Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A Ty nigdy nie nazwałeś Cristiano pajacem?
0
Nie wiem o czym mówisz. Jakie oświadczenie?
0
Jestem niepełnoletni.
0
Nie sprzeda, a na pewno nie dziś czy w tym okienku. Na szczęście teraz wszystko już ucichło, wiedziałem że tak będzie.
0
To co podałeś to właśnie domena Urugwaju, tylko, że oni się murują najczęściej już na poczatku meczu i atakują dopiero wtedy, gdy muszą gonić wynik.
2
Ale to Francja powinna się wstydzić, że strzeliła łatwego gola czy jednak Urugwaj, że takie coś wpadło? Według mnie Urusi reprezentowali na tej imprezie większy antyfutbol niż Francja czy Chorwacja. O wiele większy. Chyba, że znamy inne definicje tego słowa.
0
dzięki mordo
0
Czemu?
2
Nie chcę od Ciebie pieniędzy, ale jeśli okaże się, że Cristiano jednak odejdzie, to przekażę to na jakiś dobry cel. Daję słowo. ;)
0
Ja nawet nie umialbym Ci tych pieniędzy jak przelać w razie przegranej, mam 17 lat. xd
0
Nie bawię się w zakłady. ;p
0
Nie działania, tylko plotki. Przekonasz się sam.
0
Se queda! :D
1
Nie potrafię tego wytłumaczyć. xd
0
Ale nie został, a Portugalczyk zostanie.
0
Ludzie, Cristiano nie odejdzie...
6
Myślę, że gdyby nie gracze spoza Katalonii to też nie byłaby mistrzem świata.
2
Na pewno jest więcej rodowitych Szwedów dzisiaj na boisku niż rodowitych Szwajcarów. ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
no jo ;d
0
Gdyby Cristiano odszedł z Realu, cieszylibyście się czy raczej nie?
7
Ty tak serio? XDDD
0
Nie odejdzie, nie ma szans.
1
Trochę taki Keita, tylko bardziej ofensywny.
0
Fakt, trudno się wydostać z tego PSG. Genialny piłkarz, bezapelacyjnie TOP3. Powinien grać u nas albo u was, bo najlepsi piłkarze zawsze grali w Realu i Barcelonie. Oby się tam ostatecznie nie zmarnował i jakoś wyszedł z tego obronną ręką.
0
Myślę, że jednak woli grać w zespole, który wygrywa 3 Ligi Mistrzów z rzedu, ma gwarancję trofeów i gdzie jego szanse na Złotą Piłkę diametralnie wzrastają. Na pewno chce grać w Realu, Paryż to tylko przystań w drodze do niego.
2
To jest żart.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Kimmich, Marcelo, Neymar, Mbappe, Messi, Cristiano. Bajka. :D