0

W samym Realu dziesięć.

0

Nie, właśnie w lutym była najwyższa forma, wtedy Krysztjanu się odpalił. Największy kryzys minął po porażce z Villarrealem w styczniu.

1

Jestem podszywką, udaję kibica Realu bo jestem mentalnym masochistą i lubię jak mnie wyzywają. :(

0

Nie, siedzę na Rambli na telefonie a mecz oglądam na laptopie. Mam podzielność uwagi, zresztą jak większość osób, przecież w czasie meczu Realu czy Barcelony La Rambla jest przepełniona komentarzami. :D

20

Espanyol zapomniał, że się podkłada i strzelili bramkę.

0

XD?

0

Klasyk. :D

0

Nie, po prostu Real jest w wyśmienitej formie, co widać po meczach z Sevillą i Gironą. Sezon temu Espanyol też się położył jak wygrał? Jak ja nienawidzę takich teorii spiskowych...

4

Szczególnie sezon temu.

4

Ale czemu liczysz jedynie ligowe statystyki? Czym się różni mecz z takim Leganes czy Gironą w Pucharze Króla od tego samego spotkania w La Lidze? Nie zapominając o tym, że w Lidze Mistrzów także już asystował. Dodatkowo po prostu bardzo dobrze gra, ciągnie grę na skrzydle i zdecydowanie się wyróżnia. Czemu piszesz, że jest nazywany przez kibiców Realu nowym Messi, jak ja ani jednej takiej opinii nie widziałem i nie słyszałem? To, że jakiś kibic go porównywał do Messiego nie znaczy że od razu ogół Madridistas to robi. Fakt jest taki, że chłopak regularnie gra dopiero od tego roku i powoli, lecz bardzo dobrze wprowadza się do zespołu. Zapowiada się z niego kawał cracka.

1

Tyle co w zeszłym sezonie, okrągłe zero. Ach te teorie spiskowe. :D

13

Cieszy mnie gol Semedo, bardzo kibicuję temu zawodnikowi, aby mu szło jak najlepiej w Waszym klubie. IMO jest lepszym prawym obrońcą od Sergiego Roberto.

6

Nie rozumiem fenomenu Lucasa. Dla mnie to taka lepsza wersja Theo, lecz nadal z za dużymi brakami w technice i kunszcie piłkarskim.

0

Hakimi jest świetny i najprawdopodobniej za półtora roku po powrocie z wypożyczenia zajmie miejsce Marcelo na lewej obronie w Realu. ;)

1

Milik jako podwieszony napastnik przy obecności w linii ataku zarówno Piątka jak i Lewego to, patrząc na siłę rażenia naszej pomocy nie byłby taki zły pomysł. :D

4

Zdezorientowany jak ślepa lesbijka w sklepie rybnym... hahahahaha. :D

1

Trochę dystansu. Bardzo spoko akcja. :D

0

No jak nie jak tak! :D Ajajaj

1

Czytaj dokładniej to, o czym piszę. " Nie mówię, że to źle" oznacza tyle, że uważam, że to dobrze, ale skoro masz pretensje do Madrytu, że mają jakieś wątpliwości co do braku karnego na Żuniorze, to patrz też na środowisko katalońskie, które w analogicznej sytuacji nie robiło nic innego jak to madryckie. Celowo napisałeś mój nick z błędem i z małej litery?

4

Nie Madryt tylko madrycka prasa, która przecież i tak podobno jest OGÓLNOKRAJOWA. I nie tydzień, tylko max. 3 dni, bo wtedy właśnie okazały się ostatnie wzmianki w prasie o karnym na Winicjuszu, a jeśli chodzi o wywiady piłkarzy czy sztabu to poza dniem meczu temat w ogóle nie był poruszany. Tydzień to o tym piszesz Ty, ale jak mniemam nie jesteś ze środowiska bliskiemu Madridistas. Przypomnij sobie lepiej sezon 2016/17, gdzie nie było dnia, żeby Sport czy Mundo nie wspomniało o tragicznym sędziowaniu. Dochodziło nawet do tworzenia przez nie alternatywnej tabeli, tak bardzo obiektywnej, na podstawie odejmowania Realowi punktów za błędy sędziów. :D Nie mówię, że to źle, ale jak już narzekasz na jedną stronę, to patrz także na swoją, która robi/robiła dokładnie to samo co ten zły, okropny Madryt.

0

Znam to uczucie, to samo czuję w stosunku do odejścia Jamesa z Realu. Jak widzę poczynania Isco czy Asensio od czasu gdy Kolumbijczyk odszedł i jak przypominam sobie jego pierwszy sezon w Realu, który jako jedyny spędził w podstawowym składzie i grał po prostu poezję to szlag mnie trafia.

0

A to łajdak. :D Chociaż stylem gry do nich pasuje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Serio? Przecież od tego wali sarkazmem za kilometr, ludzie...

0

Za to największy to cała Antonella. :D

0

Dobre. I ten niewinny wyraz twarzy Karima. :D

3

To nie jest gdybanie, patrz co się tutaj dzieje po np. nieprawidłowych decyzjach sędziego na korzyść Realu. Mam wrażenie, że bardziej cieszy Cię ból na stronie Realu niż pozostanie w rozgrywkach. Trochę kompleksowo. ;p

0

El Clasico rządzi się swoimi prawami. Mam wielką nadzieję na Klasyk.

3

To samo byłoby tutaj w analogicznej sytuacji, zapewniam Cię. ;p

0

Assencio, to jest dopiero hit. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?