0

Oczywiście. Kiedy i gdzie temu zaprzeczyłem? Do Cristiano jednak bardziej i trudno mu to odebrać, jak bardzo byś go nie trawił. ;)

0

Ambicja, dążenie do celu za wszelką cenę, tytaniczna praca, zadziorność, triumf. Tak, zdecydowanie.

0

Nie zawsze bycie " spoko gościem " oznacza bycie pokornym. Ja ludzi pokornych podziwiać nie umiem, kocham charakter Cristiano. Oczywiście znajdzie się więcej ludzi, którzy wolą ten pierwszy typ piłkarza, sportowca, człowieka i ja to i Twoją opinię całkowicie rozumiem. ;)

1

Miał Iniestę i Xaviego, kilka tam spotkań przegrał. Oczywiście z przymruzeniem oka. :D

1

Nigdzie brachu, chillout. Ale nie ma co, piękne nam póki co te bramki wpadają na Mundialu. ;)

0

Nie, ciekawi mnie tylko, czemu dales przyklad akurat bramki Cristiano.

0

Oczywiście o bramce Czeryszewa nic nie wspomniałeś, musiałeś dac przyklad bramki Crisa, mimo, ze ta Rosjanina jest dla mnie faworytem. Pewnie przez przypadek. :D

0

Jestem madridistą, oceniam ich równo. Dla mnie bramka Cristiano ładniejsza. Możesz mieć inne zdanie, to ocena subiektywna.

0

Bez kitu, ale Navas w sumie też, jakby nie patrzeć. :D

3

Póki co najpiekniejszy gol turnieju to według mnie druga bramka Czeryszewa, na drugim miejscu stawiam dzisiejszego wolnego Cristiano. W bramce Nacho nic mnie nie intryguje, ot, uderzył z woleja, wydaje się po ułożeniu ciała, że nieco nieczysto, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Oczywiście nie odbieram mu tym zaslug, po prostu nie widzę w niej jakiejś szczególnej urody.

0

Posmarowane, hehe

13

Co ciekawe, do tego grona może w tegorocznych rozgrywkach dołączyć Tim Cahill z Australii. ;)

1

Akurat tu masz rację. 91 goli, coś niesamowitego, nie umiem sobie nawet tego wyobrazić w tym roku. A dodajmy do tego 30 asyst, nie był tylko egzekutorem.

1

chyba gdyby nie Navas, Carvajal, Marcelo, Ramos, Varane, Kroos, Casemiro, Modrić, Isco, Benzema i Bale. Cristiano tylko im przeszkadzal, to cud, ze z taką ciamajda w składzie wygrali tą LM, uff

1

XDDDDD
wez, wyczuj sarkazm stary

3

No, powiedzmy ze kazdym, co sie bedziemy ograniczac. Szczegolnie rok temu z Juve, rzygac mi sie chcialo jak strzelal te dwa gole bez miniecia 11 zawodnikow zakladajac Buffonowi 5 siatek przy okazji.

1

Jakby strzelił 5 goli Liverpoolowi w finale, ale ani jednego po minięciu 2-3 zawodników to byloby hańbą w ogóle wspominanie o tym, bo jak to?

0

nie wiem

1

ta, 50

0

Skosztuję. Nieczęsto się o niej słyszy, jest raczej hype na szwajcarską. :D

0

belgijska jest przeważnie bez dodatku mleka, czy mi sie wydaje? w takim razie jest u mnie skreslona xd

0

A idź z Milką, tylko tania i pyszna Alpinella. :)

0

Dziękuję, wzajemnie! :D

0

Nie lubię domowej, chodzę do pizzerii. Nie umiem zrobic takiego pyszego ciasta jak mają w restauracjach, wychodzi mi jakieś takie rozlazłe. :d

0

No nasza kuchnia też nie należy do najzdrowszych. ;) Ale fakt, sam się na siebie zloszcze, bo tych fast-foodów jem zdecydowanie za dużo, pizzę jadlbym najlepiej codziennie, a wątroba gnije. Uzależnienie jak nic. ;/

0

A na co je się pizzę? xd

1

Ja też patrze tylko na smak. Mi taki kebab czy pizza smakuje stokroć bardziej od pierogów czy mielonych.

3

Czy tylko ja nie lubuję się w polskiej kuchni, a zamiast schabowego i ogórka kiszonego, pierogów czy gołąbków preferuję lasagne lub dobrą pizzę, najlepiej margaritę? :D

2

Mars, Mars, Mars. Te orzechy w Snickersie wszystko niszczą. Ale najlepszy i tak jest 3-Bit. ;)

0

Czy ja napisałem że Rio to nie Brazylia? Po prostu nie zrozumiałem o co Ci chodzi. Nie spinaj się tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?