0

Lepiej zagrać 5 świetnych najwazniejszych meczów w sezonie, niż 30 zwykłych, o punkty w lidze.

0

Dla mnie oni mogli kończyć ligę na ostatnim miejscu zapewniajacym utrzymanie. Za tydzień będzie prawdziwe święto w królewskiej części Madrytu. ;)

0

Za młody jestem, walisz Reda czy wolisz czarną? :p

0

Te to graje, zioooom

0

Są tu jacyś Kaszubi? :p

0

Teraz rozumiem. xd

0

Wybacz, ale nie rozumiem o co Ci chodzi.

0

Jak oceniacie okres Higuaina w Realu z perspektywy kibiców Barcelony? Sprawdził się, czy jednak zawiódł? Osobiście twierdzę, że był to dobry transfer.

1

A jeszcze 3 punkty otrzymał! Pocieszny typo. :D

2

Fejk! W oryginalnej wersji zamiast mate widniał żurek. :D

1

No tak, rozgryzłeś mnie. :D A co w tym dziwnego, wy jesteście fanami Messiego, nieraz tu widziałem komentarze wierzące w sukces Argentyny na Mundialu. To działa w obie strony przyjacielu! ;)

0

Portugalia też wygrywała, dogrywka, rzuty karne to też część gry. Nie grają brzydziej czy gorzej od Atleti, takie zespoły również mogą odnosić sukcesy. Do tego to ostatni wielki turniej Cristiano, da z siebie wszystko, jestem tego pewien. Zobaczymy, jak się będziesz śmiał z tego po Mundialu.

0

Jak takie Atleti mogło dojść dwa razy w ciągu trzech lat do finału LM ze swoja grą na " 1:0 " to czemu Portugalii nie mogłoby się udać?

0

Jak najbardziej.

0

Możliwe, ja w to wierzę.

0

Portugalia i Brazylia.

0

I tak, chcę GO, czyli najlepszego piłkarza na świecie oprócz Messiego i Cristiano w moim ukochanym klubie.

0

Wierzysz w takie bzdury? Nikt nie będzie niszczyć atmosfery w szatni, w Realu gwiazdy trzyma się krótko.

0

Ja marzę o Neymarze w Madrycie, to byłby największy Galactico od transferu Cristiano.

1

Realu Madryt

0

Dociera. Ale ja się pytam kto w tym sezonie według Ciebie będzie najlepszy, skoro żadna drużyna nie ma szans na zdobycie obydwu tych trofeów? Trudno zrozumieć?

0

Odpowiedź w końcu na temat, brawo! Mimo wszystko ja, jeśli Real wygra Ligę Mistrzów w finale z pogromcą City, to właśnie nad City postawiłbym Real.

0

Odpowiedź nie na temat, kolejny raz.

0

No pewnie, jak się patrzy przez pryzmat wyłącznie ligi to jak najbardziej. W ogóle zlikwidujmy Ligę Mistrzów, skoro rangę drużyny określa miejsce zajmowane w swojej lidze. Bo co z tego, że " lepsza " drużyna z Madrytu walczy o Ligę Europy, a " słabsza " o jakiś marny puchar pocieszenia, zwany potocznie Ligą Mistrzów. Hehe.

0

Co mi z Twojej odpowiedzi, skoro jest nie na temat?

0

Według wielu z tej strony jeśli Real wygra 3 raz z rzędu Ligę Mistrzów to nie będzie najlepszy w Europie, bo " jak oni nawet nie są najlepsi w Hiszpanii XDDD ". Pytanie więc do was, kto idąc tym tropem będzie w Europie najlepszy, nie patrząc wyłącznie na ładną dla oka grę? Zakładając, że ktoś taki być musi. Jestem ciekawy waszych typów.

0

Suarez i Alba wypadają blado przy Ramosie i Marcelo? To jest ta sama kategoria, szanujmy się. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tymbardziej, że brali w nich udział pośrednio. KMŚ to nie są rozgrywki dla specjalnie zaproszonych, tylko dla zwycięzców Lig Mistrzów na poszczególnych kontynentach, w tym europejskich, w których Barca brała już udział. Chciał nie chciał, uważam, iż sam tytuł mistrza świata nawiązuje klub do oddania szacunku, tak jak to zrobił Betis samej Barcelonie w 2015 roku. Już nie ciągnąc dyskusji czy to tradycja czy nie, to pokaz klasy, a tej nigdy za dużo. W tym sezonie zabrakło jej obu klubom i tyle.

2

No w sumie, ale według mnie porównywanie statystyk Messiego z Benzemą jest po prostu tak rażące, że to musi być ironią. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?