Junngeas
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Lębork
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Razem w tym sezonie...
Język polski, nie opinia.
1
Chociażby, albo za Thiago lub Ribery' ego.
10
STARE polskie disco polo. Hej, co zrobiłaś, jaka głupia byłaś... :D
0
Czemu James siedzi na ławce? Parodia...
0
Inter, zdecydowanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gra tu ktoś w Margonem?
1
Ja pizzy z pieczarkami bym nie zjadł nawet gdyby mi je zdjęli albo jedna połowa pizzy byłaby bez. XD
0
Pierogi, gołąbki, bigos, flaki, wszelkiego rodzaju grzyby, w szczegolności pieczarki, ryby.
0
No nie wiem czy remis to takie ogranie...
0
Kara śmierci nie powinna mieć racji bytu. Co jeśli wyrok jest błędny i uśmierci się niewinną osobę? Bo z więzienia można zwolnić natychmiastowo, poszkodowana osoba otrzymuje odszkodowanie i nikomu nie dzieje się krzywda, a jak powrócić do życia po egzekucji? Zresztą zabójstwo to straszna rzecz w każdym przypadku, a egzekucja jest także zabojstwem.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
chodzi o panią krychę - zasłużoną pracownicę warzywniaka naprzeciwko skateparku. emeryturka...
0
deprecha po odejsciu krychy mi sie zalaczyla
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niewinny uśmieszek Pedro po zmarnowanej setce, maestria. :D
6
Z pająkiem, mam lęk przed wężami.
4
Połączenie Pedro i Ronaldinho. :v
1
To jest aż takie dla Ciebie ważne, naprawdę? :D
0
To też zależy od okoliczności. Ja np. ligę 11/12 wspominam równie dobrze jak La Decimę. ;)
0
Real " potwierdzał " LM zdobyciem jej 3 razy z rzędu. To już lepiej brzmi. :p
0
Aha. Co to ma do tego, o czym piszę? Swoją drogą nie wiedziałem, że LM trzeba " potwierdzić " innym trofeum :D
0
Jesteś raczej w mniejszości, która tak twierdzi. Ale masz do tego prawo, szanuję to. Dla mnie zawsze Liga Mistrzów będzie ważniejsza, ale w tym roku chciałbym wygrać ligę, bo ostatnio posucha na krajowym podwórku. Gdyby nie to, wolałbym wygrać LM. O to mi tylko chodzi, chciałem przedstawić Ci tok myślenia innych Cúles.
0
Jak się nie wygrywa Ligi Mistrzów przez 3 lata, to przy wygranej 2 razy lidze w ciągu tego czasu staje się ona mimo wszystko ważniejsza, a raczej priorytetowa. Sami działacze klubu czy Puyol tak mówią.
1
Czemu jesteś taki niemiły dla mnie? :c W dzisiejszych czasach boczny obrońca ma więcej zadań ofensywnych niż defensywnych. W ofensywie Marcelo nie ma sobie równych.
0
Generalnie chodzi mi głównie o to, że Marcelo obok Modricia i Ramosa po odejściu Cristiano stanowi teraz trzon zespołu. W Barcelonie taki trzon stanowią Mats, Busquets i Messi. Alba jest ważnym zawodnikiem, ale nie aż tak jak Marcelo w Madrycie. ;)
1
Jest lepszy od Alby.
1
Jest w TOP 5 na pewno, ale także na pewno nie jest najlepszy. Marcelo go mimo wszystko przewyższa.