1

Idzie się przy tych Kamieniach na Szaniec wzruszyć. Piękny, pełen wartości film. Perełka.

0

No ja już dyskusję zakończyłem poprzednim komentarzem i przeprosiłem, halo.

0

Niemniej jednak nie wiem, czym zasłużyłem sobie na miano HD. ;d

0

Nie jestem w stanie, fakt, przepraszam za to. Ale sądzę, że po prostu większość. To 99% rzuciłem trochę zbyt pochopnie. Wybacz. ;p

0

Nie kłamię, tylko się pomyliłem i to w najmniej istotnej kwestii. Lep, który ciągnie do much? Pamiętam Twój nick na " fioletowej ", chyba, że ktoś zrobił fejk-konto na Twoją cześć, wtedy wybacz za kolejną pomyłkę. Jakbym ja nie szanował większości Cúles i nazywałbym ich VŁ, to bym się tutaj nie logował. Bez ofensywki. ;)

0

Luka. To słowiańskie imię. Tego się nie " zangielszcza ".

1

99% Twoich komentarzy dotyczy Cristiano. Czyżby kryptofan, maskujący się pod przykrywką ironicznych docinek z obawy przed LaRamblowym linczem? Nie bój się, daję Ci przykład. Mnie takowy lincz tutaj nie spotkał. ;p

0

To po co mi odpowiadasz?

0

Przeczytałeś mój cały komentarz czy chciałeś zabłysnąć? Przecież napisałem, że znam opinię swoich. Mam poznać opinię kibiców Barcelony na stronie Realu? Gratuluję. ;)

0

Luca Zidane, Achraf, Theo, Kovacić, Cristiano - Ci piłkarze odeszli. Courtois, Odriozola, Reguilon, Fede Valverde, Vinicius, Mariano - te nazwiska pojawią się jako nowe w tym sezonie na Bernabeu. Wsród Madridistas huczy, że zostało to rozegrane fatalnie. Ja uważam, że nie powinno być tak źle. A jak Wy sądzicie? Chciałbym poznać waszą opinię. ;)

0

Ponieważ, gdyż nie.

1

Nie obchodzi mnie to, jest najlepszy na jakiejkolwiek pozycji gra.

0

Po prostu mnie to dziwi. Dla mnie to nie jest tragedia, z reprezentacją Hiszpanii nigdy nie sympatyzowałem.

7

Brak powołania dla Alby. Nie cierpię go, jest chyba najbardziej przeze mnie nielubianym obecnie grającym piłkarzem, ale niewątpliwie jest to drugi najlepszy lewy obrońca świata zaraz po Marcelo. Ten konflikt między nim a Lucho to więc prawie na pewno nie wymysły.

0

Tak mnie denerwuje to faworyzowanie meczów z Polakami... albo jak w tamtym sezonie puścili mecz Bayernu z Sevillą bo Lewy, a w tym samym czasie leciał Juventus z Realem...

0

Myślę, że wasz mecz z Totkami powinien być w TVP. ;)

0

Chodzi o zwrot " od dłuższego czasu ". ;)

0

Tak, dokładnie.

0

Sytuacja jak w domu dziecka, które nabroiło. Rodzic domaga się tłumaczeń, a dziecko na to: ale kolega też to zrobił! Rozumiesz, chodzi mi o to, że zawiść to zawsze niedobra rzecz, a zawsze lepiej, jak występuje u jednej osoby zamiast u dwóch. Nigdy idealnie, ale za to lepiej. Bez ofensywki, nie szukam prowokacji. ;)

0

Na zło nie trzeba reagować złem. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cala kariera w Hiszpanii, wie że już do końca będzie piłkarzem hiszpańskiego klubu, Hiszpan to i niekoniecznie musi się uczyć tego angielskiego. Co innego Bale, od 5 lat w Hiszpanii a dalej nie potrafi języka, wszystkie wywiady po angielsku udziela...

0

Nie no teraz to Ty zakłamujesz obraz rywalizacji. Wspominasz o słabych półfinałach czy w finale w tym roku ale o kluczowej roli w meczach z PSG czy Juve to już nie wspomnisz, bo do tezy nie pasuje. Do tego wyśmiewasz jego " nastukanie " goli w fazie grupowej, jakby to jakieś mecze towarzyskie były. Przypominam, że Cristiano golami w półfinałach czy ćwierćfinałach mocno przewyższa Messiego, więc czemu wspominasz jedynie o tym roku? W poprzednim np. strzelił hat-tricka Atleti w półfinale a w samym finale zaliczył dublet. Ja również uważam, że Cristiano w mediach jest wynoszony na piedestał, a wkład Leo trochę umniejszany, ale czemu robisz dokładnie to samo, zamieniając tylko rolami ich obu, skoro uważasz to za idiotyczne? ;)

0

XD

8

Ta ksywka powstała na początku sezonu 16/17 z racji przefarbowanych włosów.

0

Okej, dzięki za źródła. Ja posiłkowałem się Wikipedią, ale Twoje wydają się wiarygodniejsze. ;)

0

Przecież Cristiano ma tyle wzrostu ile podałem, gdzie wyczytałeś, że ma mniej? xd

6

Trochę nie rozumiem umniejszania Cristiano z powodu jego kiepskiej statystyki udanych dryblingów na tle np. Messiego czy Neymara. Przy 187 cm naprawdę nie jest łatwo mijać rywali, środek ciężkości jest wysoko położony i to bardzo utrudnia. Niscy skrzydłowi, tacy jak Alexis, Neymar, Hazard czy Messi mają środek ciężkości położony bardzo nisko i to niebywale im wszystko ułatwia. To tak, jakby do takowych niższych piłkarzy mieć pretensje o to, że grą w powietrzu odbiegają od tych wyższych.

0

To nie jest porównanie, to jest przedstawienie całokształtu trenerki Valverde.

0

James też umie świetnie rozgrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?