecie piłki, tym lepiej.
0
Dodam tylko, że nie twierdzę, że piszesz kompletne bzdury, bo w wielu kwestiach masz rację. Tylko po prostu denerwuje się, jak Cristiano odejmowane są zasługi, na które tak ciężko pracował i wylewał z siebie siódme poty. Identyfikuję się z nim, pewnie dlatego tak zaciekle bronię swojego zdania. ;)
0
Ale czemu dyskryminujesz napastników? Wymienieni przez Ciebie piłkarze, tacy jak Zidane, Maradona, Iniesta czy obecny Messi to pomocnicy, przez co ich wkład w grę naturalnie może wydawać się większy, niż napastnika, takiego jak Cristiano, przez takie aspekty jak rozgrywanie, kluczowe podania do właśnie napastników czy konstruowanie akcji, ale to nie powód by uważać, że są piłkarzami lepszymi. Przez lepszość uważam większe wywiązywanie się ze swoich zadań na boisku, a Cristiano ma inne niż powyżej wymienieni. To najlepszy napastnik w historii futbolu i zasługuje na miano jednego z dwóch najlepszych piłkarzy, bo to co robi jest heroiczne. A, i więcej rekordów, szczególnie tych europejskich i międzynarodowych ma Cristiano, polecam stronę messivsronaldo.net, tam masz wszystkie możliwe rekordy do zdobycia. Oczywiście nie chcę w ten sposób wyrazić ujmy do Messiego, po prostu stwierdzam fakt. Miłego dnia.
0
Cristiano to obecnie napastnik, więc jak może mieć inny wpływ na grę zespołu niż strzelanie bramek? W poprzednich latach w United czy za Mou już w Madrycie świetnie wywiązywał się ze swojej roli jako skrzydłowy, teraz robi to jako napastnik. Jeśli według Ciebie maszyna, która nastrzelała ponad 600 goli w karierze, bijąc przy tym 1476663 rekordów nie łapie się nawet do czołowej trójki, trudno to wytlumaczyć czym innym niż niechęcią. Iniesta przed Cristiano? Mam ogromny szacunek do Don Andresa, ale no, aż się nie chce takich rzeczy czytać.
9
Ter Stegen - Alves, Puyol, Umtiti, Alba - Busquets, Xavi, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar
0
Ale to jest czysta prawda xd Rozumiem jakby pisali nieprawdę, ale tak?