Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście. Kiedy i gdzie temu zaprzeczyłem? Do Cristiano jednak bardziej i trudno mu to odebrać, jak bardzo byś go nie trawił. ;)
0
Ambicja, dążenie do celu za wszelką cenę, tytaniczna praca, zadziorność, triumf. Tak, zdecydowanie.
0
Nie zawsze bycie " spoko gościem " oznacza bycie pokornym. Ja ludzi pokornych podziwiać nie umiem, kocham charakter Cristiano. Oczywiście znajdzie się więcej ludzi, którzy wolą ten pierwszy typ piłkarza, sportowca, człowieka i ja to i Twoją opinię całkowicie rozumiem. ;)
1
Miał Iniestę i Xaviego, kilka tam spotkań przegrał. Oczywiście z przymruzeniem oka. :D
1
Nigdzie brachu, chillout. Ale nie ma co, piękne nam póki co te bramki wpadają na Mundialu. ;)
0
Nie, ciekawi mnie tylko, czemu dales przyklad akurat bramki Cristiano.
0
Oczywiście o bramce Czeryszewa nic nie wspomniałeś, musiałeś dac przyklad bramki Crisa, mimo, ze ta Rosjanina jest dla mnie faworytem. Pewnie przez przypadek. :D
0
Jestem madridistą, oceniam ich równo. Dla mnie bramka Cristiano ładniejsza. Możesz mieć inne zdanie, to ocena subiektywna.
0
Bez kitu, ale Navas w sumie też, jakby nie patrzeć. :D
3
Póki co najpiekniejszy gol turnieju to według mnie druga bramka Czeryszewa, na drugim miejscu stawiam dzisiejszego wolnego Cristiano. W bramce Nacho nic mnie nie intryguje, ot, uderzył z woleja, wydaje się po ułożeniu ciała, że nieco nieczysto, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Oczywiście nie odbieram mu tym zaslug, po prostu nie widzę w niej jakiejś szczególnej urody.
0
Posmarowane, hehe
13
Co ciekawe, do tego grona może w tegorocznych rozgrywkach dołączyć Tim Cahill z Australii. ;)
1
Akurat tu masz rację. 91 goli, coś niesamowitego, nie umiem sobie nawet tego wyobrazić w tym roku. A dodajmy do tego 30 asyst, nie był tylko egzekutorem.
1
chyba gdyby nie Navas, Carvajal, Marcelo, Ramos, Varane, Kroos, Casemiro, Modrić, Isco, Benzema i Bale. Cristiano tylko im przeszkadzal, to cud, ze z taką ciamajda w składzie wygrali tą LM, uff
1
XDDDDD
wez, wyczuj sarkazm stary
3
No, powiedzmy ze kazdym, co sie bedziemy ograniczac. Szczegolnie rok temu z Juve, rzygac mi sie chcialo jak strzelal te dwa gole bez miniecia 11 zawodnikow zakladajac Buffonowi 5 siatek przy okazji.
1
Jakby strzelił 5 goli Liverpoolowi w finale, ale ani jednego po minięciu 2-3 zawodników to byloby hańbą w ogóle wspominanie o tym, bo jak to?
0
nie wiem
1
ta, 50
0
Skosztuję. Nieczęsto się o niej słyszy, jest raczej hype na szwajcarską. :D
0
belgijska jest przeważnie bez dodatku mleka, czy mi sie wydaje? w takim razie jest u mnie skreslona xd
0
A idź z Milką, tylko tania i pyszna Alpinella. :)
0
Dziękuję, wzajemnie! :D
0
Nie lubię domowej, chodzę do pizzerii. Nie umiem zrobic takiego pyszego ciasta jak mają w restauracjach, wychodzi mi jakieś takie rozlazłe. :d
0
No nasza kuchnia też nie należy do najzdrowszych. ;) Ale fakt, sam się na siebie zloszcze, bo tych fast-foodów jem zdecydowanie za dużo, pizzę jadlbym najlepiej codziennie, a wątroba gnije. Uzależnienie jak nic. ;/
0
A na co je się pizzę? xd
1
Ja też patrze tylko na smak. Mi taki kebab czy pizza smakuje stokroć bardziej od pierogów czy mielonych.
3
Czy tylko ja nie lubuję się w polskiej kuchni, a zamiast schabowego i ogórka kiszonego, pierogów czy gołąbków preferuję lasagne lub dobrą pizzę, najlepiej margaritę? :D
2
Mars, Mars, Mars. Te orzechy w Snickersie wszystko niszczą. Ale najlepszy i tak jest 3-Bit. ;)
0
Czy ja napisałem że Rio to nie Brazylia? Po prostu nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Nie spinaj się tak.