5

Razem w tym sezonie...

Język polski, nie opinia.

1

Chociażby, albo za Thiago lub Ribery' ego.

10

STARE polskie disco polo. Hej, co zrobiłaś, jaka głupia byłaś... :D

0

Czemu James siedzi na ławce? Parodia...

0

Inter, zdecydowanie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gra tu ktoś w Margonem?

1

Ja pizzy z pieczarkami bym nie zjadł nawet gdyby mi je zdjęli albo jedna połowa pizzy byłaby bez. XD

0

Pierogi, gołąbki, bigos, flaki, wszelkiego rodzaju grzyby, w szczegolności pieczarki, ryby.

0

No nie wiem czy remis to takie ogranie...

0

Kara śmierci nie powinna mieć racji bytu. Co jeśli wyrok jest błędny i uśmierci się niewinną osobę? Bo z więzienia można zwolnić natychmiastowo, poszkodowana osoba otrzymuje odszkodowanie i nikomu nie dzieje się krzywda, a jak powrócić do życia po egzekucji? Zresztą zabójstwo to straszna rzecz w każdym przypadku, a egzekucja jest także zabojstwem.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

chodzi o panią krychę - zasłużoną pracownicę warzywniaka naprzeciwko skateparku. emeryturka...

0

deprecha po odejsciu krychy mi sie zalaczyla

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niewinny uśmieszek Pedro po zmarnowanej setce, maestria. :D

6

Z pająkiem, mam lęk przed wężami.

4

Połączenie Pedro i Ronaldinho. :v

1

To jest aż takie dla Ciebie ważne, naprawdę? :D

0

To też zależy od okoliczności. Ja np. ligę 11/12 wspominam równie dobrze jak La Decimę. ;)

0

Real " potwierdzał " LM zdobyciem jej 3 razy z rzędu. To już lepiej brzmi. :p

0

Aha. Co to ma do tego, o czym piszę? Swoją drogą nie wiedziałem, że LM trzeba " potwierdzić " innym trofeum :D

0

Jesteś raczej w mniejszości, która tak twierdzi. Ale masz do tego prawo, szanuję to. Dla mnie zawsze Liga Mistrzów będzie ważniejsza, ale w tym roku chciałbym wygrać ligę, bo ostatnio posucha na krajowym podwórku. Gdyby nie to, wolałbym wygrać LM. O to mi tylko chodzi, chciałem przedstawić Ci tok myślenia innych Cúles.

0

Jak się nie wygrywa Ligi Mistrzów przez 3 lata, to przy wygranej 2 razy lidze w ciągu tego czasu staje się ona mimo wszystko ważniejsza, a raczej priorytetowa. Sami działacze klubu czy Puyol tak mówią.

1

Czemu jesteś taki niemiły dla mnie? :c W dzisiejszych czasach boczny obrońca ma więcej zadań ofensywnych niż defensywnych. W ofensywie Marcelo nie ma sobie równych.

0

Generalnie chodzi mi głównie o to, że Marcelo obok Modricia i Ramosa po odejściu Cristiano stanowi teraz trzon zespołu. W Barcelonie taki trzon stanowią Mats, Busquets i Messi. Alba jest ważnym zawodnikiem, ale nie aż tak jak Marcelo w Madrycie. ;)

1

Jest lepszy od Alby.

1

Jest w TOP 5 na pewno, ale także na pewno nie jest najlepszy. Marcelo go mimo wszystko przewyższa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?