4

To samo słyszałem rok temu.

0

" Nikt nie musi czytać opinii kibica Realu. "
Co autor miał na myśli?

0

Za Julka nie dało się tego oglądać. Pierwsze 15 minut to ładna gra, potem coś się posypało, ale ogółem odkąd Solari objął Real i skończyło się to bezsensowne wymienianie tysiąca podań zespołu Julka Real w końcu da się oglądać.

3

Genialne jest to szufladkowanie ludzi i uznawanie wiarygodności ich zdania na podstawie kibicowania danemu klubowi. No tak, bo jak Ty nie znosisz Realu Madryt, to każdy jego sympatyk jedyne co będzie mówił to farmazony. Utożsamianie się z Królewskimi to jakaś ujma na intelekcie?

0

Kochałem ten serial w latach 1999-2010. Teraz odcinki też są fajne, ale moim zdaniem nie mają podejścia do tych ze starym Waldkiem i babką Rozalią. ;)

1

No popatrz, czyli podobnie jak Ty. XD

2

[ Zieeew... ]

Imponujesz umiejętnością odniesienia się do tematu.

0

Chciałbyś być taki " śmieciowy ", jak Real Madryt. Trochę szacunku, jesteśmy ludźmi czy jakimiś robotami nienawiści?

0

Najlepszy pomocnik w zespole zaraz po Modriciu za 42 miliony. Nie, nie zrobił lepszego dealu. ;)

0

Takie coś jak było u Was za Enrique, czyli połączenie punktu 1 i 7. ;)

1

Za Heynckesa Bayern grał świetnie głównie dlatego, że zaufał on całkowicie Jamesowi, a jak ten jest w rytmie meczowym to dzieli i rządzi. James + bramkostrzelny i wychodzący do prostopadłych podań napastnik, w tym przypadku Lewy = miazga.

2

Wydaje mi się, że Kovać zostanie w Bayernie do końca sezonu. Ponoć ma mocne poparcie zarządu, a póki co mimo wszystko w niektórych meczach Bayern potrafi zagrać na dobrym poziomie pod warunkiem, że mecz potoczy się od początku po ich myśli.

Głównym problemem jest tu chyba relacja na linii trener-piłkarze, która jest chyba nawet ważniejsza od kunsztu trenerskiego, co pokazał Zidane w Realu.

Swoją drogą Kovać chyba cierpi na syndrom Zizou jeśli chodzi o to odstawienie Jamesa od podstawowej jedenastki. Jeśli to nie kwestia przykładania się do treningów to dziwią mnie takie decyzje, jak obecność Ribery'ego w Bayernie czy niegdyś Isco w Madrycie w once de gala kosztem Kolumbijczyka. O ile o grze Francka się nie wypowiem, bo nie oglądałem nigdy regularnie Bayernu o tyle stawiać Isco nad Jamesem to jak stawiać Casemiro nad Busquetsem. Jestem kibicem Realu i według mnie James przewyższa Isco praktycznie we wszystkim, ustępuje jedynie w ilości kółeczek na mecz. Bajeczny strzał, wypieszczone ostatnie podanie, kreatywność, przerzuty i dośrodkowania na nos, generalnie statystyki, którymi miażdżył nawet gdy grywał ogony... wszystko na korzyść Kolumbijczyka. Isco w żadnym klubie oprócz Barcelony, która najbardziej pasuje do jego stylu gry nie byłby lepszy od Jamesa, dlatego też nie dziwi mnie wasze rozczarowanie brakiem Hiszpana u Was. Jednak gdyby to ode mnie zależało, to gdyby James miał wrócić do Realu kosztem Isco w Barcelonie, nie wahałbym się ani chwili i przystał na to.

1

Jeśli chodzi o Barcelonę, to w tej kwestii Pique nie dorasta do pięt Albie. Pique w porównaniu do niego wydaje się stokroć bardziej inteligentny i zachowujący klasę.

0

Villarreal? Wiem, że nie taki był najważniejszy aspekt Twojej wypowiedzi, ale akurat Villarreal mi przynajmniej od zawsze kojarzył się z raczej defensywną grą, opierającą się na solidnej obronie. Wrzucać ich do jednego worka z Rayo czy Huescą? ;p

0

Przekroczą.

0

Właśnie podobno James ma mało do gadania, w umowie ponoć zawarto takie haczyki, że Bayern pociąga za wszystkie sznurki. James ma w sercu Real, to pewne. Jak nie ma już Zizou to na pewno chciałby wrócić. Pytanie czy mu się uda. ;)

0

Myślicie, że James ma jakieś szanse, by wrócić do Realu? Ciężko mi w to uwierzyć, bo Bayern pewnie będzie chciał skorzystać z takiej perełki, jak 42 mln za Kolumbijczyka. Tak bardzo chciałbym go znów zobaczyć za bezproduktywnego Isco...

0

Z Varane' a w sumie też żaden tur. ;)

0

k szuka k XD

11

Bez nominacji lecz lecę jak Eminem

Hot 16 La Rambli zjem jak zebrę wraz z kopytem

Słych zewsząd obelgi na Valverde waszego

To co ja miałem powiedzieć na Lopeteguiego?

Przegrana z Betisem, wielka mi sprawa

Gdy Barca znowu mój Real zeszmaca

Mecz bez Messiego, Suarez więc się odpala

I w swoim stylu, z zębem - nie pazurem system rozwala

Solari przyszedł ugasić pożar

4 zwycięstwa, uśmiech u Florka

I już nasz tymczasowy trener podpisuje kontrakt

Obym znów w maju, wiosennej porze

Mógł pochwalić kolegom się w szkole

Iż kolejny puchar Ligi Mistrzów wpadł z rzędu

Gablotę z trofeami powiększyć trzeba będzie znów

I smutki z Manity znikną w mig ze snów!



Ajeee! :D Nominuję braci Madridistas z La Rambli. ;p

1

Okradzione z awansu? Z gola to i owszem, ale skąd pewność, że gdyby im tę bramkę uznali to by awansowali?

2

Pamiętam jak niegdyś oficjalna strona Barcelony składała takie życzenia, bodajże za Tito.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdy przechodził do Realu miał właśnie łatkę takiego młokosa, który grał jak na swój wiek niebywale dojrzale.

1

Canales, taki talent... gdyby miał mocniejszą głowę, dziś byłby kimś naprawdę wielkim.

1

Raczej tak, 7 punktów straty do Borussi podczas lat takiej hegemonii Bayernu to będzie za dużo dla działaczy, tak mi się wydaje.

0

James znowu na ławce w Bayernie, oj odbije się to Kovać' owi czkawką. Nie rozumiem też braku w podstawowej jedenastce Borussi Paco.

0

Jest sporo piłkarzy, którzy doceniają Mou, np. Ibra. ;)

0

Z Messim też tak robią. Pamiętam komentarz pana Trzeciaka z rewanżowego meczu Barcelony z Chelsea w tym roku. Co drugie słowo Messi, o grze Chelsea było powiedziane tyle, co nic...

0

Jordi Alba powołany do reprezentacji! W końcu. Genialny zawodnik i brakowało mi go w kadrze Hiszpanów, a Enrique nareszcie sięgnął po rozum do głowy. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?