0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

A Ty nigdy nie nazwałeś Cristiano pajacem?

0

Nie wiem o czym mówisz. Jakie oświadczenie?

0

Jestem niepełnoletni.

0

Nie sprzeda, a na pewno nie dziś czy w tym okienku. Na szczęście teraz wszystko już ucichło, wiedziałem że tak będzie.

0

To co podałeś to właśnie domena Urugwaju, tylko, że oni się murują najczęściej już na poczatku meczu i atakują dopiero wtedy, gdy muszą gonić wynik.

2

Ale to Francja powinna się wstydzić, że strzeliła łatwego gola czy jednak Urugwaj, że takie coś wpadło? Według mnie Urusi reprezentowali na tej imprezie większy antyfutbol niż Francja czy Chorwacja. O wiele większy. Chyba, że znamy inne definicje tego słowa.

0

dzięki mordo

0

Czemu?

2

Nie chcę od Ciebie pieniędzy, ale jeśli okaże się, że Cristiano jednak odejdzie, to przekażę to na jakiś dobry cel. Daję słowo. ;)

0

Ja nawet nie umialbym Ci tych pieniędzy jak przelać w razie przegranej, mam 17 lat. xd

0

Nie bawię się w zakłady. ;p

0

Nie działania, tylko plotki. Przekonasz się sam.

0

Se queda! :D

1

Nie potrafię tego wytłumaczyć. xd

0

Ale nie został, a Portugalczyk zostanie.

0

Ludzie, Cristiano nie odejdzie...

6

Myślę, że gdyby nie gracze spoza Katalonii to też nie byłaby mistrzem świata.

2

Na pewno jest więcej rodowitych Szwedów dzisiaj na boisku niż rodowitych Szwajcarów. ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

no jo ;d

0

Gdyby Cristiano odszedł z Realu, cieszylibyście się czy raczej nie?

7

Ty tak serio? XDDD

0

Nie odejdzie, nie ma szans.

1

Trochę taki Keita, tylko bardziej ofensywny.

0

Fakt, trudno się wydostać z tego PSG. Genialny piłkarz, bezapelacyjnie TOP3. Powinien grać u nas albo u was, bo najlepsi piłkarze zawsze grali w Realu i Barcelonie. Oby się tam ostatecznie nie zmarnował i jakoś wyszedł z tego obronną ręką.

0

Myślę, że jednak woli grać w zespole, który wygrywa 3 Ligi Mistrzów z rzedu, ma gwarancję trofeów i gdzie jego szanse na Złotą Piłkę diametralnie wzrastają. Na pewno chce grać w Realu, Paryż to tylko przystań w drodze do niego.

2

To jest żart.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Kimmich, Marcelo, Neymar, Mbappe, Messi, Cristiano. Bajka. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?