4

Żaden. :D

1

James Rodriguez, 10, Real Madryt. ;)

0

Zaskoczę Cię, my, kibice Realu także wolimy Klasyk od odpadnięcia Barcelony. ;)

0

Bardzo dobrze sobie poczyna w lidze holenderskiej, jest wiodącym piłkarzem w swoim zespole, zalicza bardzo dużo kluczowych podań i krok po kroku przygotowuje się do wskoczenia na jakiś wyższy szczebel. Widzę w tym chłopaku to coś.

0

Jak dojdzie do wyrzucenia Barcelony z rozgrywek to gole strzelone w dwumeczu będą liczyć się do oficjalnych statystyk? Według mnie nie powinny, ale np. Cheryshevowi niektóre źródła do dzisiaj przyznają debiutancką " bramkę " z meczu Realu z Cadiz, który zakończył się walkowerem czy dublet Isco również z tego spotkania. Niby taka głupota, ale mnie ciekawi jak to jest.

0

Po pierwszym.

0

Nie liczyli na to, że Barca będzie wywalona z pucharu, tylko liczyli na to, że sami awansują. To nie są jacyś anticúles. :D

1

Ale tak właśnie jest, nie wyssał sobie tego z palca.

0

Który piłkarz płacze o ten karny do tej pory?

6

Skarga od Cadizu, bo grał Cheryshev zamiast Bale'a czy Cristiano? Czy oni byli mądrzy?

0

Dawno już nie widzieliśmy Klasyku w Pucharze Króla. Ostatnio jedynie finał w 2014 roku, a dwumeczu nie było od sezonu 2012/13. Obyście dziś awansowali.

0

Chyba zapomniałeś o Dumie Katalonii w tym zacnym gronie. :D

0

I prawidłowo, mając do wyboru grę w Bayernie a w Realu i wybrać Bayern... no odważna decyzja, a myślę, że teraz Lewandowski żałuje, na pewno żałuje.

0

Dopiero po odejściu Cristiano? Akurat taka Marca od zawsze miała szacunek do Messiego i niejednokrotnie po jego wielkim meczu nazywała go " wspaniałym " czy " geniuszem ", czego próżno było szukać w prasie katalońskiej na temat Cristiano, więc nie bądź już taki niesprawiedliwy. Ten szacunek to nie jest coś, co nagle się pojawiło ti było zawsze.

0

No fajnie, ale co ma Digne do Semedo? Równie dobrze możnaby porównać go z Sergim Roberto, gdzie Hiszpan również wypadłby blado, ale po co? Lewego obrońcę do prawego?

0

Czemu porównujesz do Semedo, a nie do Mirandy? Trochę nie rozumiem...

19

Ja szczerze mówiąc nie chciałbym Polaka w Realu. Odsetek Januszy, kibicujących Królewskim tylko i wyłącznie dla " Polaka rodaka " byłby wtedy ogromny, a to najgorsze, co może być. Istny koszmar.

0

Dlatego właśnie tęsknię za konferencjami Mou w Realu, od jego odejścia jest tylko nuda, nuda i nuda.

0

Przecież to podobno nic nieznacząca nagroda. :D

0

Apropo tego " jak można " to powiem Ci, że naprawdę sporo osób w środowisku kibicowskim nie przepada za Guardiolą i stylem gry jego zespołów. Ja sam wśród swoich znajomych i rodziny wymienię niejedną taką osobę. Jak widać - można. Nie należy narzucać komuś swoich poglądów, każdy ma inne gusta a o tych się nie dyskutuje.

0

No można, mi to wcale nie przypadło do gustu. Zakochałem się w błyskawicznych kontratakach Realu Mourinho i taki styl gry mi się najbardziej podoba. Dlatego kibicuję Realowi a nie Barcelonie, choć tak naprawdę niestety nic z tego starego, pięknego Realu nie zostało, teraz głównie wymieniamy bezsensowne podania w środku pola nieudolnie parodiując właśnie tiki-takę. Ale cóż, moja miłość do tego klubu jest niewypieralna, w sercu będzie już na zawsze. :D

0

Nienawidząc tiki-taki. ;p

0

Wafel? Jest ciągle młody, a umiejętności ma bardzo duże. Gra w pierwszym składzie reprezentacji u Enrique, który wychwala go pod niebiosa, a raczej nie jest on pierwszym lepszym wuefistą. Stracił w zasadzie cały pierwszy sezon w Realu na trybunach bo Zidane miał z nim jakiś nieuzasadniony problem tak samo jak z Jamesem, a mimo tego gra bardzo solidnie. Ten jeden fail z wczorajszego meczu sprawia od razu, że jest " waflem "? xd

3

Jak go nie lubię tak tutaj powiedział absolutną prawdę. Śmieszy mnie zawsze to, jak piłkarze drużyny, która przegrała mecz 5, 6, 7 bramkami mówią o braku szacunku.

0

Bardzo dobry zawodnik. Ja generalnie uwielbiam jak wybija się jakiś piłkarz z tych krajów piłkarsko słabszych, tak jak Gudjohnsen z Islandii, Adebayor z Togo, Aubameyang z Gabonu, Hleb z Białorusi czy właśnie z Ukrainy Chevczenko i być może Zinchenko.

0

Nie pierwszy raz tam występuje, przy problemach PSG w środku pola wydaje się to rozsądnym rozwiązaniem. Co ważne prezentuje się tam dobrze, coś podobnego do Di Marii za Ancelottiego w Realu, gdzie Carlo go przekwalifikował ze skrzydła na ofensywnego pomocnika.

0

Barca nie brała udziału także w Superpucharze Europy w tym roku, a jakoś po przegranej Realu wstawili ten fakt na główną stronę. Gdy Real wygrywał to trofeum to z kolei była tylko mała wzmianka o tym. Chodzi mi tylko i wyłącznie o tę hipokryzję. Real piszemy z wielkiej litery, to nazwa własna.

0

Z tymi kwestiami politycznymi rzeczywiście może być coś na rzeczy, nie pomyślałem o tym. Ale według mnie i tak mieszanie polityki do sportu jest mimo wszystko niewłaściwe.

0

To była przenośnia, chodzi o to, że jak owe gazety nie umieszczają piłkarzy Realu na okładkach po jakimkolwiek triumfie to tłumaczy się to tym, że nie są krajowe tylko lokalne. A Królewscy potykają się w pierwszym lepszym spotkaniu, facjata Sergio Ramosa czy Marcelo ląduje na głównej okładce. To jest według mnie hipokryzja.

0

Też tak uważam, i to nie dlatego, że nie przepadam za Katalonią czy Barceloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?