0

Najważniejsze, że zadowolony. ;)

1

A jestem, jestem. ;)

0

Pobalowane? :D

0

Mi się osobiście tiki-taka nigdy nie podobała, zawsze zachwycałem się błyskawicznymi kontratakami, dlatego kibicuję Realowi, a nie Barcelonie. :D

0

Miał parę okazji aby przenieść się do Realu, jak był jeszcze w optymalnym na to wieku to wolał siedzieć w Bayernie bez szans na większy sukces w Europie. Teraz lepiej dla niego by było jakby, mając już te trzy dychy na karku, zakończył tam karierę.

0

Sprowadzając Arthura, Coutinho i robiąc zakusy na de Ligta oraz de Jonga Barca raczej daje do zrozumienia, że nie zamierza zmieniać systemu grania. Można go jedynie trochę zmodyfikować, ale myślę, że tak szybko nie da się tej tiki-taki wybić z DNA Blaugrany. ;)

1

To były inne czasy, Barcelona Rijkaarda o wiele różniła się od tej obecnej. ;) Chociaż w sumie Gudjohnsen jako zmiennik radził sobie wyśmienicie także u Guardioli... No ale nie wiadomo, jakby to było, gdyby grał w once de gala kosztem Eto'o.

0

Kane do Barcelony? Oj, to by nie wypaliło. :D

8

No tak, ale przecież on tylko dobijał na pustaka...
Szkoda, że teraz inni tego nie robią. ;)

0

Jeden powie, że pisze, drugi, że nie. Ja sądzę, że się jednak pisze.

1

Szczerze, nie widzę Barcelony wygrywającej w tej edycji Ligę Mistrzów. Chociaż myślę, że w tym sezonie klątwę 1/4 uda się Wam przełamać i zatrzymacie się na półfinale.

1

Pochettino zanim zaczął karierę sportową był farmerem w Argentynie. ;)

0

Daję Cristiano nagrodę za 5 spotkań w sezonie? XDDD

Jak ja nienawidzę jak ktoś nie potrafi czytać ze zrozumieniem...

" Dodatkowo seryjne ratowanie punktów w lidze na wiosnę i błyskawiczne przystosowanie się do Serie A i stylu gry Juventusu. "

No tak, daję Cristiano nagrodę za 5 spotkań. [śmiech]

0

Czyżby Floro szykował się do objęcia prezydentury w Espanyolu? ;p

1

No tak, ale skąd wiesz, że gdyby Real np. nie poradził sobie w pierwszym meczu z Bayernem to Cristiano nie zrobiłby w rewanżu więcej i nie uratował awansu? To jego wina, że Asensio czy Marcelo zrobili więcej z Bayernem niż przykładowo Suarez i Rakitić z Romą? Możemy więc tylko gdybać. Jak Barcelona była pod ścianą z Romą Messi nie zrobił nic, by spod tej ściany wyjść. A gdy Real potrzebował gola do awansu to Cristiano podszedł w ostatniej minucie do karnego pewnie waląc w okno. To jest dopiero wytrzymanie presji. I takie są fakty.

0

Gdyby Messi zdziałał coś w rewanżu z Romą to pewnie wybrałbym go. Kierowałem się ciągnięciem drużyny w kryzysowych momentach. W ćwierćfinale LM nie strzelił nic, a jak potrzebowała go Barcelona w drugim meczu to po straconych bramkach tylko zwieszał głowę. Za to Cristiano nie dość, że walnął w cwierćfinale z silniejszym Juve 3 bramy, to jeszcze w rewanżu pod wielką presją uratował awans i strzelił karnego w ostatniej minucie w samo okno. Tak, to prawda, że potem nic już nie strzelił, ale nie grał też jakoś szczególnie źle, a i Real nie potrzebował jego reakcji. Dodatkowo seryjne ratowanie punktów w lidze na wiosnę i błyskawiczne przystosowanie się do Serie A i stylu gry Juventusu. Mundial też nienajgorszy, w tym kapitalny mecz z Hiszpanią, gdzie praktycznie zrobił całą robotę.

0

Gdybym kierował się trofeami, wybrałbym Modricia lub Varane' a. Ale oni mieli fatalną jesień w przeciwieństwie do Cristiano.

1

IMO:
Bramkarz - ter Stegen
Obrońca - Varane
Pomocnik - Modrić
Napastnik - Messi
Drużyna - Francja
Menedżer - Klopp
Piłkarz - Cristiano
Mecz - Francja-Argentyna
Gol - Cristiano z Juventusem
Transfer - Arthur do Barcelony
Odkrycie - Piątek
Rozczarowanie - rewanż Barcelony z Romą
Nagroda Specjalna - Iniesta
;)

5

Z golem roku poleciałeś. ;)

1

No wtedy to akurat Robinho był lepszy od Messiego, to, że jego kariera potoczyła się tak jak się potoczyła to już inna bajka. ;)

1

Wszystko jest historią.

0

Ten aktor, grający narzeczonego Rose w Titanicu niesamowicie przypomina z twarzy Cristiano Ronaldo.

2

Płakać nie będę, Tottenham też szanuję, byleby to nie City było mistrzem. :D

2

Ależ ślicznie prezentuje się tabela Premier League na ten moment. Mam nadzieję, że ten stan utrzyma się do końca sezonu, przy mojej sympatii do Liverpoolu i niechęci do Guardioli byłby to dla mnie przepiękny scenariusz. ;)

1

Ja jestem zdania i mam nadzieję, że Liverpool zgarnie mistrza.

0

Wiadomka, tylko czysty przekaz. ;p

4

Gang Albanii - Królowie Życia

1

Rodzynki same w sobie nie są złe, ale sernik bez rodzynek jest o niebo lepszy od tego z nimi.

0

Ja z Pomorza, u mnie będą pierwsze od 5 lat białe święta. Śnieg pruszy aż miło, -2 stopnie, żyć nie umierać. :D

4

A dla mnie ostatnio te Klasyki to takie za bardzo poprawne politycznie. Jest gorzej niż za czasów sprzed Mou podobno. Nie ma takiego wyczekiwania na te mecze co kiedyś i odgryzania paznokci wraz z każdą kolejną akcją i nie tylko ja Ci tak powiem. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?